Vantelesna oplodnja

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Hvala draga moja drugarice,do neba,što si pomislila u svojoj muci i na mene.

Ti si jedna veoma pozitivna ličnost i ja se nadam sa tvojim optimizmom da ćeš ti sve da pobijediš.
Sve smo mi hrabre žene,kad se sa svim ovim suočavamo.Ja sam za sebe lično mislila da neću moći sve izdržati
al kad dodje nešto da moram ja idem pa šta bude.

Nadam se i molim svi srcem da ti sve bude uredu.

Ja sutra ponovo vadim betu.Javit ću vam se.

Ljubim vas.

Nera uz tebe smo drzim ti palceve za sutrasnji dan!!! :cmok2:
 
Hvala draga moja drugarice,do neba,što si pomislila u svojoj muci i na mene.

Ti si jedna veoma pozitivna ličnost i ja se nadam sa tvojim optimizmom da ćeš ti sve da pobijediš.
Sve smo mi hrabre žene,kad se sa svim ovim suočavamo.Ja sam za sebe lično mislila da neću moći sve izdržati
al kad dodje nešto da moram ja idem pa šta bude.

Nadam se i molim svi srcem da ti sve bude uredu.

Ja sutra ponovo vadim betu.Javit ću vam se.

Ljubim vas.


Nera mila danas ti pracam svu moju srecu. Budi hrabra dusho. Mi smo uz tebe.
 
Drage moje, samo da vas sve puno pozdravim:bye:
Nera, jako mi je zao sto ovaj put nije uspelo, ali sledeci put sigurno hoce, glavu gore i idemo dalje:ok:
Maruska, pa to su lepe vesti, molicu se da sve bude benigno. Cesto pomislim na tebe i bas mi je drago da si se javila, bice to sve super:super:
Ja jos uvek cekam da nas pozovu iz fonda, prosli smo komisiju, ali nas sada niko ne zove vec dva meseca:roll: pozvace valjda pre 40-e:zcepanje:
ljubim vas sve i zelim vam svima puno srece:cao:
 
Nera, sto me malo ne sacekas pa u martu zajedno da trudnujemo? Stvarno, da nije malo rano da krenes odmah sa stimulacijom? Prvo se pripremi, lepo, i psihicki i fizicki, pa onda u nove pobede.

Maro, molitve su nam uslisene! HP nalaz mi je uredan, nema kancera ni u jednom poslatom materijalu!
Ja sam draga cekala sest meseci i niti su me pozvali, nitu su me obavestili da nisu bili u mogucnosti da me prime u datom roku. Krajem juna mi je isteklo uverenje. Da ne govorim da sam u decembru dobila uverenje da sam zdrava i spremna za VTO! Mada imam osecaj da ce te pozvati na konsultacije vec u septembru. Ti ces u martu biti Dzomba trudnjaca, a mi gusteri. :zcepanje:
 
Maruska divnooo! Super drzim ti pesnice, posle toliko muke to mora biti dobro :super:

Sad ja vas da obavestim da sam u cetvrtak se javila na kliniku da mi odredi kontraceptiv da bi sledeceg meseca usla u proces VTO. Medjutim na UZ je video endometrijalni polip sa spoljne strane i ipak mi dao mikroginon da pijem do sledeceg ciklusa i onda 2, 3. dan sledeceg ciklusa da se javim na kontrolu i ako ne ode sa ciklusom onda ce da radi histeroskopiju, pa tek onda VTO. Kada sam u maju bila na UZ kod njih sve je bilo u redu. Nisam pametna ne znam sta da kazem, mislim da je to odmah posle ovog ciklusa trebao da mi uradi, ali sad sta je tu je. Kada sam rekla mojoj sestri za polip, ona mi je odmah rekla da nije iznenadjena s'obzirom na uzimanje tolike kolicine hormona i kaze da to nije nista strasno, kao to svaka treca zena ima, ali to mi nije neka uteha. Sta cu videcu sta ce dalje da se desava. Pozdrav svima! :bye: Ljubim vas! :kiss:
 
Nera, sto me malo ne sacekas pa u martu zajedno da trudnujemo? Stvarno, da nije malo rano da krenes odmah sa stimulacijom? Prvo se pripremi, lepo, i psihicki i fizicki, pa onda u nove pobede.

Maro, molitve su nam uslisene! HP nalaz mi je uredan, nema kancera ni u jednom poslatom materijalu!
Ja sam draga cekala sest meseci i niti su me pozvali, nitu su me obavestili da nisu bili u mogucnosti da me prime u datom roku. Krajem juna mi je isteklo uverenje. Da ne govorim da sam u decembru dobila uverenje da sam zdrava i spremna za VTO! Mada imam osecaj da ce te pozvati na konsultacije vec u septembru. Ti ces u martu biti Dzomba trudnjaca, a mi gusteri. :zcepanje:
Bravo Maruska 80, lepe vesti.
 
Nera, sto me malo ne sacekas pa u martu zajedno da trudnujemo? Stvarno, da nije malo rano da krenes odmah sa stimulacijom? Prvo se pripremi, lepo, i psihicki i fizicki, pa onda u nove pobede.

Maro, molitve su nam uslisene! HP nalaz mi je uredan, nema kancera ni u jednom poslatom materijalu!
Ja sam draga cekala sest meseci i niti su me pozvali, nitu su me obavestili da nisu bili u mogucnosti da me prime u datom roku. Krajem juna mi je isteklo uverenje. Da ne govorim da sam u decembru dobila uverenje da sam zdrava i spremna za VTO! Mada imam osecaj da ce te pozvati na konsultacije vec u septembru. Ti ces u martu biti Dzomba trudnjaca, a mi gusteri. :zcepanje:

maruška,pa to su divne vijesti,znaš kako mi je dragu,Bog je uslišio tvoje molitve.

Ja trenutno pijem kotraceptive (jasmin) pa drugi dan ciklusa idem na kontrolu.
Doktor mi je predlagao da odma krenem sa stimulacijom,al ja ne mogu,moram malo
da odmorim fizički i psihički.
Poslije neuspjele vantjelesne,čini mi se da sam se raspala na milion komadića,moram malo da se priberem.
Imam i endometrioze na oba jajnika,ali doktr kaže da ne smeta,pošto su mi zatvorili oba jajovoda
prošle godine u Turskoj,i tečnost koja ide iz jajnika u maternicu sad ne može da prodje i uništi plod.

Napriča se ja vama drage moje
Ljubim vas sve i hrabro naprijed,bit ćemo i mi mame jednog dana :).
 
Nera, sto me malo ne sacekas pa u martu zajedno da trudnujemo? Stvarno, da nije malo rano da krenes odmah sa stimulacijom? Prvo se pripremi, lepo, i psihicki i fizicki, pa onda u nove pobede.

Maro, molitve su nam uslisene! HP nalaz mi je uredan, nema kancera ni u jednom poslatom materijalu!
Ja sam draga cekala sest meseci i niti su me pozvali, nitu su me obavestili da nisu bili u mogucnosti da me prime u datom roku. Krajem juna mi je isteklo uverenje. Da ne govorim da sam u decembru dobila uverenje da sam zdrava i spremna za VTO! Mada imam osecaj da ce te pozvati na konsultacije vec u septembru. Ti ces u martu biti Dzomba trudnjaca, a mi gusteri. :zcepanje:

Hvala Bogu da je sve uredu:D Sad samo napred u nove pobede. Bicemo i mi jednog dana mame:heart2: a do tada moramo strpljivo cekati.
 
Pozdrrav svim dragim devojkama sa teme... :)

Ne stizem da vas pratim ali cesto mislim na sve vas i drzim vam fige...
I nadam se da ce te, ma ne nadam se vec znam da cete se uskoro sve preseliti na temu za trudnice pa sa nje na onu o bebama...

Ljubimo vas puno moj medo i ja... :cmok2:
Nijednom se jos nije desilo da nije doslo da trudnoce... samo hrabro... :heart::bye:
 
Sad citam i vidim da vam trebaju j.c. Ja sam ih imala preko 30 na punkciji i zao mi je sto ih sad ne mogu sa vama podeliti(mada ko zna sta su sa njima uradili), ali ja se nadam da su nekome pomogli, to bi mi bila najveca zelja i sreca...
samo nek je dece i nek su ziva i zdrava... :)
 
Ja sam na punkciji imala 18JC, i isto tako razmisljam sta se sa njima desilo:eek: Da li kod nas uopste mogu da se doniraju JC? Citala sam, zakonski je to uredjeno (pitanje prava donora itd.) ali nisam sigurna da to kod nas rade. Ako rade, ja bih moje sledeci put rado donirala, ako su kvalitetne i mogu da pomognu zasto da ne :)
 
Devojke pozdravljam vas sve!!!!!
Slabo pisem ali stalno pratim sta radite.
Pisem vam jer zelim da dokazem da pozitivno razmisljanje PRAVI CUDA!!!

24.07.2012. Prve konsultacije i prva IVF kod Dr.Zadorija

31.07.2012. Menga :)

01.08.2012. Pocinje bockanje

Bockamo se,bockamo i imamo 3 jajne celije ali doca kaze da dve izgledaju odlicno
Dok 3 malo kaska za ove dve.

08.08.2012. Stop boca

09.08.2012. Punkcija

Rastemo,rastemo,rastemo doca kaze odlicno :)))

14.08.2012. Transfer-vracena dva 100% savrsena embriona
Jurimo kuci da odmaramo,odmaramo i gledamo Animal Planet :)

27.08.2012. Beta 423 .....aaaaaaa najstresniji dan u mom zivotu :)))
29.08.2012. Beta 979
03.09.2012. Beta 7901 ....Zjuuuuu:))))))

04.09.2012.prvi UZ ....i videli smo ih -2 bebice

Strasno jos uvek sam u soku i stomak me boli ali doca kaze
Da je to normalno za blizanacko rastezanje materice :)))

Samo nek je rastezu :)))

PoZz svima u soku sam i dalje !!!!
Sutra putujemo daleko,daleko odakle smo i dosli
Sa samo jednim ciljem koji je i ostvaren :)))

Drzite nam palceve za sledecu nedelju 'srcanog muziciranja' :)
 
Xin Xin, prelepe vesti... Cestitamo.... :vatromet: Secam se ja tebe,cini mi se da je i tvoj muz imao azoospermiu kao i moj... Sada se cuvajte i uzivajte . :heart:

Da,da veliku ulogu ima donor ali najvecu naravno moj muzic koji me je zasmejavao svakog dana :)
A o Gosp.Doci da ne pricam-on je prica za sebe.
Da smo svi tako 'Zen' svet bi bio daleko lepsi.
LjuBac za sve!!!!

P.S.Svescica sa sifrom mi se negde zagubila pa nisam mogla ranije da vam javim.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top