Vantelesna oplodnja

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Hej Sukice,pa Jevremovu nisi probala, sto da ne?! Ne znam sta je sa Nadom, ali znam njenog kuma, radi u mojoj firmi, pa kad ga sretnem pitacu ga i javiti vam. Znam samo da je maleni Djole presladak, ponekad pogledam slike. A Melania, sta sa njom bi?
 
Pa ovako, jutros odemo mi da damo krv za betu. I onda ja odem nešto tu po gradu i moja ti ženska ja ne mogu sa tobom nervozna sam idem kući da spavam i ode.
Ja završim i hvala bogu da ceo dan nisam bio sa njom jer mi mozak izbi crnim mislim kako će da bude negativno negativno i sve. Zadnjih dva dana jedva sam je odgovorio da idemo na betu.
Elem pošto sam ja već pet dana ubedjen da je sve kako valja ali to njoj posle svega treba da neko objasni molim vas da joj sad vi objasnite da je 513 na betu stvarno to jer ona i dalje ne može da veruje da je 513 i da je to to.
Inače moja lepša polovina je Zlobnica.

v.
 
Pa ovako, jutros odemo mi da damo krv za betu. I onda ja odem nešto tu po gradu i moja ti ženska ja ne mogu sa tobom nervozna sam idem kući da spavam i ode.
Ja završim i hvala bogu da ceo dan nisam bio sa njom jer mi mozak izbi crnim mislim kako će da bude negativno negativno i sve. Zadnjih dva dana jedva sam je odgovorio da idemo na betu.
Elem pošto sam ja već pet dana ubedjen da je sve kako valja ali to njoj posle svega treba da neko objasni molim vas da joj sad vi objasnite da je 513 na betu stvarno to jer ona i dalje ne može da veruje da je 513 i da je to to.
Inače moja lepša polovina je Zlobnica.

v.

CESTITAMOOOOO!!!!! E da nije trudna pa da je istamburas za sve pare! Zlobnice zeno sta ti je, trudna si raduj se!!!!! JUPIIIIIIII!
I budi srecna sto imas takvog muza, ja sam oba puta isla sama po nalaz. Prvi put kad je bio 0 doslo mi je da se ukokam od muke sto sam tako sama i jadna, a drug put zamalo da me zgaze kola jer sam toliko plakala da uopste nisam gledala kako prelazim ulicu!
 
Pa ovako, jutros odemo mi da damo krv za betu. I onda ja odem nešto tu po gradu i moja ti ženska ja ne mogu sa tobom nervozna sam idem kući da spavam i ode.
Ja završim i hvala bogu da ceo dan nisam bio sa njom jer mi mozak izbi crnim mislim kako će da bude negativno negativno i sve. Zadnjih dva dana jedva sam je odgovorio da idemo na betu.
Elem pošto sam ja već pet dana ubedjen da je sve kako valja ali to njoj posle svega treba da neko objasni molim vas da joj sad vi objasnite da je 513 na betu stvarno to jer ona i dalje ne može da veruje da je 513 i da je to to.
Inače moja lepša polovina je Zlobnica.

v.

Devojke ja nisam smela da pogledam u nalaz, a kad sam videla nisam znala od sreće šta ću!

ČESTITAM mami i tati!!!!:vatromet::vatromet::vatromet:
Jeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:super::super::super::super::super:
 
Pa ovako, jutros odemo mi da damo krv za betu. I onda ja odem nešto tu po gradu i moja ti ženska ja ne mogu sa tobom nervozna sam idem kući da spavam i ode.
Ja završim i hvala bogu da ceo dan nisam bio sa njom jer mi mozak izbi crnim mislim kako će da bude negativno negativno i sve. Zadnjih dva dana jedva sam je odgovorio da idemo na betu.
Elem pošto sam ja već pet dana ubedjen da je sve kako valja ali to njoj posle svega treba da neko objasni molim vas da joj sad vi objasnite da je 513 na betu stvarno to jer ona i dalje ne može da veruje da je 513 i da je to to.
Inače moja lepša polovina je Zlobnica.

v.
Juuuuupiiiiii ...... Cestitke za mamu,a i za tatu ........ :vatromet:
 
Eeeee odkud znas da se porodila Sofi, jel sve ok proslo. Ona je trebalo da rodi devojcicu Nadju, jel tako?
Ikice,Milica ti je već verovatno odgovorila...naša Sofija se porodila 6. juna i na naš svet donela jednu lepu i zdravu devojčicu-Nađu...sad se slabije javlja,ali verujemo da će posle perioda prilagođavanja,uspeti jedan poduži post o svemu,a pre svega Nađi,da nam napiše.Prošla je odlično na porođaju-prirodni uz epidural.
Kako si ti draga,kako nepredujete?:heart:

sad pijem Zlatnu maku. To mi je čak doktorka preporučila! Pila sam nekoliko dana i počeli su jako da me bole jajnici, sad sam i to prestala, uplašila sam se da mi ne pukne cista i ne napravim neku havariju s jajnicima. Nameravam opet da pokušam da je pijem pa da vidim kako ću da reagujem. Ima li neka iskustva s tom makom?
B.B šta da ti kažem,nisam zlatnu,ali smo oboje pili Peruansku maku,dva meseca...skupo nam bilo da nastavljamo,a nalaze nismo kontrolisali,pa ko da je nismo ni pili:)

Cao svima,pratim Vas, nego sam prokrvarila pa sam zaglavila u bolnici 5 dana.Sa bebama je sve u redu.Pakao i brige nikako ne prestaju,nisam mogla da verujem da od trenutka kad dobijes tu pozitivnu betu pocinje jos zesce ludilo.Svaki mesec novi strahovi i ludila.Videcete vec!Nije lako!
Padar, apsolutno verujem u to što pišeš, da igranka bez prestanka počinje tek sa pozitivnom betom...ali isto tako znam da ta žurka nikad ne prestaje,jer briga za detetom ne tinja ni u poznim godinama...
Inače,nakačila sam se zbog Zsuki,ponajviše,ali naravno,i ostale drugarice da propratim.:heart:Draga, mirisalo je drugačije,bila si baš pozitivna,ali baš...verovala sam.Čudno mi da uvek oko 9. dana prokrvariš...to mi nešto ne štima,pa moje pitanje je: da li si proveravala progesteron u toku odmora ,posle ET-a? I podseti me,da li si sve pretrage na trombofiliju odradila(urođenu i stečenu)?
Spominješ skidanje kg...kad si se ugojila? U toku stimulacije? Zar kilažu ne držiš pod kontrolom od kako si na sioforu? jesi li ga pila regularno?
Još jedno pitanje-kako beše stojiš sa štitnom,i njenim antitelima? AntiTPO i AntiTg?
Savet je da treba da odmoriš organizam,možda i više od septembra,ali truditi se prirodno,dok još hormoni teku...
Što se klinike tiče-za trošak fonda-sve znaš.Nek je sa srećom,ali do tad-ODMOR!:cmok:
Mijaki,drugarice...mislim na vas:heart:
Matorka...kako si?
Krenbery,nisam čestitala...od:heart:samo najbolje za tebe i tvoje beke!:ok:
Ofi,gde si i šta se radi?
Cvrle;) Maki-Zlobnice:ok::ok:sve čestitke!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top