Vantelesna oplodnja

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Hello drage moje Dame!HVALA VAM svima na neizmernoj podrsci.Nisam uplacivala internet pa tako i nisam mogla da Vam kuckam,nekako sam se ucutala i skoncentrisala bila.Rasplakaste meeeeeeeeeeeeeeeeeee!Joj valjda ce sve biti u redu!Samo da iscitam strane koje sam propustila pa Vam pisem.Bez Vas nikada ne bih uspela.:zag::zag::zag::zag::zag::zag::zag::zag::zag::zag::zag::zag::zag::zag::zag::zag::zag::zag::zag::zag::zag::zag::zag::zag::zag:
 
Stići će, ali nije na odmet da nazoveš!! Ipak radiš vto o svom trošku?
U svakom slučaju imaš našu podršku!

Zovi i podseti ih, za svoje pare imas pravo da ih zivkas koliko god zelis! Da bi uspeli, ponekad moramo biti malo i dosadni, a nekad i bezobrazni! Samo napred!!!!

Zvala danas... kažu poslaće u ponedeljak, svejedno ne krećem sa prvim danom ciklusa...

Nisam nikad koristila kontraceptive, jel znate vi kad se sa njima kreće?:think:


Pozdrav za sve devojke... ;):bye:
 
Cao svima!!!
javljam se po prvi put. Primam dephereline vec 11 dana, imam jos 3 i onda 10.05.idem na vadjenje krvi i UZ. Postupak radim u Jevremoj po prvi put.
da li neko ima neko iskustvo sa Jevremovom i sta bi trebalo da znam za dalji tok pripreme?
 
Cvrle nek nam je sa srećom, meni je sestra rekla da može kao sat vremena dodstupanja, a i devojke mi tako kažu.Ja se nešto ne usuđujem da se bockam. Kod kog si dr bila? Do kad primaš diferelin? Ja do 20-og tad vadim hormone.
 
Matorka draga bas o tome sad razmisljam.Sto pre mi se ide al ne bih smela da poranim i srce ne cujem-umrla bih.Ja mislim da pre 20.maja ne bih trebala.
ET je bio 22.maja.Nadam se da to nije rano.A do tad cu da izludim.Kako si ti?
 
Matorka draga bas o tome sad razmisljam.Sto pre mi se ide al ne bih smela da poranim i srce ne cujem-umrla bih.Ja mislim da pre 20.maja ne bih trebala.
ET je bio 22.maja.Nadam se da to nije rano.A do tad cu da izludim.Kako si ti?

Koliko sam čula od naših drugarica sa foruma, srce se čuje posle 5-6 nedelje. Mislila sam da ćeš ići i pre toga, ali ni sama ne znam da li taj pregled pre ima smisla. Jel tek kad se čuje srculence mogu znati koliko ima bebica?
Ja ok, čekalica čeka da počne sa Suprefectom 16.05. Ubi me ovo čekanje.
Mogu da zamislim kako si ti srećna. Verovatno je to poseban osećaj! Ne planiraš se vraćati na posao?
 
Koliko sam čula od naših drugarica sa foruma, srce se čuje posle 5-6 nedelje. Mislila sam da ćeš ići i pre toga, ali ni sama ne znam da li taj pregled pre ima smisla. Jel tek kad se čuje srculence mogu znati koliko ima bebica?
Ja ok, čekalica čeka da počne sa Suprefectom 16.05. Ubi me ovo čekanje.
Mogu da zamislim kako si ti srećna. Verovatno je to poseban osećaj! Ne planiraš se vraćati na posao?

Matorka ko čeka taj dočeka :) !!!
 
Pa tako Padar jedno mesec dana nakon et se radi uzv s tim sto ce ti kod tako male trudnoce uzv najverovatnije raditi vag sondom jer se tako bolje cuje srce, mozda se ne bi culo kad bi radili abdominalnom sondom. Tek od 8 nedelje bi moglo da se cuje obicnom sondom. Matorka samo se prebroji koliko ima GM i zna se koliko je bebica u pitanju, ne mora obavezno i srce da se cuje.
 
Stvarno, Padar, i ja jedva cekam da cujem koliko ce biti bebica :) Nikad nisam cula da neko ima betu 1500!!!
Drugarice, isplatile su ti se sve prethodne muke i patnje, nadam se da si ih sve vec zaboravila i da uzivas u svojoj oooogrooomnooooj beti. :) :)
 
Matorka ja sam toliko zbunjena i uplasena cekam taj ultrazvuk kao sunce.Ne znam sta da mislim.
Cranberry zenska,koliko sam prestravljena ne znam ni da li je dobro sto je tolika beta jer sumi rekli u laboratoriji da je preko 1500 i da su radili bez razblazenja,a da su radili sa razblazenjem bila bi jos veca,cisto da znam da ne dodje do zabune ako odem u drugi lab da odradim betu.Da znam kojom tehnikom je radjena beta,a predlozili su mi i da dodjem sutra da ponovimo ako hocu.Hoce da kazu da ne odem u drugi lab pa da se ne onesvestim sa njihovim rezultatima.Radila sam betu u klinickom centru u centralnoj laboratoriji i kazu da je ta tehnika bez razblazenja jos sigurniji dokaz trudnoce u odnosu na tu sa razblazenjem.Referentne vrednosti na izvestaju stoje da 1500-23000 je trudnoca 4-5 nedelje.Sad ne znam vama kako pise.
Bice sve dobro,nadam se
 
Matorka draga bas o tome sad razmisljam.Sto pre mi se ide al ne bih smela da poranim i srce ne cujem-umrla bih.Ja mislim da pre 20.maja ne bih trebala.
ET je bio 22.maja.Nadam se da to nije rano.A do tad cu da izludim.Kako si ti?

Padar draga, vidim pitas za prvi uzv. Meni je u otpusnoj listi pisalo-uzv polse 4 nedelje od et, a obzirom da se trudnoca racuna od prvog dana poslednje m, mislim da nece biti rano. Meni je ET bio 9.12.2010, a prvi uzv 11.1.2011 i culo se srculence, beba je bila 10mm, a starost trudnoce je bila 7+2.
Ako ce ti biti lakse ponovi betu! Cmok
 
Hello drage moje Dame!HVALA VAM svima na neizmernoj podrsci.Nisam uplacivala internet pa tako i nisam mogla da Vam kuckam,nekako sam se ucutala i skoncentrisala bila.Rasplakaste meeeeeeeeeeeeeeeeeee!Joj valjda ce sve biti u redu!Samo da iscitam strane koje sam propustila pa Vam pisem.Bez Vas nikada ne bih uspela.:zag::zag::zag::zag::zag::zag::zag::zag::zag::zag::zag::zag::zag::zag::zag::zag::zag::zag::zag::zag::zag::zag::zag::zag::zag:

Bez nas bi i uspela,ali bez muža?On je najaktivnije učestvovao,a tek će da učestvuje.
 
Pogrešno sam se izrazila gore i jedno dete za mene bi bilo sreća do kraja života.Više bih volela da ih imam,ali kako stoje stvari i koliko se mučim nemam pravo da budem neskromna.Ranije sam želela devojčicu prvo,a sad mi je svejedno, živo i zdravo i to je to.Želela sam troje,a sad i jedno mi je misaona imenica.
 
Padar uzivaj!!!! meni je et bio 13.05. a prvi uzv 10.06. skoro mesec dana nakon et radjen mi je vag sondom i culo se srculence i naravno video se gestacijski mesak. Nemoj da pozurujes da se ne bi prerano sekirala kad za tim nema potrebe.
 
Uh,nije me baš duuuuugo bilo...i vidim ima vesti..
Padar,pre svega-SVE ČESTITKE UZ ŽELJU DA TI TRUDNOĆA BUDE PRAVA ŠKOLSKA- DOSADNA,BEZ TRZAVICA :)
Pratila sam ti postupak,i vidno je sve išlo bolje nego prethodnih puta,zar ne? Drago mi je da ti se mišljenje o državnom postupku,i postupku u našoj zemlji-promenilo,jer ti je to omogućilo trudnoću :) Beta je odlična,ali polako sa UZ...Sačekaj do neke 8. nedelje,kad ćeš zasigurno čuti srce ili srca :)
Ovčice...sad čitam samo poslednju stranu...nije uspelo? Odoh da prelistam malo da propratim situaciju.
Matorka,17.maj samo što nije...gde ono beše radiš?
Čičak,ja sam sa kontracept.kretala 5. ili 6.dan.Sa srećom.
Devojke,koje se zahuktavate,samo napred!
Zsuki,gde si,šta si?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top