Vantelesna oplodnja

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Zveydice drago mi je da ti je nalaz uredan!Biće sve u najboljem redu i dobićeš ti bebicu!Nekad nismo ni svesni koliko smo srećni!To mene izbezumljuje kod ljudi uvek razmišljaju šta nemaju,a ne šta imaju i koliko je to što imaju vredno.Na prvom mestu zdravlje naših najmilijih i naše.Pazarka dr.Majra tel.011-244-83-99 adresa Mlatišumina19.To je u Bulevaru jedna od uličica.Paralelna sa Golsvortijevom prema Lionu.Valjda ćeš se nekako snaći.Sačekaj betu,pa ako ne daj Bože nije pozitivna zakaži.Meni je otkrila mali problem sa hormonima,ali je mom mužu otkrila problem sa spermom koji niko nije mogao da otkrije i još problem sa testisom koji uopšte nema funkciju.On je išao kod mnogih urologa i niko to nije otkrio.Tek posle njene dijagnoze shvatili smo da je u pravu pošto je moj muž imao problema kao dete!Zbog njegove sperme ćemo morati ponovo vto inače bi mogli i prirodno!Kod nje dolaze žene koje su radile oko 10 puta vto i ništa,posle njene terapije uspeju neke i prirodno.Ona je namrštena,ali je bitno da je saslušaš šta ima da ti kaže.U svakom slučaju srećno!I još nešto žena je lekar,to je meni bitno pošto ima puno prevaranata!
 
Drage moje,

nekada sam na ovoj temi bila jedan od naj aktivnijeh clanova. Neki ce se mozda setiti MEDENOG MEDOKSA. Zatim sam napravila duuuugu pauzu i nisam se javljala. Zasto?! Imala sam gomilu obaveza oko svoje malene bebice. Ona vise nije tako malena, ima 13 meseci pa ja mogu ponovo da vam se prikljucim, kao podrska i savetodavac. Inace bebica se rodila uz pomoc VTO i mnogo muka!
Veliki kisss za nove clanove a vidim i neke stare sa kojima sam ranije kontaktirala.:D
 
Drage moje,

neke od vas sigurno pamte clana koji se nekada sluzio imenom MEDENI MEDOKS! Sada se zovemo drugacije jer vise nisam sama. Za ovo vreme koliko se nisam javljala izdesavalo se mnogo toga, npr. rodila sam zdravu i lepu devojcicu. Ona sada ima 13 meseci pa ja ponovo mogu da vam se prikljucim u diskusiji. Kao podrska i savetodavno. Becicu sam rodila uz pomoc vto, posle mnogo muka.
Sve sto vas zanima pitaje, tu sam.....
Prepoznajem neke clanove sa kojima sam ranije kontaktirala, pa bih volela da obnovimo kontakt.
Pozdrav
 
jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii,cestitam od srca,hvala bogu da je sve proslo u najboljem redu.............znaci konacno dobijamo devojcicu na forumu jupiiiiiiiiiiiiiiii,naravno neka je i decak ziv i zdrav,ali posebno mi je drago sto ces dobiti devojcicu:cmok2::zag:

eh da,sada ce zvucati kao da anketiram ove nase trudnice,ali me zanima kakve si imala ti siptome pre vadjenja pozitivne bete????:cmok2:

Draga moja htela sam jos sinoc da te iskritikujem ali sam bila umorna i legla da spavam,a sad da ti kazem dve tri lepe reci ,,LUDACO JEDNA NE OPTERECUJ SE TOLIKOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!,,.Ja sam i prokrvarila i plakala 2 dana i bolove u grudima i jajnicima kao kad treba da dobijes i razocarala se unapred kao ti sada a zbog cega?Sve je bilo u pocetku hoce ili nece i sama znas kakve sam probleme imala ali hvala Bogu sve se zavrsilo dobro. Samo te molim sto manje opterecenja i razmisljanja o tome i nemoj unapred da ti vrzmas misli po tvojoj glavi sta je i kako ce biti nego lezi i uzivaj.

A sto se tice testa to baci u djubre,to nije tacno uopste kod vantelesne, imam slucajeva da se nikad nije pokazalo tacno, mozda za prirodno je ok ali za nase stanje ne. Npr. moja drugarica je 2 dana pred betu uradela 2 testa da bude sigurna i naravno razocarala se,pa spremala svoju mamu psihicki da ona oseca da nije uspelo,jer nije smela da kaze da je radila test, i kad izvadi betu ona ++++, a na uz jos dvojke zamisli pored 2 negativna testa, i hvala Bogu rodili se Ana i Vuk zivi i zdravi.Tako da kako kazu kod nas ,,ma nervoza,, tj. bez nervoze molim. ZENO UZIVAJJJJJJ!!!!!!!!!!!!!!!!!:zplez::zplez::zplez::zplez::zplez::plez::plez::zurka::zurka::zurka::zurka:
 
Draga Zvezdice 71,

jako mi je zao sto je sve tako ispalo i sto - ako sam dobro shvatila neces raditi u septembru VTO. Ipak draga u svakom zlu ima i neceg dobrog, a to je da si ti posle svega sto si prezivela u zadnjih mesec dana dobro, da su ti rezultati o.k.Budi hrabra i veruj u sebe i bice bebe- nemoj da se nerviras.Misli pozitivno i veruj uspece! Saljem ti puno poljubaca i zelem da nam sto pre javis neke lepe vesti.

Ja inace odmaram, sledece nedelje cu na kontrolu i nadam se da je moja beba o.k.

Pozdrav za sve trudnice, trudilice, a i mame s obzirom da ih ima na forumu. Zelim vam svima samo lepe vesti i da ih sto pre podelite s nama.
 
E PA MOZDA I JESI. Tu sam draga moja i polako se pripremam(tj.opet cekam) na novi postupak.Tipicno za vodoliju:Tvoji komentari me podsjecaju jako na moj nacin razmisljanja -u negativnom pravcu.To je nasa karakteristika,samo sto si ti puno hrabrija od mene,meni nebi palo na pamet ni 20-i dan nakon et da napravim test,od silnog straha da bi mogao biti negativan.Meni je moj dr.predlozio jos jedan postupak i onda dize ruke od mene.Mozda je i bolje da tako kaze,pa, ili cu da to prihvatim i natjeram sebe i svoje tijelo na uspjeh ili cu da dignem ruke i ja sama od sebe.Vise mi je pun kofer svega.A ko zna sta ce jos da se desi? Ja te ljubim puno i milim te izdrzi do kraja hrabro i budi mi primjerna.
Pa,gdje si ti meni Vodolijice ??? I,otkud taj toliki pesimizam odjednom ????? E,da znas ODUSTAJANJA NEMA !!!!!!! :rtfm: Meni Klagenfurt nije daleko,nemoj da dodjem tamo pa da i tebe mlatim.... Vjerujem ja da ti je pun kofer svega,ali ce se u tom koferu zasigurno naci i lijepih stvari,samo molim te mila izdrzi i ne gubi nadu,pa svi mi znamo da nada umire poslednja... Sada lijepo odmori i napuni baterije,pa u septembru navijamo za tebe........ veliki pozzz i ljubimo te !!!!!!! :heart: :heart: :heart:
 
Pazarka,sto se tice simptoma bila sam strasno nervozna,bilo mi je muka(vjerovatno od utrica),i citavo vrijeme negativno razmisljala(uopste se nisam nadala uspjehu),tako da me je pozitivan ishod zatekao skroz nespremnu i sokiranu..... ET sam radila 14.12. a sedmicu dana nakon toga otisla kuci,tako da betu nisam ni vadila.... Pitala sam doktora dali smijem na tako dalek put,nije imao nista protiv toga,ja sam svakako citavu terapiju radila i bila aktivna.... Naime,u klinici su tvrdili da veci uspjeh imaju sa zenama koje su aktivne(ko ce ga znati).... Dali su mi zamo test na trudnocu tako da sam tek dvije sedmice nakon ET uradila test..... A,posto sam bila sigurna da nece uspjeti,otisla sam kuci.... Nikad necu zaboraviti taj decembar 2006 i Novu Godinu takodje(toliko neocekivane srece)..... Sudbina,sta li je,citavo vrijeme sam imala neki stres i radila,otisla na tako dalek put,al`eto desilo se i osvarila se moja najveca zelja..... Ja tebi Pazarka od srca zelim ovaj put uspijeh,da ti se ostvari najveca zelja da postanes MAMA...... Svi navijamo i mislimo na tebe....A,to tvoje negativno razmisljanje ovaj put(ko zna zasto je to dobro) i sama sam citavo vrijeme razmisljala tako,mozda je to samo jedan od simptoma...... Ljubim te i izdrzi jos malo.........
 
Ivancice,bas lijepo djecak i djevojcica(ako je doktor dobro vidio),ma najvaznije od svega da sve prodje dobro i da budu zdravi,a sve ostalo je manje vazno..... :heart: Zvezdice,za sada je najvaznije da je nalaz u redu, a doci ce i bebica,ne brini...... :heart: Medenabeba cestitam na uspjehu i veliki pozzz za tebe i tvoju medenu curicu...... :heart:
 
evo i mene
ivancice cuvaj svoje bebice:heart:

zvezdice, bitku po bitku, na kraju dobijamo rat! samo polako, ljubim te i cuvaj se

padar i dalje se ne javlja?

nema vec duze vreme na forumu mali pariz, ona i padar su se bas lepo druzile:rotf: mali pariz javi se, pretpostavljam da si trenutno u postupku? ili je neko sa tvojim nick name otvorio VTO dnevnik?

skandia, nisam ti do sada napisala, tvoje reci, bilo kome upucene deluju kao antistres terapija...

mila, zasto se ne javis?

pazarkice, da nisi radila jos jedan test?:per: kako si mi danas, veceras?

i na kraju, ja sam malo nervozna, ali to je normalno valjda
ljubim vas sve
 
Pa,gdje si ti meni Vodolijice ??? I,otkud taj toliki pesimizam odjednom ????? E,da znas ODUSTAJANJA NEMA !!!!!!! :rtfm: Meni Klagenfurt nije daleko,nemoj da dodjem tamo pa da i tebe mlatim.... Vjerujem ja da ti je pun kofer svega,ali ce se u tom koferu zasigurno naci i lijepih stvari,samo molim te mila izdrzi i ne gubi nadu,pa svi mi znamo da nada umire poslednja... Sada lijepo odmori i napuni baterije,pa u septembru navijamo za tebe........ veliki pozzz i ljubimo te !!!!!!! :heart: :heart: :heart:

Hallo Skandi! Nemoj da me kritikujes,to su trenutna osjecanja i onda iskoristim priliku da ih se na ovim stranicama oslobodim.Neznam dali sam ti vec napisala ali ja ZNAM,bez obzira koliko to glupo zvuci,da cu jednog dana biti MAMA.Naravno neznam kad i kako ali ja to osjecam a moji me osjecaji malo kad varaju.Vjerovatno,kad se to desi i ja cu sa puno vise optimizma pisati o tome ali dok sam jos u fazi cekanja,vjeruj mi,nemogu drugacije.Svaki put kad intenzivno mislim o tome imam viziju malog djecaka koji stoji ispred mene i jako lici na mog muza kad je bio mali.Kazem,znam zvuci glupo.Ja uopste nebi mogla da pozelim djecaka ili djevojcicu,bilo bi mi svejedno,samo da dodje do trudnoce.A ako bi mogla da biram:BLIZANCI.Hvala ti puno na lijepim rijecima i ostani i dalje uz nas.Ljubi Bokija i jos jednom hvala ti.
 
Pazarka,sto se tice simptoma bila sam strasno nervozna,bilo mi je muka(vjerovatno od utrica),i citavo vrijeme negativno razmisljala(uopste se nisam nadala uspjehu),tako da me je pozitivan ishod zatekao skroz nespremnu i sokiranu..... ET sam radila 14.12. a sedmicu dana nakon toga otisla kuci,tako da betu nisam ni vadila.... Pitala sam doktora dali smijem na tako dalek put,nije imao nista protiv toga,ja sam svakako citavu terapiju radila i bila aktivna.... Naime,u klinici su tvrdili da veci uspjeh imaju sa zenama koje su aktivne(ko ce ga znati).... Dali su mi zamo test na trudnocu tako da sam tek dvije sedmice nakon ET uradila test..... A,posto sam bila sigurna da nece uspjeti,otisla sam kuci.... Nikad necu zaboraviti taj decembar 2006 i Novu Godinu takodje(toliko neocekivane srece)..... Sudbina,sta li je,citavo vrijeme sam imala neki stres i radila,otisla na tako dalek put,al`eto desilo se i osvarila se moja najveca zelja..... Ja tebi Pazarka od srca zelim ovaj put uspijeh,da ti se ostvari najveca zelja da postanes MAMA...... Svi navijamo i mislimo na tebe....A,to tvoje negativno razmisljanje ovaj put(ko zna zasto je to dobro) i sama sam citavo vrijeme razmisljala tako,mozda je to samo jedan od simptoma...... Ljubim te i izdrzi jos malo.........

jaoj draga kao da citam svoju pricu,samo se nadam da ce ishod biti isti:cmok2::zag:.....
znas kako,ja sam se prenadala,tako da polako se pripremam i na jedno i na drugo...........koliko god sam nestrpljiva da saznam ishod toliko se plasim,znoj mi se slije u papuce,bezobzira sto sam ja ovako pesimisticna ,ipak postoji neeki mali tracak nade,ili mi je zao ovolikog truda,ne samo svog vec i cele porodice ,jer su svi na nogama,moj brat je odustao od ispratnice u vojsku,jer smo ja i mama bile okupirane ovim,ma svasta.......ali stagod bude,prezivecu ,iako svakog puta mislim da necu ostati ziva,na kraju ipak prezivim i postanem jaca

a sto se tice siptoma ,danas sam imala strasnu mucninu,mislila sam da cu da se onesvestim ,nervozna sam,da mi nije ove braotvljeve princeze,poludela bih.........a znate da ja lepse i sladje dete nisam videla..............tetka je prosto poludela za njom:zag:
 
evo i mene
ivancice cuvaj svoje bebice:heart:

zvezdice, bitku po bitku, na kraju dobijamo rat! samo polako, ljubim te i cuvaj se

padar i dalje se ne javlja?

nema vec duze vreme na forumu mali pariz, ona i padar su se bas lepo druzile:rotf: mali pariz javi se, pretpostavljam da si trenutno u postupku? ili je neko sa tvojim nick name otvorio VTO dnevnik?

skandia, nisam ti do sada napisala, tvoje reci, bilo kome upucene deluju kao antistres terapija...

mila, zasto se ne javis?

pazarkice, da nisi radila jos jedan test?:per: kako si mi danas, veceras?

i na kraju, ja sam malo nervozna, ali to je normalno valjda
ljubim vas sve

ma moja mimoza je pripremila vec,,samo ja necu,vec sam napisala kad uradis test uvek mozes da se tesis da nije tacan itd,a kod bete znas na cemu si........dobro sam,prodje i ovaj dan:lol:.............mila zasto nas ignorises?????javi se molim t,da ne brinemo
 
ma moja mimoza je pripremila vec,,samo ja necu,vec sam napisala kad uradis test uvek mozes da se tesis da nije tacan itd,a kod bete znas na cemu si........dobro sam,prodje i ovaj dan:lol:.............mila zasto nas ignorises?????javi se molim t,da ne brinemo

Pazarka,sanjam ti ja neki dan kao da idem po test na trudnocu.Ja cekam u redu u bolnici-sestra mota po papirima i na svakom papiru pise NEGATIVAN,NEGATIVAN,NEGATIVAN i daje meni nalaz na kojem pise POZITIVAN----ja sva srecna skacem tamo po bolnici i kao malo bolje pogledam a ono ne pise moje ime-ja se vratim i pitam je pa ciji je ovo nalaz-moj nije.Kaze sestra- mrtva hladna pa nije tvoj PAZARKIN je.:per::per::per::per:

Htela sam to da ti napisem jos pre nekoliko dana ali mi se D razboleo i jurim kod njega svaki dan u bolnicu jer ima upalu pluca.

Ima osecaj da ce biti-BLIZANCI,BLIZANCI,BLIZANCI,BLIZANCI,BLIZANCI!!!

Sto se tice tvog puta u daleke krajeve dodji kod mene u Aziju nece ti bit dosadno ni sekunde obecavam.:heart:

Devojke sada kada pocnete da izbacujete bete ima svi u nesvest da padamo!!!!

Kisses
 
kada smo kod snova...
ja nocas sanjam da sam mnooogo trudna i kao dosla u bolnicu da se poradjam...a tamo gomila familije, i svi kao cekaju u hodniku. A ja lezim i kukam nekoj sestri da necu bez epidurala ili na carski rez, i derem se da cu da zovem muza da me vodi ako mi ne daju epidural!!!!!!:zcepanje:
tu se san prekida i nastavlja se drugi. Ja donela bebu kuci, devojcica, najlepsa na svetu! ali nesto je tu cudno, jer ona uopste nije mala u snu vec sigurno ima 5-6 meseci ali je kao tek rodjena.... i tu kao dolaze gosti a mene nerviraju jer ne mogu stalno da budem sa bebom...:heart: sanjala sam cak i male bebece prstice i onaj najslađi stisak rucicama za prst...

i onda se probudim, probam da nastavim san, ali ne ide.... Ma podsvest je cudo!
ali ipak mi je nekako lepse krenuo dan

ljubim
 
evo i mene :manikir: raspustila su mi se decaaaaa pa sam srecna :super: muka mi je bilo vise od domacih zadataka i ........sad cu sve knjige i sveske da spakujem pa na tavan da rascistim malo :hahaha: idemo na more za nedelju dana pa sam mnogo srecna :lol:
pazarkice :heart: procitala sam sve...... :think: i ljubim te puno i iskreno se nadam da ce se onaj tvoj san ostvariti i da ces onda stvarno da me nadjes na kraju sveta !!!!!! necu nista da ti kazem tipa nesekiraj se nemoj da se opterecujes.....jer to nepomaze moras da mislis,moras da osecas simptome,...sve je to normalno...opusti se koliko mozes i megledaj stalno u gace :rotf::hahaha: ljubim te :heart:

ivancice,tebe puno ljubimo i jedva cekamo te drugare se igramo!!!
i svim ostalim drugaricama :cmok::cmok2: nema je nesto szuki (suzuki) ja je tako sve citam :hahaha:
 
Zenske moje trudilice samo da vas pozdravim! Uh kad ce te bete, ovih dana, bas sam nestrpljiva jer cemo imati tri nove trudnice!!! A snovi su cudo, dok sam bial u postupku sanjala sam da se poradjam a nema mi nigde stomaka, pa rodim bebu a ona velika i mozze odmah da sedi?! Zvezdice bas si se napatila draga ali sa dje sve uredu. Padar nam oteli slovenci pa je nema da se javi. Drzimo vam rucnonozne prste Sergej i ja!!!
 
Draga moja htela sam jos sinoc da te iskritikujem ali sam bila umorna i legla da spavam,a sad da ti kazem dve tri lepe reci ,,LUDACO JEDNA NE OPTERECUJ SE TOLIKOOOOOO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!,,.Ja sam i prokrvarila i plakala 2 dana i bolove u grudima i jajnicima kao kad treba da dobijes i razocarala se unapred kao ti sada a zbog cega?Sve je bilo u pocetku hoce ili nece i sama znas kakve sam probleme imala ali hvala Bogu sve se zavrsilo dobro. Samo te molim sto manje opterecenja i razmisljanja o tome i nemoj unapred da ti vrzmas misli po tvojoj glavi sta je i kako ce biti nego lezi i uzivaj.

A sto se tice testa to baci u djubre,to nije tacno uopste kod vantelesne, imam slucajeva da se nikad nije pokazalo tacno, mozda za prirodno je ok ali za nase stanje ne. Npr. moja drugarica je 2 dana pred betu uradela 2 testa da bude sigurna i naravno razocarala se,pa spremala svoju mamu psihicki da ona oseca da nije uspelo,jer nije smela da kaze da je radila test, i kad izvadi betu ona ++++, a na uz jos dvojke zamisli pored 2 negativna testa, i hvala Bogu rodili se Ana i Vuk zivi i zdravi.Tako da kako kazu kod nas ,,ma nervoza,, tj. bez nervoze molim. ZENO UZIVAJJJJJJ!!!!!!!!!!!!!!!!!:zplez::zplez::zplez::zplez::zplez::plez::plez::zurka::zurka::zurka::zurka:

jaoj sada se secam,secam se koliko sam te bodrila,i na kraju obradovala zbog pozitvne bete :cmok2:...............ali isto tako oako se ne varam,da je utrogestan izazvao krvarenje:think:..........a sto se tice testa,ma ja u to ne verujem,nekad je beta toliko niska da ne moze da je registruje,ja samo verujem kada izvadim rezultat beta hcg:cmok2:

ljubim te divljake po sto puta:cmok2:
 
Pazarka,sanjam ti ja neki dan kao da idem po test na trudnocu.Ja cekam u redu u bolnici-sestra mota po papirima i na svakom papiru pise NEGATIVAN,NEGATIVAN,NEGATIVAN i daje meni nalaz na kojem pise POZITIVAN----ja sva srecna skacem tamo po bolnici i kao malo bolje pogledam a ono ne pise moje ime-ja se vratim i pitam je pa ciji je ovo nalaz-moj nije.Kaze sestra- mrtva hladna pa nije tvoj PAZARKIN je.:per::per::per::per:

Htela sam to da ti napisem jos pre nekoliko dana ali mi se D razboleo i jurim kod njega svaki dan u bolnicu jer ima upalu pluca.

Ima osecaj da ce biti-BLIZANCI,BLIZANCI,BLIZANCI,BLIZANCI,BLIZANCI!!!

Sto se tice tvog puta u daleke krajeve dodji kod mene u Aziju nece ti bit dosadno ni sekunde obecavam.:heart:

Devojke sada kada pocnete da izbacujete bete ima svi u nesvest da padamo!!!!

Kisses

jaoj bas si me nasmejala............ajde da kazem da se nadam inace ce svi da izvade tiganje da me mlate:lol:.............hvala ti od sveg srca na pozivu,:heart:........sada ce definitvino biti neka egzoticna destinacija :mrgreen:.............nadam se da ce ti dragi biti bolje:cmok2:..............e ja od moje ako bude pozitivna ima zaista da padnem u nesvest:lol:
 
kada smo kod snova...
ja nocas sanjam da sam mnooogo trudna i kao dosla u bolnicu da se poradjam...a tamo gomila familije, i svi kao cekaju u hodniku. A ja lezim i kukam nekoj sestri da necu bez epidurala ili na carski rez, i derem se da cu da zovem muza da me vodi ako mi ne daju epidural!!!!!!:zcepanje:
tu se san prekida i nastavlja se drugi. Ja donela bebu kuci, devojcica, najlepsa na svetu! ali nesto je tu cudno, jer ona uopste nije mala u snu vec sigurno ima 5-6 meseci ali je kao tek rodjena.... i tu kao dolaze gosti a mene nerviraju jer ne mogu stalno da budem sa bebom...:heart: sanjala sam cak i male bebece prstice i onaj najslađi stisak rucicama za prst...

i onda se probudim, probam da nastavim san, ali ne ide.... Ma podsvest je cudo!
ali ipak mi je nekako lepse krenuo dan

ljubim

jaoj kako divan san:heart::heart::heart::heart:..............ja sam imala slican san,ali dan nakon punkcije,sanjam kako se poradjam,stoomak mi ogroman,i imam bolove,i onda rodim jednu prelepu devojcicu,i cujem sestru kako komentarise,-malecka je tankaa i dugacka bice prava manekenka............i ne daju da se jos uvek pomerim sa stola,i ja nekako se izborim da ustanem i da dodjem do nje ,kada ona zaista takva tanka i duga sa crnom kosicom i zelenim okicama...............taj me je osecaj drzao ceo dan,i divno sam se osecala:super:...............a dan pre nego sto saznam vreme ET ,isto tako sanjam da mi neko govori da ce ET biti u pola tri ,i sestra me predvece zove i kaze ET ce biti u pola tri:lol:...........mada je et uradjen kasnije jer je dr kasnio dobrih 2 sata
 
Ćao devojke, vidim da sanjate bebeće snove a to je sigurno dobar znak!. Pazarkice, oraspoložila si se malo, pa tako i treba, hej predomislile smo se, ipak nećemo da te mlatimo! Vidim da ste sve tri spremne za uskakanje u vozić!
Imenjakinjo moja, baš se radujem zbog tebe i malih besnulja, tako mi je bilo lepo dok sam čitala kako su besni i nestašni, samo sam zamišljala kako se komešaju i mrduckaju! Uživaj u tom osećaju i hvala ti što ga deliš sa nama!
Zvezdice, samo napred, verujem da si prošla kroz strašan period, ali najvažnije je da si sada zdrava i da možeš da se dalje boriš za svog bebca!
Svima šaljem veeeliki poljubac!
Paralijan, lepo se provedite na moru(nadam se da ne vodiš svekrvu) i očekujemo nove slikice!
 
jaoj bas si me nasmejala............ajde da kazem da se nadam inace ce svi da izvade tiganje da me mlate:lol:.............hvala ti od sveg srca na pozivu,:heart:........sada ce definitvino biti neka egzoticna destinacija :mrgreen:.............nadam se da ce ti dragi biti bolje:cmok2:..............e ja od moje ako bude pozitivna ima zaista da padnem u nesvest:lol:

Pazarkice mislim na tebe ovih dana :cmok2: :cmok2: :cmok2:
samo opušteno draga i biće beeeeeeeeeeeeebaaaaaaaaaaaaaa!!!!!

Joj i ja jedva čekam da ove cure počinju da nam javljaju veeelike bete!!!!! ajde malo da razbijete maler na listi ahahahaahhaahahah!!!!

Evo ne baš lepih novosti i od mene.... bila sam ove nedelje kod macana kako bi počeli novu stimulaciju, kad ono cvrc :dontunderstand:. Visok mi Lh i prolaktin......a nikad nije bio...
:sad2::sad2::sad2: znači plakala sam od Segedina do Novog Sada. Gre mi palo ovo nego proši neuspešan IVF.. dobila sam ooooopet kontracepciju, fuuuj. Pa sledeće nadelje UZ, pa možda početak u julu, po najvećoj vrućini. Ima da budu ušlogirani embrioni :zcepanje:.

eto.
 
jao drugari, ne znam da li je iko nervozan kao ja. pa ja sam danas pola dana plakala, bog te pita zbog cega. ceo dan trazim razlog da se svadjam sa nekim, naravno mm tu obavezno nadrlja, ni kriv ni duzan....:evil:
ne znam da li je to normalno, nadam se da su trudnoce nervozne, pa tako i ja, hahahahahaha
elem, sta sam jos primetila od simptoma, veceras me nekoliko puta zabolelo kao neko probadanje, grudi su mi kao malcice uvecane, i imam neke vrtoglavice kda ustanem iz kreveta,,,,,ranije ih nisam imala
mada je bezveze sto su maltene isti simptomi pms-a i uspeha postupka....

eto, sada sam opet stavila utrogestan, pa lezim....sutra je 8 dan....
samo da vikend prodje kako treba

'ljubac
 
Drage moje,

nekada sam na ovoj temi bila jedan od naj aktivnijeh clanova. Neki ce se mozda setiti MEDENOG MEDOKSA. Zatim sam napravila duuuugu pauzu i nisam se javljala. Zasto?! Imala sam gomilu obaveza oko svoje malene bebice. Ona vise nije tako malena, ima 13 meseci pa ja mogu ponovo da vam se prikljucim, kao podrska i savetodavac. Inace bebica se rodila uz pomoc VTO i mnogo muka!
Veliki kisss za nove clanove a vidim i neke stare sa kojima sam ranije kontaktirala.:D

Samo da te pozdravim, i da se zahvalim.....bila si mi podrska kada sam isla na poslednji VTO. Mislim da si ti tada bila 8-9 nedelja kada sam ja ostala trudna. Pozdrav za drustvance:bye::super::bye:
 
Zasuki verovatno ti je prolaktin i Lh uvećan zbog peruanske mace i noćurka!Srediće se,ali mislim da nije dobro uzimati na svoju ruku ništa bez konsultacije lekara!Nema potrebe da očajavaš verujem da nisu strašno povećane vrednosti.Ja obavezno kad uzimam nešto proveravam i hormone da vidim u kom pravcu idem.Samo hrabro i bićeš u avgustu trudnica!Što znači nema mora nego odmaranje i nožice u lavorče!Mijaki to je sve normalno i nervoza i vrtoglavica od nekretanja i utrogestana!Biće sve u najboljem redu!Kad kreneš da maltretiraš muža pomisli da i on ima dušu.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top