Vantelesna oplodnja

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Samma, sad sam procitala iz predhodnih postova da radis u Jevremovoj. Epa, ipak ce se ispuniti ono za kaficu. Jer cu ja raditi u Specijalnoj bolnici Beograd., Koja je u istoj ulici kao i Jevremova. Vrlo su blizu. Ekstraaa.

Srce moje! Vrlo rado pijemo kaficu... Da znas da cu i ja da idem kod njih sve dok mi ne prekipi... Bar cu da parim oci dok prolazim onim divnim ulicama svaki dan... Reci mi, pijes li vec pilulice ili jos nisi pocela?
Evo, Jelena kaze da nije strasno to bockanje, a ona mi je jedan od UZORA, pored ostalih curica...
 
Hej Cicak ne sekiraj se za leukocite uobicajeno je da budu malo poviseni u trudnoci meni su cak isli do 19 bez ikakvih upalnih procesa, jer su mi usput uradili brdo analiza zbog njihove visine, a inace mogu biti uvecani ako i zanokticu imas. Sto se tice urina uvek postoji neka bakterija koja se pokupi usput dok dajes uzorak, jedino 100% pouzdan je urin je iz katetra, bitno je da nema patogenih bakterija ali to ce ti vec pisati u urino kulturi. Za krvnu sliku ti je dobar ovaj mix: 1kg cvekle, 1kg jabuka, 1kg sargarepe mozes dodati malo meda i od svega toga napraviti sok, pomaze definitivno.
 
Hej Cicak ne sekiraj se za leukocite uobicajeno je da budu malo poviseni u trudnoci meni su cak isli do 19 bez ikakvih upalnih procesa, jer su mi usput uradili brdo analiza zbog njihove visine, a inace mogu biti uvecani ako i zanokticu imas. Sto se tice urina uvek postoji neka bakterija koja se pokupi usput dok dajes uzorak, jedino 100% pouzdan je urin je iz katetra, bitno je da nema patogenih bakterija ali to ce ti vec pisati u urino kulturi. Za krvnu sliku ti je dobar ovaj mix: 1kg cvekle, 1kg jabuka, 1kg sargarepe mozes dodati malo meda i od svega toga napraviti sok, pomaze definitivno.
Мора имати добар соковник јер се користе пресни плодови, а цвекла се у таквом стању рачуна у хладно оружје.
 
Poznavaoce stvari ja to nisam izmislila, mojoj majci je bilo preporuceno od strane dr nakon operacije karcinoma dojke da bi povratila staru krvnu sliku i izborila se sa hemo i radio terapijom. U prvoj trudnoci sam pila isto tu kombinaciju da bi izbegla kljukanje ostalim lekovima i eventualno injekcijama znog jako niskog hgb
 
Hej Zule pa kako si? jer imas mucnine? Nemoj slucajno da djuskas, saznacu :-D planiras li da odradis nesto od testova? Kiss za tebe i mrvicu

Jok, nikakve mučnine za sad, malo me boli glava i to je to. Grudi ko kamen. ovaaaaaaaaaaaj imam napisane neke testove, mislim krvna slika ili šta već, nisam ni gledala, a to treba da nosim na prvi ekspertni sredinom septembra. A posle valjda oni testovi za genetske poremećaje, kako li se zovuuuu ahahahahah pravi sam duduk! ne đuskam još, na raspustu smo, ali verovatno neću izdržati, pa ću malo cupa cupa ahahahahhahaa onako polagano trudnički...

ljubim te.

Ikice mislim na tebe po ceo dan! još maloooooo.....
 
Poznavaoce stvari ja to nisam izmislila, mojoj majci je bilo preporuceno od strane dr nakon operacije karcinoma dojke da bi povratila staru krvnu sliku i izborila se sa hemo i radio terapijom. U prvoj trudnoci sam pila isto tu kombinaciju da bi izbegla kljukanje ostalim lekovima i eventualno injekcijama znog jako niskog hgb
Знам ја за то, чак жена некада и направи тај сок само дода више јабука иначе клинчадија филозофира.
Али соковник заиста мора бити добар, ми имамо онај из телешопа ,,Џек Ла Лејна" још од 2003. и још шљака.
 
Joj blago tebi Zsuki, ja još uvek povraćam :( poslepodne mi se bio pojavo trag bledoroze sukrvice, i posle ništa,kao da nije ni bilo,pa nisam ni išla dr. Samma bockanje nije uopšte strsno, ni ne osetiš da te bocnu s tankim iglicama.Meni je muž bockao ja sama sebe nema šanse.
 
Знам ја за то, чак жена некада и направи тај сок само дода више јабука иначе клинчадија филозофира.
Али соковник заиста мора бити добар, ми имамо онај из телешопа ,,Џек Ла Лејна" још од 2003. и још шљака.
Ma i narendati, nije nikakav problem... Bar se mama nije bunila danas...

Nego, poznavalace, mogao si mi prouciti nalaze krvi sto sam ispisala, ti se razumes u te stvari, jel da?
 
Ma i narendati, nije nikakav problem... Bar se mama nije bunila danas...
:rotf:
Nego, poznavalace, mogao si mi prouciti nalaze krvi sto sam ispisala, ti se razumes u te stvari, jel da?
Добри су ти налази, мање више, као што ти је и Јелена мб рекла.
ПрИвућеш трудноћу, без бриге, само кад се мало опоравиш шетај или ради вежбе за труднице да се лакше породиш.
 
Srce moje! Vrlo rado pijemo kaficu... Da znas da cu i ja da idem kod njih sve dok mi ne prekipi... Bar cu da parim oci dok prolazim onim divnim ulicama svaki dan... Reci mi, pijes li vec pilulice ili jos nisi pocela?
Evo, Jelena kaze da nije strasno to bockanje, a ona mi je jedan od UZORA, pored ostalih curica...

U septembru pocinjem .Jos nista ne pije. Verujem da nije strasno, ali neka to ipak bolje oni rade....
 
Ja se spremam i oko 10 odoh u bolnicu, pa rekoh samo da vam mahnem! Hrabra sam(za sada, hihihi, nadam se da cu pri tom stavu ostati i ujutru kad me odvedu u salu)! Zamolicu Zsuki da vam javne kako je bilo posto imam njen broj! Heeeej, ne mogu da verujem da cu sutra vec biti mama! Cini mi se da celog zivota cekam taj dan! Sve vas ljubim, mazite stomacice i mrvice! I da, drzite mi figice!
Volimo vas moj Pavlicak i ja!
 
samma, ne brini se za bockanje.... ja isto nisam iglu mogla da vidim, ali sam skupila hrabrosti, i super mi je išlo.... bockala sam se na poslu u toaletu..... biće to sve super, videćeš!!!! :ok:
zsuki, kako alergija? kod mene katastrofa ovih dana, nos curi, svrbi, oči svrbe, kijavica stalno..... užas... jedva čekam da prođe..... :neutral:
 
:rotf:Добри су ти налази, мање више, као што ти је и Јелена мб рекла.
ПрИвућеш трудноћу, без бриге, само кад се мало опоравиш шетај или ради вежбе за труднице да се лакше породиш.
Hocu. Hvala. Jedva cekam setnju i vezbice, da se malo zategnem...
Ja se spremam i oko 10 odoh u bolnicu, pa rekoh samo da vam mahnem! Hrabra sam(za sada, hihihi, nadam se da cu pri tom stavu ostati i ujutru kad me odvedu u salu)! Zamolicu Zsuki da vam javne kako je bilo posto imam njen broj! Heeeej, ne mogu da verujem da cu sutra vec biti mama! Cini mi se da celog zivota cekam taj dan! Sve vas ljubim, mazite stomacice i mrvice! I da, drzite mi figice!
Volimo vas moj Pavlicak i ja!
Iki SRECNO!!!!
 
U septembru pocinjem .Jos nista ne pije. Verujem da nije strasno, ali neka to ipak bolje oni rade....
Ja cu znaci krenuti malo ranije, pa te obavestavam...
Joj blago tebi Zsuki, ja još uvek povraćam :( poslepodne mi se bio pojavo trag bledoroze sukrvice, i posle ništa,kao da nije ni bilo,pa nisam ni išla dr. Samma bockanje nije uopšte strsno, ni ne osetiš da te bocnu s tankim iglicama.Meni je muž bockao ja sama sebe nema šanse.
Verujem i slusam vas sa stomacicima! Vise se ne plasim, jedva cekam da pocne.
 
samma, ne brini se za bockanje.... ja isto nisam iglu mogla da vidim, ali sam skupila hrabrosti, i super mi je išlo.... bockala sam se na poslu u toaletu..... biće to sve super, videćeš!!!! :ok:
zsuki, kako alergija? kod mene katastrofa ovih dana, nos curi, svrbi, oči svrbe, kijavica stalno..... užas... jedva čekam da prođe..... :neutral:

Hvala, Cvrle!
Ja sam ranije imala probleme sa alergijom i isla sam kod homeopate. Bilo je kao rukom odneseno. Ako je homeopata dobar, zaista pomaze. Neko je skoro pisao o tome.
 
Ja se spremam i oko 10 odoh u bolnicu, pa rekoh samo da vam mahnem! Hrabra sam(za sada, hihihi, nadam se da cu pri tom stavu ostati i ujutru kad me odvedu u salu)! Zamolicu Zsuki da vam javne kako je bilo posto imam njen broj! Heeeej, ne mogu da verujem da cu sutra vec biti mama! Cini mi se da celog zivota cekam taj dan! Sve vas ljubim, mazite stomacice i mrvice! I da, drzite mi figice!
Volimo vas moj Pavlicak i ja!

Drzimo ti fige, i saljemo ti dobre vibracije! I cekamo lepe vesti uskoro....
 
Ja cu znaci krenuti malo ranije, pa te obavestavam...

Verujem i slusam vas sa stomacicima! Vise se ne plasim, jedva cekam da pocne.

I ja jedva cekam da pocne. Vazno je da verujemo u sebe i uspeh celog postupka. Samo pozitivno, i sa osmehom na licu. A, sto se bockanja tice, uopste necu da se opterecujem time, to je njihov posao, i oni to najbolje znaju da rade. Nije mi cimanje da idem do njih koliko treba puta dnevno.
 
Poslednja izmena:
Samma, ja sam sve ukupno dobila 53 injekcije u toku postupka, i veruj mi da nije uopste strasno, a nisam neki heroj. I sama sam se bockala. U pocetku sam isla u Dispanzer za zene, posle mi je dojadilo da ih tamo moljakam pa sam krenula svojerucno. Onda smo u medjuvremenu negde oko prvog maja otisli u Italiju, pa sam se sama bockala u kolima na parkingu. Po ceo dan smo bazali kojekuda i nije bilo uvek izvodljivo da u isto vreme budem u hotelu. Drzala sam boce u kolima, sednem na zadnje sediste, snajka me sprica alkoholom i dodaje igle a muz i brat cuvaju strazu da me neko ne vidi i ne zove miliciju zbog "drogerisanja" :) I sve je bilo kako treba, zato se ne sekiraj. Te su iglice jako tanke i nista se ne oseti. Malo ostaju modrice, malo pecka Suprefact ali nista preterano.
Samo budi hrabra i bebac stize :)
 
Draga Zsuki, čestitam od svega srca na svim lepim vestima, trudnoći i veridbi ( i svadbi uskoro!). :klap::klap::klap:
Nisam dugo svraćala na forum, udjoh, okrenuh ovu stranu i kad videh "domaća radinost", mal' se ne onesvestih! Evo provela sam veče čitajući sve tvoje postove unazad, otkad si obnarodovala da si trudna! Sve najbolje!:heart:
Čičak, čestitke i tebi, naravno, koliko samo lepih vesti! Dobro je ovako kad nisi duže na forumu, pa kad otvoriš, a ono sve:super:
Pozdrav svim ostalim dragim sapatnicima, trudnicama,porodiljama i naravno srećno!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top