Vantelesna oplodnja

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Cao devojke...
Kako ste danas?

Pre neki dan sedimo sa prijateljima, ona je u 6-7 mesecu, pokazuje mi kako se bebica gica, i u jednom momentu otkrije stomak, a uzduzno ima braon liniju do pupka... I pupak joj nekako braonkast... Jel to normalno? Jel se to desava svim trudnicama?

Pozzz...:bye:

ahahahahahaha Čičak ja sam se tako frapirala kada sam videla drugaricin pupak, a on se potpuno izokrenuo, znači nije rupa nego malo ispupčenje. Zaprepastila sam se, jeza me prošla, i odmah sam je pitala da li je boli i što ga ne stisne prstom nazad...gledala me je u čudu, pa je to valjda normalno...ahahahahahahah
reći će ti naše iskusne mamice, koje su već imale tu privilegiju da nose velike stomake!
 
Sofi, i Zsuki hvala mnogo na savetima!
Zsuki, ne pričaj gluposti!!:besan2: Na forumu sam ukapirala da te baš devojke vole, da svima udeliš neku lepu reč i savet....tako da budi sigurna da i za tebe ima bar jedan smotuljak koji te negde iza ugla čeka!!
 
ahahahahahaha Čičak ja sam se tako frapirala kada sam videla drugaricin pupak, a on se potpuno izokrenuo, znači nije rupa nego malo ispupčenje. Zaprepastila sam se, jeza me prošla, i odmah sam je pitala da li je boli i što ga ne stisne prstom nazad...gledala me je u čudu, pa je to valjda normalno...ahahahahahahah
reći će ti naše iskusne mamice, koje su već imale tu privilegiju da nose velike stomake!
znam za pupak... Ali me ta braonkasta linija zacudila... To jos nisam videla...
 
Sofi, i Zsuki hvala mnogo na savetima!
Zsuki, ne pričaj gluposti!!:besan2: Na forumu sam ukapirala da te baš devojke vole, da svima udeliš neku lepu reč i savet....tako da budi sigurna da i za tebe ima bar jedan smotuljak koji te negde iza ugla čeka!!

:heart: slatka si...
znam da ne treba tako razmišljati, brzo se ja uvek oporavim, ali ovo me baš pogodilo. evo pisala sam vam 5 minuta nakon razgovora sa doktorom.... a taj smotuljak mi se čini kao da je negde u lavirintu :zcepanje:
 
Matorka ja sam radila sve sto je Zule gore napisala, tako je napisao dr pred aspiraciju samo nisam bila kod interniste, neke cure su bile jer su imale neki problem, ja nisam jer sam sa te strane ok. I ja sam imala linea negru to je skroz normalno, vecina mama je ima, necezano dal je bata ili seka. I meni je skroz pupak pocrneo katastrofa ko da se nisam kupala :-D
 
to ti je tzv.linea negra..ja je imala oba puta,ostaje i posle porodjaja neko vrema..ja je jos uvek imam a porodila sam se pre 6 meseci,kazu da se ta linija pojavljuje uglavnom ako je musko dete u pitanju sto se kod mene pokazalo tacno...to je normalno a i to za pupak..moj je bio uzasan..
Jeste dečak je... ;)
Mali čičak,ako nastaviš da posmatraš i ispituješ trudnice možeš da se istraumiraš.Sve i svašta žene prođu u trudnoći,pa ti savetujem kad uradiš betu i vidiš da je pozitivna uživaš u sopstvenoj trudnoći.

Svaka vama čast, kako ste samo pozitivne... :ok:
Ja ne verujem... a i gubim živce polako... ovo mi uništava sve... brak, porodicu, mene... ma užas... :neutral:
 
Poslednja izmena:
Žao mi je Mali čičak što se tako osećaš,ali onda ti ne bi trebala uopšte da razmišljaš o trudnoći i posećuješ ovakve forume.Sve smo u nekom trenutku razočarane,tužne,ljute,zabrinute,...,ali bez obzira na sve idemo dalje.Meni kad je teško velika većina misli da sam bezbrižna,ali ne zato što se ja foliram već sam takva osoba.Nema toga ko i šta može da me oneraspoloži.Možda si ti nama trudna pa se trenutno osećaš tako,a i ako nisi hormoni su čudo.Svaki dan treba da radiš nešto što te čini srećnom šta god da je,jer ako ti voliš sebe i drugi će te voleti.Glavu gore i malo si previše u grču zbog svega.
 
Žao mi je Mali čičak što se tako osećaš,ali onda ti ne bi trebala uopšte da razmišljaš o trudnoći i posećuješ ovakve forume.Sve smo u nekom trenutku razočarane,tužne,ljute,zabrinute,...,ali bez obzira na sve idemo dalje.Meni kad je teško velika većina misli da sam bezbrižna,ali ne zato što se ja foliram već sam takva osoba.Nema toga ko i šta može da me oneraspoloži.Možda si ti nama trudna pa se trenutno osećaš tako,a i ako nisi hormoni su čudo.Svaki dan treba da radiš nešto što te čini srećnom šta god da je,jer ako ti voliš sebe i drugi će te voleti.Glavu gore i malo si previše u grču zbog svega.

Hvala ti... :zag:
I ja sam pred drugima nasmejana i ok... velika većina misli da sam bezbrižna, i da je sve savršeno...:D ali nije... :( baš mi teško pada cela situacija... a nervozu i napetost istresamo jedno na drugo... kao pas i mačka... :mrgreen: muž me je trpeo dok je mogao, sad i on više ne može... ali proćiće, znam... sve prođe... jednostavno me uhvatila ta faza...:neutral:

Ljubim ja vas sve ovde koliko vas je... i držim fige... :ok::bye:

P.S. Vreme je prelepo... nadam se da šetate... ja sam ovih dana većinu prešetala i provela na terasi... divno je... :D:zaljubljena:
 
Drage moje devojke, da se i ja javim.MM mi ne da da sedim jos uvek pa ugrabih priliku da se javim.Kao sto znate vratili su nam 2 bebe danas nam je sesti dan i jos uvek lezim uz povremena setanja po dvoristu.Imam uzasne mucnine valjda od onog siofora i utrogestana i malo me zigaju jajnici.Videcemo sta ce biti ovaj put.
Hvala vam svima na pozitivnim mislima i vibracijama koje su dolazile do mene,
Sve vas puno, puno, puno:heart::heart::heart::heart:
 
Drage moje devojke, da se i ja javim.MM mi ne da da sedim jos uvek pa ugrabih priliku da se javim.Kao sto znate vratili su nam 2 bebe danas nam je sesti dan i jos uvek lezim uz povremena setanja po dvoristu.Imam uzasne mucnine valjda od onog siofora i utrogestana i malo me zigaju jajnici.Videcemo sta ce biti ovaj put.
Hvala vam svima na pozitivnim mislima i vibracijama koje su dolazile do mene,
Sve vas puno, puno, puno:heart::heart::heart::heart:

Samo lezi, odmaraj... mislimo na tebe, i držimo ti fige... :ok::ok::ok: imaš divnog muža...:D
A mučnine su od trudnoće... i to je sjajno... :zaljubljena:

Svaka čast na ležanju... ja sam od prvog dana sedela... i sad sedim i kuckam... navika...:lol:
 
Čičak,navijamo,navijamo za pozitivan ishod vaše IUI !!
Oficirusa...mazi stomače i samo guraj,još malo i potvrda je tu :)
Zsuki...koliko treba,praviš pauzu,pa kad budeš cakum-pakum,a onda po decu!
Devojke koje su u postupku-Padar,samo gurajte i samo pozitivno!
Sve vas pozdravljam!
 
Čičak,navijamo,navijamo za pozitivan ishod vaše IUI !!
Oficirusa...mazi stomače i samo guraj,još malo i potvrda je tu :)
Zsuki...koliko treba,praviš pauzu,pa kad budeš cakum-pakum,a onda po decu!
Devojke koje su u postupku-Padar,samo gurajte i samo pozitivno!
Sve vas pozdravljam!
 
Cicak :hahaha: za onu braon liniju,imaju je sve trudnice ,samo je kod nekih manje a nekih vise izrazena i spada u sigurne znake trudnoce.Ne brini bre,uzivaj!Odmaraj,setaj!E a to za musko ili zensko to ti je babska prica,rece ti Milica.
Zsukice,polakooo,sve ce doci na svoje.Ne brini.Strpljenje nam nije jaca strana,ali dobro!
Zvoncice,Pariz kako ste?
Oficirusa,hej to su super znaci,odmaraj trudnice!
Ovcice zvala sam Jevremovu,na kontrolu idemo 5-og ili 6-og javice nam.Ja jos nisam dobila a juce sam zadnji Mikroginon popila.Pariz je vidovita,tacno je znala da cu tek par dana posle zadnje da prokrvarim.:p Salim se Pariz,nema ljutis,ne ozbiljno ,bila si u pravu i drago mi je da mi se tako desava jer verujem da tako treba.Ovcice,jel te pregledala Milica i sta kaze.Javi se.
 
Hvala Padar na pitanju,odlično sam!Uživam u lepom vremenu,kad god mogu šetkam i radujem se svakom novom danu.Uživam u prvoj jutarnjoj kafi,zalivanju cveća,pa čak i poslu.Razmišljam o vto u skorije vreme,ali treba da se usaglasim sa mužem pošto nas dvoje često putujemo i imamo pogotovo on dinamične poslove.Želim ti da se ti opustiš u toku stimulacije koliko je god to moguće i da ti beta bude ogromna.
 
Draga Zvoncice36,tesko mi je da zamislim vreme koje cu jednom provesti bez putovanja a to je za vreme trudnoce ili trudnoca.Ja vec sad planiram gde cu na put ako nam vto ne uspe Ili mozda krstarenje.Videcemo!Puno te pozdravljam,uzivaj u zivotu.Ja trenutno menjam staru klimu.Planiram da sredim terasu do kraja nedelje i jos ...........
Veliki pozdrav svim zenama i Tebi naravno!:zag:
 
ahahahahahaha Čičak ja sam se tako frapirala kada sam videla drugaricin pupak, a on se potpuno izokrenuo, znači nije rupa nego malo ispupčenje. Zaprepastila sam se, jeza me prošla, i odmah sam je pitala da li je boli i što ga ne stisne prstom nazad...gledala me je u čudu, pa je to valjda normalno...ahahahahahahah
reći će ti naše iskusne mamice, koje su već imale tu privilegiju da nose velike stomake!

E uvek me nasmejes sa svojim idejama! Moj stomacic je jos uvek mali i lep i nemam tu crtu, a pupak mi se nekako malo rastegao al se nije ispupcio jos.
Ih bre Sukice bas te poterao maler, al zato ces u junu biti najsrecnija mamica sa 3 bebe! Videces, hoces da se kladimo da ce biti 3 medenjacica?
Inace juce me je doktor pohvalio sto sam se ugojila samo 1,5kg. A svi su me kritikovali sto slabo jedem!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top