Vantelesna oplodnja

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
zvoncice36,slobodno se nasali dase i ja nasmejem na svoj racun necu pogresno shvatiti jasam uvek za salu,a ako mi ovo uspe sigurno pisem i to opsirno.Ja sam prvi put ostala trudna tako stomi moja jetrva stalno dosadjivala kako ima neke baba koja masira i pomaze i ja odem samo da njoj udovoljim,baba me izmasira i veze oko stomaka nekim krpama toje bio 4 dan ciklusa i kaze veceras i sutra sex i posle ne i ja ostanem i nazalost bude vanmamericno ali niko od lekara nije verovo daje to bilo u ta dva dana sto i jeste nelogicno sobzirom na ovulaciju,kad sam sve zavrsila ja ode i ispricam babi a ona meni`STOMI NISI JAVILA DATI KAZEM DA DODJES KOD MENE DA JA TO POGURAM U MATERICU e bas toliko nebi rizikovala svoje zdravlje,posle sam isla jos mnogo puta ali nista
 
mi smo i u apoteci i na klinici plaćali karticom. nismo menjali pare, mene to nervira, i skontali smo da kad kupuješ karticom banka računa srednji kurs, a kad menjaš uvek najlošije prođeš. Ja imam račun u banca intesi, maestro kartica.
 
Svaka tebi čast za dilera.Da li govoriš mađarski?Meni je nekako sigurnije da menjamo u menjačnici.Svuda ima prevaranata,pa se nisamo usudili za tu varijantu.U slučaju da jednog dana mi zatreba ko je tvoj debeljko?Videla sam da su tamo tezgice da li misliš na to?Nisam videla pijac,ali nije problem da ga nađemo.Šta prodaje taj tvoj debeljko?Kako izgleda?
Debeljko izgleda kao debeli covek:mrgreen:,nalazi se kad udjes na pijacu(desni ulaz) od strane tesca,skrenes odmah levo kroz tunel kineza i mislim 3 ili 4 red desno opet skrenes,tezga je(kao kiosk) s leve strane 4 ili 5-a po redu,preko puta njega je tezga sa igrackama(nije njegova nego cisto kao orjentir).Covek prica srpski i pola subotickog buvljaka(svercera)menja kod njega eure.Uvek mu je otvoren laptop ispred njega.Prodaje svasta,neke serpe,lonce.kotlice...itd
Poz...;)
 
Debeljko izgleda kao debeli covek:mrgreen:,nalazi se kad udjes na pijacu(desni ulaz) od strane tesca,skrenes odmah levo kroz tunel kineza i mislim 3 ili 4 red desno opet skrenes,tezga je(kao kiosk) s leve strane 4 ili 5-a po redu,preko puta njega je tezga sa igrackama(nije njegova nego cisto kao orjentir).Covek prica srpski i pola subotickog buvljaka(svercera)menja kod njega eure.Uvek mu je otvoren laptop ispred njega.Prodaje svasta,neke serpe,lonce.kotlice...itd
Poz...;)

Hvala na informaciji.Mi smo obično menjali u malom Tescu pošto nam je bio blizu klinike,a i nismo znali za debeljka.
 
zvoncice36,slobodno se nasali dase i ja nasmejem na svoj racun necu pogresno shvatiti jasam uvek za salu,a ako mi ovo uspe sigurno pisem i to opsirno.Ja sam prvi put ostala trudna tako stomi moja jetrva stalno dosadjivala kako ima neke baba koja masira i pomaze i ja odem samo da njoj udovoljim,baba me izmasira i veze oko stomaka nekim krpama toje bio 4 dan ciklusa i kaze veceras i sutra sex i posle ne i ja ostanem i nazalost bude vanmamericno ali niko od lekara nije verovo daje to bilo u ta dva dana sto i jeste nelogicno sobzirom na ovulaciju,kad sam sve zavrsila ja ode i ispricam babi a ona meni`STOMI NISI JAVILA DATI KAZEM DA DODJES KOD MENE DA JA TO POGURAM U MATERICU e bas toliko nebi rizikovala svoje zdravlje,posle sam isla jos mnogo puta ali nista

Lakše mi je da me masira baba i pogura deda nego da me bodu.Ranije su to bili jedini načini pored čajeva da žene zatrudne.Može se reći da je to bila prva vto.Nije čudno to što ti je rekla neki savetuju i peti dan ciklusa odnos.
 
drage forumasice:heart:
evo ja sam odradila transfer u 10h...
stanje je sledece od 8 oplodjenih(10 dobijenih),danas su me cekale
4 blaste:ok:..2 smo vratili a 2 smo ostavili da zalede..
dr.kaze da su odlicnog kvaliteta i posle zahvata kroz salu euforicno je rekao
eto sad ste trudni,a ja:worth::worth:
sad cu da odmaram i cekam ishod,a svim ostalim drugaricama pocetnicama,
cekalicama i trudnicama svu srecu:hvala::heart::heart::zag:
:cmok::cmok2:
 
Draga OX pa to su divne vesti!!! Sad odmaraj kuci, pa posle lagane setnjice,ispuni sebi vreme do bete pa da slavimo!!

Ja sam danas prosla drugostepenu u Betaniji i sad cekam pisamce i nastavak procesa! A do tada treba jos jednom da prekontrolisem prolaktin pa ako je i dalje povisen,dobicu neku terapiju.
 
drage forumasice:heart:
evo ja sam odradila transfer u 10h...
stanje je sledece od 8 oplodjenih(10 dobijenih),danas su me cekale
4 blaste:ok:..2 smo vratili a 2 smo ostavili da zalede..
dr.kaze da su odlicnog kvaliteta i posle zahvata kroz salu euforicno je rekao
eto sad ste trudni,a ja:worth::worth:
sad cu da odmaram i cekam ishod,a svim ostalim drugaricama pocetnicama,
cekalicama i trudnicama svu srecu:hvala::heart::heart::zag:
:cmok::cmok2:

jupiiii OX cestitam to je super super sjajno :zag::cmok2::cmok2::zag: :heart::heart::heart:
das brzo prodje do veeeelikeee bete :heart::heart::heart: pa onda vatromeeeet :heart:
 
Labradorka, Mali suncokret meni je radila VTO Irena Bujas, ja sam prezadovoljna bila sa njom! Pismo ne zavisi od njih već od RZZO.Ja sam čekala mesec dana na pozivno pismo. Neke su devojke manje.Zovite RZZO u BG.Ja sam zvala da se raspitujem, kad oni iz BG pošalju, u roku od 2dana stigne!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top