Vantelesna oplodnja

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Cao svima evo i ja da se javim ovde posto neznam sta vec da radim.Mi smo bili na komisiji i nismo prosli komisiju.Dr kaze da se tesa ne dozvoljava u nacionalnom programu pa je prepolucila da suprugov urolog ispise da prima merional ili menopur injekcije 2x2 nedeljno i tako mesec dana i ako se na kontrolnom spermogramu pokaze da ima makar i jedan spermatozoid postupak ce nam biti dozvoljen.A ostali nalazi su nam uredni i moji i njegovi.Stvarno neznam sta ce se desiti ijako stalno razmisljam o tome posto je pre 6 meseci nadjen jedan ali morfoloski nepravilan spermatozoid pa me zanima dali ove injekcije mogu da pomognu.Puno vas sve pozdravljam
Draga Zoki !!!!!! Bice sve u redu,nemoj da previse brines !!!!!!! Najvaznije je sada da si uz dragog i da mu budes velika podrska.... Vjeruj da ni njima nije lako,sve smo to prosli i znam iz licnog iskustva.... Ja sam ubijedjena da ce mu ova terapija pasati(s tim vise da mu je vec u nalazu bio spermatozoid(znas i sama da je ponekad i jedan dovoljan).....Pisala sam ti vec da je nasem poznaniku i te kako pomoglo... I tebi puuuuuno,puuuuno pozitivne enegije od nas !!!!!! :zag:
 
Pazarka draga, sta si ti sve prezivela, mene i sramota da kukam...
No moram malo:D
Danas otisla u Visegradsku da predam papire za histero kad ono :rtfm:...
Na jednom rezultatu moje devojacko prezime a na drugom pogresno ime,kazu ne moze, vracaj se da ti isprave. Ja obidjem ceo BG odem da mi isprave a oni kazu ne mozemo mi nista ponovo radi rezultate :eek:GRRRRR. Sad ne mogu da radim urin ponovo jer sam dobila a histero hteli da mi zakazu odmah nakon menstruacije.
Pokusacu da se vratim u Visegradsku. Ne znam ni sta pisem, besna sam i ne mogu cekati sledeci ciklus i sve ponovo zbog nepismenih:(
 
Ovcice odi u pravnu sluzbu, nego mi nije jasno to oko imena trebalo bi da ti je isto prezime na lk i u zdravstvenoj knjizici, ako nije prvo to ispravi inace ce uvek neko da te zeza


Nedavno smo se vencali i promenila sam prezime pa je mozda i u podacima u knjizici (kad je ocitaju) ostalo devojacko.
A sad nesto smesno, naime, jedva sam cekala da promenim prezime jer je strano i uvek je svima bilo tesko za izgovaranje i pogresno su ga pisali. Sad kad imam prezime na "ić", problem mi je ime jer zajedno sa novim prezimenom je slicno imenu jedne nase pevacice pa mi sad ime pogresno pisu. Moracu i ime da menjam:hahaha:
U pravnu sluzbu mozda odem jer radim do 17:30 i trenutno mi se desavaju velike promene na poslu pa ne smem da odsustvujem...
 
Drage moje, evo mene vec tri dana na stimulaciji. Nocas i danas me ubi glavobolja. Pila sam eferalgan, te malo uminulo.
Za one koji se spremaju za komisiju, vodite racuna o svim podacima u licnoj i zdravstvenoj knjizici. Mene su vratili zbog adrese, nije se poklapala u zdravstvenoj i licnoj.

Paralijan, masala, ali koliko ormara imas u kuci? Mnogo ste slatki!

Ljubim vas!
 
MINIJATURE,sretno i sve naj,naj ti zelim !!!!! SERGEJ,jesi li spakovao kofercic ???? CRNA OVCICE,eto vidis,udala se i postala slavna(mislim na pjevacicu)... I tebi sve najbolje i da sto prije sredis svu dokumentaciju,pa onda navijamo za tebe !!!!!!! Pusa za sve..... :cmok:
 
Minijature evo od sad drzim fige jer kad se vratimo sa odmora ti ces vec maziti svoje embrioncice u tibi. Sergej&tata ne saradjuju tako da ja sve pakujem. Polazimo ujutru i kuckamo se za desetak dana. Pozdrav svima!!!!
 
Milicice,ne krecem jos,ceka me taj bolan put prikupljanja rezultata,pa komisija,pa ..........
Bolje da ne pozurujem mog gin.Ne znam.Bice kako mora biti!Uf,bas bre zezaju,odugovlace.Veliki pozdrav!

Padar draga, nemoj biti tužna, nalaze ćeš prikupiti za tren i pored svih zajeb..... koje nam ovi naši "doktori" priredjuju. Samo jedan po jedan i eto tebe u postupku!:zag:
Skandi, kako je na novom posliću, jesi li zadovoljna?
Zoko nemoj da brineš, i jedan jedini zdrav spermatozoid je dovoljan pa da budeš najsrećnija mama na svetu, a ja verujem da će tako biti! A primer ti je naša Pazarkica!
Pa gde si ti buckice pazarkice?! Hej, pa ta beba MORA biti najzdravija i najsrećnija, jednostavno tako mora da bude! Veruj u to i pokušaj da se opustiš, vidiš da je tvoja mrvica već velika i živahna!:cmok:
Minijature, držim figice, čuvaj mi mesta u voziću, važi?
Vodolijice, hvala na podršci i veeeliki cmokić za tebe, a tebi Crna ovčice veeeliki poljubac i da se što pre izboriš sa smaračima i oteraš ih u p.m. Ako ti nećeš samo zovi mene da ih ja na brzinu ispreskačem!:zper:
Miličice, srećan put i uživajte vas dvoje i mali plavooki šarmer, a kad dodjete da vidimo slikice!:heart:
Ja sam noćas stigla iz Kelna, bilo je predivno, kaže mm da sam doživela civilizacijski šok. Oduševljena sam, samo gledam slike! Dvadesetog idem službeno u Istambula, a kad se vratim nadam se da ću uskočiti u vozić!
Sve vas:cmok::zag::bye:
 
Dobri su mi nalazi cb i vs :vatromet: :vatromet: :vatromet:
Ne mogu da verujem lekari u Zrenjaninu su mi lečili Eserihiju 5 meseci,a dr Crnogorac iz Genesis-a sa samo jednom terapijom rešila problem. HVALA JOJ PUNO!!
U sredu idem kod nje po rezultate i da mi uradi UZ i da ponovim one rezultate koji su zastereli posle mukotrpne borbe sa Eserihijom.
Pa pravac na komisiju
:orkestar: :orkestar:
 
Jelen mb, nekada se laboratorijski rezultati razlikuju od laboratorije do laboratorije. Moguće je da uopšte nisi ni imala ešerihiju. Tako su meni, recimo, prilikom nekih pretraga, našli hlamidiju, a mom mužu nisu, a ja do tada nikad nisam imala hlamidiju, ali morala sam da pijem antibiotike.

Ikice, čekam te u voziću, ne brini, nego nemoj mnogo da nam lutaš po svetu! :) Lepo se provedi u Istanbulu, čula sam da je lep, nisam bila. A u Kelnu sam bila i nije mi se nešto posebno dopao, podseća me na Beograd, mada ja sam tada bila u nekom posebnom raspoloženju pa moguće da ga zbog toga ne nosim u lepom sećanju. Jesi li bila u muzeju čokolade?

Miličice, uživajte u porodičnoj idili! Kako je to lepo! Mama, tata i sin!

Mali Pariz, Skandia, Vodolija i ostale, hvala vam na lepim željama, optimistična sam i nestrpljiva! Ali, plašim se da se stimulacija ne odradi kako treba jer pomalo krvarim, po nekoliko kapi, pa ne znam da li je to u redu. Jutros sam radila estradiol, popodne ću znati rezultate. Ima li nekoga da je krvario dok je primao stimulaciju i šta onda?

Veliki poljubac svima
 
Ikice,na poslu je za sada dobro i vec sam se malo navikla.... Ali,poceatak je bas bio tezek,nisam dugo radila i nisam se do sada odvajala od djeteta.. On je ispocetka plakao,pa je i meni bivalo jos teze ali se i on vec navikao.. Sjedece sedmice polazi i u obdaniste... Nadam se da ce i to nekako savladati,jer je do sada ostajao sa tatom dok sam radila... Obaveze stigle(ali slatke) i nista mi nije tesko zarad dijeteta... I nikako ne mogu shvatiti zene koje su govorile(dok smo ga godinama cekali) da uzivam dok ih nemam(ooooooo Boze dragi).... Kao da mi kod kuce apsolutno nista ne radimo,samo one koje imaju djecu.. Jeste malo vise obaveza,ali pobogu to su slatke obaveze... Vidjeces mila,kad postanes majka,nista ti nece biti tesko.... Ajd`ljubimo te i jedva cekamo da krenes u postupak i da uskocis u vozic !!!!! :cmok:
 
Dobri su mi nalazi cb i vs :vatromet: :vatromet: :vatromet:
Ne mogu da verujem lekari u Zrenjaninu su mi lečili Eserihiju 5 meseci,a dr Crnogorac iz Genesis-a sa samo jednom terapijom rešila problem. HVALA JOJ PUNO!!
U sredu idem kod nje po rezultate i da mi uradi UZ i da ponovim one rezultate koji su zastereli posle mukotrpne borbe sa Eserihijom.
Pa pravac na komisiju
:orkestar: :orkestar:
Jelena,bas divne vijesti,a sada pravac na komisiju i sretnoooooo !!!!!!!! :super:
 
Ikice,na poslu je za sada dobro i vec sam se malo navikla.... Ali,poceatak je bas bio tezek,nisam dugo radila i nisam se do sada odvajala od djeteta.. On je ispocetka plakao,pa je i meni bivalo jos teze ali se i on vec navikao.. Sjedece sedmice polazi i u obdaniste... Nadam se da ce i to nekako savladati,jer je do sada ostajao sa tatom dok sam radila... Obaveze stigle(ali slatke) i nista mi nije tesko zarad dijeteta... I nikako ne mogu shvatiti zene koje su govorile(dok smo ga godinama cekali) da uzivam dok ih nemam(ooooooo Boze dragi).... Kao da mi kod kuce apsolutno nista ne radimo,samo one koje imaju djecu.. Jeste malo vise obaveza,ali pobogu to su slatke obaveze... Vidjeces mila,kad postanes majka,nista ti nece biti tesko.... Ajd`ljubimo te i jedva cekamo da krenes u postupak i da uskocis u vozic !!!!! :cmok:

Pretpostavila sam da će ti teško pasti odvajanje od svog malog šećerka, ali i za njega je bolje da bude sa drugom decom, a i tebi će biti lepo na poslu i sve će biti ok. Nadam se da ću i ja uskoro imati slatke muke i voditi svog zvrka u vrtić. Ovih dana se selimo u veći stan i tako mi mi se dopada da stalno razmišljam kako ću imati sobu za moju bebicu i kako ćemo se igrati po ceo dan. :cmok: :heart::zag:
 
[Ikice, čekam te u voziću, ne brini, nego nemoj mnogo da nam lutaš po svetu! :) Lepo se provedi u Istanbulu, čula sam da je lep, nisam bila. A u Kelnu sam bila i nije mi se nešto posebno dopao, podseća me na Beograd, mada ja sam tada bila u nekom posebnom raspoloženju pa moguće da ga zbog toga ne nosim u lepom sećanju. Jesi li bila u muzeju čokolade?

Nisam bila u Muzeju čokolade, nisam stigla jer smo imali sastanak do 5 i dok smo stigli do njega bilo je već 5.50 i polako su zatvarali, ali sam bar nakupovala čokolade i upravo ih degustiram! Bila sam u katedrali i oduševila se, toliko sam se lepo i spokojno osećala unutra da mi se nije izlazilo!
Kako si ti, šta ima u Jevremovoj, koji doktor ti vodi postupak?:cmok:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top