Vantelesna oplodnja

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Napred Samma, pocelo bockanje. Draga gde radis VTO.

Crna ovcice ja nisam imala za dragag spermokulturu na prvostepenoj komisiji,to je bio petak,a on je taj dan i radio sperm. pa su mi rekli da im donesem u ponedeljak. Znaci treba
 
Crna ovcice ja nisam imala za dragag spermokulturu na prvostepenoj komisiji,to je bio petak,a on je taj dan i radio sperm. pa su mi rekli da im donesem u ponedeljak. Znaci treba[/QUOTE]

To je u stvari ono gde pise uretralni bris - bakterioloski?
Izvinjavam se sto sam dosadna kao da vec nisam bila na komisiji, zaboravila sam...
Nadam se da mi nece praviti problem jer ima bakteriju, danas je poceo sa terapijom ali cu pokusati da predam ovaj nalaz...
 
Heart, radim u Jevremovoj...
Crna ovcice, uretralni bris je bris iz mokracnog kanala. Spermokultura je nalaz bakterija u samoj spermi. Nije isto.
Mijaki, dobro je da si tu! Meni nista ne pada tesko zahvaljujuci podrsci sa ovog foruma! Ili je u pitanju ONO u injekcijama, he, he...
Dragana:heart:
Dunja:heart:
Dusan:heart:
:heart::heart::heart::heart::heart::heart:
kako im je divna imena dala!
bravo Jecika, carice!
Neka su zivi i zdravi!
 
Crna ovcice ja nisam imala za dragag spermokulturu na prvostepenoj komisiji,to je bio petak,a on je taj dan i radio sperm. pa su mi rekli da im donesem u ponedeljak. Znaci treba

To je u stvari ono gde pise uretralni bris - bakterioloski?
Izvinjavam se sto sam dosadna kao da vec nisam bila na komisiji, zaboravila sam...
Nadam se da mi nece praviti problem jer ima bakteriju, danas je poceo sa terapijom ali cu pokusati da predam ovaj nalaz...[/QUOTE]

Mene su vratili sa prvostepene zbog bakterije u nalazu,Rekli su da svi nalazi moraju biti uredni.
 
To je u stvari ono gde pise uretralni bris - bakterioloski?
Izvinjavam se sto sam dosadna kao da vec nisam bila na komisiji, zaboravila sam...
Nadam se da mi nece praviti problem jer ima bakteriju, danas je poceo sa terapijom ali cu pokusati da predam ovaj nalaz...

Mene su vratili sa prvostepene zbog bakterije u nalazu,Rekli su da svi nalazi moraju biti uredni.[/QUOTE]

Meni je prosle godine vaginalni sekret bio VI grupa pa sam prosla obe komisije.
Znaci mm mora i spermokulturu da uradi iako to ne pise na sajtu RZZO a taj uretralni mu ne treba.
 
Mene su vratili sa prvostepene zbog bakterije u nalazu,Rekli su da svi nalazi moraju biti uredni.

Meni je prosle godine vaginalni sekret bio VI grupa pa sam prosla obe komisije.
Znaci mm mora i spermokulturu da uradi iako to ne pise na sajtu RZZO a taj uretralni mu ne treba.[/QUOTE]

Nemojte me drzati za rec, ali mislim da spermokultura nije obavezna, da smo mi nosili samo spermogram. Ali sad ne mogu sa sigurnoscu da tvrdim, nesto mi isparilo iz secanja. Ali uretralni bris mu treba sigurno. Secam se te agonije pre nego sto treba da ode da mu izvade bris, dernjao se danima unapred.
 
Jao, Heart, ovo postaje zanimljivo! Meni je aspiracija takodje posle 26. septembra! A 12. idem na kontrolu... Pa, druzicemo se, sta da ti kazem... Jos da dovucemo Mrvinicu koja ce biti preko puta, u Spec.b. Beograd...
Napravicemo aspiracionu zurku, he, he!
Samo jos da nadjemo Oficirusu...
Crna ovcice, ja sam "sveza" sto se tice tih analiza i evo kako je bilo kod nas. Za prvostepenu sam imala odnekud eserihiju i prosla sam, ali su mi rekli da to sredim da bih prosla drugostepenu. Ja sam se nagutala lekova i uradila odmah bris samo da prodjem (inace mora da prodje par dana od poslednjeg antibiotika do vadjenja brisa- malo sam prevarila lekare). Naravno, to radis samo da papiri budu ok za komisiju, a posle ipak treba da bude sve cisto, pre aspiracije. Uf, valjda nisam zakomplikovala objasnjenje.
Buduci tata mora da uradi hlamidiju, ureaplazmu i mikoplazmu (iz uretre), obican uretralni bris (tu traze kandidu, strepto i stafilokoke) i spermokulturu (iz sperme). Spermogram se podrazumeva.
Prvostepena komisija je samo gledala da li su papiri na broju, a ne sta pise na njima.
Ja trenutno gutam aerius za alergiju, valjda nije stetan...
Milice, kako napreduje tvoj stomacic? U kojoj si nedelji? Da li Sergej zeli batu ili seku?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top