Vantelesna oplodnja

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
zenice moje,evo ja imala danas ultra zvuk:)
pokusala sam da se priberem od petka i svih losih vibracija koje su me uhvatile:D
danas mi je 11 dan stimulacije i malo se stanje popravilo,endometrijum je u
petak bio 5,6mm a danas je 10,6mm..levi jajnik je i dalje lenj,ima 6,7 folikula i svi su od 9-10,4mm,na desnom je bolje i imam ih 6 od 16mm do 18mm.dr.kaze da je miom zanemarljiv i on nas trenutno ne zanima:(,praticemo ga ali kasnije..
sutra u 21h primam Pregnyl 10000 a punkcija u cetvrtak u 8:30h.
kao i obicno bez jela,pica,parfema,krema,sminke,laka na noktima,nakita da dodjem na
punkciju:p..da jos mi je rekao da po ovome danas moze reci da ce biti bar 5 jajnih celija,ali otom potom,ja cu se truditi da budem opustena i kako mi rece prijateljica sinoc"Iskljuci glavu,misli srcem"nekada davno joj je to rekla jedna doktorka jer u
nekim vaznim segmentima zivota glava moze sve da upropasti..
eto tako,moj izvestaj od danas:heart:
Lepe vesti...Vidis kako se stvari promene, samo strpljivo. Navijamo za tebe u cetvrtak, i zelimo ti srecu.
 
Pozdrav devojke!
Ja sam danas uspela da odradim i uput i prvostepenu komisiju!Bas se lepo namestilo,sve bilo gotovo za 20 min!
E sad me zanima dali sa svim papirima idem pravac Betanija ili zovem da zakazem drugostepenu?

OX samo guraj..pozitivan stav je pola posla!!!Srecno!!
 
Labradorka, ja sam prosle nedelje prosla drugostepenu u Betaniji. Ne treba da zakazujes, bitno je da prodje nedelju dana od prvostepene komisije kako bi te oni videli na portalu i da dodjes sa svim tim papirima. Ja sam za desetak minuta sve odradila.
 
Pozdrav devojke!
Ja sam danas uspela da odradim i uput i prvostepenu komisiju!Bas se lepo namestilo,sve bilo gotovo za 20 min!
E sad me zanima dali sa svim papirima idem pravac Betanija ili zovem da zakazem drugostepenu?

OX samo guraj..pozitivan stav je pola posla!!!Srecno!!
I ja mislim da moras da nazoves Betaniju da zakazes, tako sam bar ja radila. Cekas nedelju dana da izadjes na portalu, pa onda zoves. Bolje da ih zvrzcnes, ili da navratis pa ih pitas posto si vec iz NS, nego da zapucas za dzabe
 
e zvonči, nemam pojma šta se dešava sa Nadom...javio se muž taj jedan put i od tad ništa...oni bi koliko sam ja shvatila već trebalo da znaju rezultate, pošto su radili sa smrzlićima...poslaću joj pp.
a ja pa eto uživam, počela sam da radim, pa mi sad najveći problem šta obući....u ns užaš, baš nema izbora što se trudničkih stvari tiče, eno kukam devojkama na kutku....
bebu sada već osećam svaki dan :heart::heart::heart: sve više.
inače ja sam sad tačno na polovini 20 nedelja....proletelo!
ugojila sam se možda 1,5 kg :rumenko::rumenko::rumenko: ali valjda će sad krenuti i kile, pa da se malo nerviram ahahahahahahah
 
e zvonči, nemam pojma šta se dešava sa Nadom...javio se muž taj jedan put i od tad ništa...oni bi koliko sam ja shvatila već trebalo da znaju rezultate, pošto su radili sa smrzlićima...poslaću joj pp.
a ja pa eto uživam, počela sam da radim, pa mi sad najveći problem šta obući....u ns užaš, baš nema izbora što se trudničkih stvari tiče, eno kukam devojkama na kutku....
bebu sada već osećam svaki dan :heart::heart::heart: sve više.
inače ja sam sad tačno na polovini 20 nedelja....proletelo!
ugojila sam se možda 1,5 kg :rumenko::rumenko::rumenko: ali valjda će sad krenuti i kile, pa da se malo nerviram ahahahahahahah

Divno što osećaš bebu.Što se kilaže tiče sad neće naši primitivci komentarisati kilo više manje.SAD SI TRUDNA!Ima ljudi koji nisu nikad zadovoljni sobom i uvek traže drugima nedostatke,ali draga moja sad i takvi moraju da ćute.Nisi mnogo dobila,bar se meni čini.Najbitnije je da se beba i ti dobro osećati,a kad se porodiš ima da smršaš trčeći oko bebe.Nadam se da je Nadi ponovo uspelo i da će nas obradovati.
 
Ja nisam ništa kupovala od trudničke odeće,ništa mi se ne sviđa,a cene su previsoke. Ja sam kupila trenerke u koje su poput pantalona i to nosim, a majice još uvek nosim one što sam nosila i pre trudnoće. Jedino mi treba sad jakna pošto ni jednu ne mogu da zakopčam.
 
Još malo pa ćemo da slavimo tvoju ogromnu betu!!!!Kako se fizički osećaš?Lepo je vreme pa možeš malo da šetaš.

hi hi malooo :zper: ali trajee kao mnooogo :telefon: hvala ti sto navijas za mene :hvala:

danas su prestale sve tegobe, ukljucujuci i bol u grudima kome sam se radovala, imam mali pritisak u predelu jajnika kao da cu dobiti i nista drugo, odoh sutra kod frizera i reci cu mu da bude sto sporiji :zper:
 
Pozdrav devojke!
Ja sam danas uspela da odradim i uput i prvostepenu komisiju!Bas se lepo namestilo,sve bilo gotovo za 20 min!
E sad me zanima dali sa svim papirima idem pravac Betanija ili zovem da zakazem drugostepenu?

Tako se i meni sve lepo namestalo:ok:... Svi nalazi bez problema, bez cekanja... A to je sve DOBAR znak!!! Kad budes zvala da ti kazu termin, pitaj za uput. Meni je u Frontu trebao uput za uz.

Labradorka, ja sam prosle nedelje prosla drugostepenu u Betaniji. Ne treba da zakazujes, bitno je da prodje nedelju dana od prvostepene komisije kako bi te oni videli na portalu i da dodjes sa svim tim papirima. Ja sam za desetak minuta sve odradila.

Jao, draga, kako mi je drago da si ponovo u postupku! Mnogo si me obradovala i zelim ti svu, svu srecu! Samo napred!

8dt, moze li ovo vreme sporije do bete?!?!! :dash::dash::dash:

Kao da neko vuce dane unazad, jel da? Ali tu je ona, raste i ceka da te obraduje...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top