Vantelesna oplodnja

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
evo i mene da se javim :)
kao sto je i pazarka rekla embriotransfer je bio 1.6.
punkcijom su pronasli 9 jc. oplodili su 8jc od kojih su dve odmah odbacene.
4.tog dana vratili su dve.
trebalo je da se zamrznu preostale cetiri ali se ni meni nisu dovoljno razvile :eek:

terapija koju su mi prepisali je utrogestan 3x2.

danas je peti dan i osecam se dobro . mozda ponekad malo ziganje ali nista znacajno.

odmaram, lezim, po malo setam(jos uvek u stanu), puno vode , supice i cedjene pomorandze ... sve u svemu zdravo ;)
i ja se nadam da ce biti sve :klap: .:super: u startu mi nije prijalo to sto su mu rekli za zamrzavaje ali verovatnoca da se ni jedan ne razvije .....
sta je tu je .. nema ocajavanja

pretpostavljam da kada su vracali da su odabrali najbolje :heart:


pazarka pokusaj da budes pozitivna , smej se , uzivaj ...
to zellim i osalim devojkama
pozzzz i ljubim vassss

znas sta ja mislim????ovim biolozima iz jevremove je ocito bilo muka da rade,pa se nama embrioni nisu razvili:lol:
i ja isto lezim-to mi ubedljivo najteze pada:dash:,a da sam razocarana-jesam
danas ti je ljubavi 4. dan jer se dan u kom je uradjen ET racuna kao nultni dan............meni je sada zao sto mi nisu vratili makar jos 3-4 embriona,mozda bi imalo vise sanse:confused:............ma ne ocajvam ja,tako je kako je.......uostalom navikla sam..........samo sto je meni strasno muka,mislim da je zbog ogromnr kolicine progesterona koju dobijam..........dize mi se zeludac na neku hranu,fuuuuuuuuuuuj,a tek kada veceras primim pregnyl 1500 UI,ima da spavam pored WC solje
 
...evo i mene
kao sto sam vam vec rekla bilo je 18 JC. Transfer je bio u petak, 5 dana nakon punkcije. I dodje doktor, vrati mi moja tri embriona i kaze da ce posle da ostane da porazgovaramo...Da ne duzim, nije bilo nista za zamrzavanje zato sto embrioni nisu bili A kvaliteta a doktor nije hteo da zamrzava nesto sto nije dobro. Onda mu je bilo cudno kako od citiram savrsenih jajnih celija ne ide razvoj kako treba i onda su uradili neku analizu semena, i videli tek tada da spermici imaju izmenjenu morfologiju glave!!!!! i da bi to trebalo proveriti pre sledeceg pokusaja jer ko zna zbog cega je to....naravno niko se nije ranije setio da uputi mm na detaljne analize, nego kao sve je ok.
pitam ja da li su barem ovi sto su vraceni ok. on kaze, naravno, u stadijumu su blasta, dobrog kvaliteta, ali ako dodje do trudnoce, tri puta ce vise da rade svih genetskih i prenatalnih dijagnoza da bi se eliminisala mogucnost radjanja deteta sa deformitetom, zato sto su i ovi napravljeni sa tim izmenjenim glavama????
jos kaze da se ne sekiram, da je priroda najveci selektor pa ako ne dodje do implantacije, to znaci da nije ni trebalo da dodje..
i eto
i jos mi juce kaze da sam imala sindrom hiperstimulacije I stepena, i da nastavim da lezim da se jajnici smire. mozda je i bolje sto mi to nije ranije rekao....da se ne nerviram

mm i ja smo se nekako oporavili od soka. nadamo se da ce uspeti ovoga puta pa cemo pratiti, valjda je medicina toliko odmakla, pa cemo isproveravati i sto treba i sto ne treba....da se rodi zdrava beba
ako pak ne uspe, mozda nas neko i uputi da mm istrazi sta je to sa materijalom i ako je nesto nepopravljivo ili stetno, onda idemo odmah vani u banku sperme, bez razmisljanja...
meni je 30, mozemo barem troje dece tako da napravimo....

no to je za sada plan B, sada cuvam ova tri embrioncica i nadam se da su ispravni i da hoce da ostanu....
toliko od mene
ljubim vas sve

mljaki ,sta da ti kazem,osim dobro dosla u klub :whistling:.............mada ti od nas imas najbolje sanse,jer su ti vratili 3 blastociste................dala si mi ideju,ima kada se vratim odmah da posaljem muza na detaljne analize,mada da jos nesto otkriju,bacila bih se pod voz,samo bi mi jos to trebalo,em sto ih ima malo,em deformisani.......koja bi to divota bila

drzi se,i kao sto kaze mila..........sta je tu je:dash:
 
evo i mene:(

za pocetak,beskrajno sam tuzna......ali idemo iz pocetka

u utorak 01.06 uradjen je ET ,vracena su 3 embriona ,nakon 3 dana od punkcije,u tom trenutku jedan je bio 6. celijski drugi 8.celijski i treci 9.celijski..................nakon 20 minuta primila sam 10000 UI pregnyl ,u otpusnoj listi sam dobila terapiju,na drugi dan progesteron depo,a 4.,6.,8.dan od ET pregnyl 1500UI pregnyl,na embrionima je uradjen hecing .......ljubic i milica su zadovoljni ,a ovu terapiju sam dobila na sopstvenu inicijativu

e sad ide onaj los deo..........imalo je jos puno embriona ,u dogovoru sa ljubicem odlucili smo da sa njima idemo do stadijuma blastocisti,medjutim od svih njih niedan nije stigao do blastocisti,i tako nijedan nije zaledjen....juce su mi javili,i bilo mi je bas tesko,i ne samo zbog njih i vec sam razocarana znaci da ni ovi nisu verovatno bolji i ako su u tom trenutku od svih oni bili najbolji....................

kao sto sam vec rekla tuzna sam do besvesti,znaci da ni sad nece biti nista,a ja vise ne mogu,snagu sam izgubila izmedju ova dva postupka,sada kada se vratim kuci idem negde na odmor,negde sama,gde nikog ne poznajem ,i gde mogu da budem sama sa sobom,svi mi smetaju.............u pocetku me je boleo stomak ,sada nista,tj isto odnosno identicno kao u prethodnim postupcima..........samo molim boga da mi da snage da izdrzim sve ovo,jer ovakve udarce ne mogu da primam vise


bila sam zajedno sa milom81 na transfer,njoj j uradjen posle mene..........mila ljubavi se ako budes mogla

ljubim vas sve:cmok2::zag:
Draga Pazarka,nemoj molim te,da si tuzna..... Vracena su ti tri dobra embriona,doktori su zadovoljni i sanse ima..... Budi smirena ovih par dana i ne gubi nadu,ljubim te..... Nemoj sad dodatno da se brines sto nije ostalo jos embriona,pa mozda ti nece vise ni trebati.... Mislicu na tebe i navijati za te tvoje mrvice..... :heart: :zag:
 
...evo i mene
kao sto sam vam vec rekla bilo je 18 JC. Transfer je bio u petak, 5 dana nakon punkcije. I dodje doktor, vrati mi moja tri embriona i kaze da ce posle da ostane da porazgovaramo...Da ne duzim, nije bilo nista za zamrzavanje zato sto embrioni nisu bili A kvaliteta a doktor nije hteo da zamrzava nesto sto nije dobro. Onda mu je bilo cudno kako od citiram savrsenih jajnih celija ne ide razvoj kako treba i onda su uradili neku analizu semena, i videli tek tada da spermici imaju izmenjenu morfologiju glave!!!!! i da bi to trebalo proveriti pre sledeceg pokusaja jer ko zna zbog cega je to....naravno niko se nije ranije setio da uputi mm na detaljne analize, nego kao sve je ok.
pitam ja da li su barem ovi sto su vraceni ok. on kaze, naravno, u stadijumu su blasta, dobrog kvaliteta, ali ako dodje do trudnoce, tri puta ce vise da rade svih genetskih i prenatalnih dijagnoza da bi se eliminisala mogucnost radjanja deteta sa deformitetom, zato sto su i ovi napravljeni sa tim izmenjenim glavama????
jos kaze da se ne sekiram, da je priroda najveci selektor pa ako ne dodje do implantacije, to znaci da nije ni trebalo da dodje..
i eto
i jos mi juce kaze da sam imala sindrom hiperstimulacije I stepena, i da nastavim da lezim da se jajnici smire. mozda je i bolje sto mi to nije ranije rekao....da se ne nerviram

mm i ja smo se nekako oporavili od soka. nadamo se da ce uspeti ovoga puta pa cemo pratiti, valjda je medicina toliko odmakla, pa cemo isproveravati i sto treba i sto ne treba....da se rodi zdrava beba
ako pak ne uspe, mozda nas neko i uputi da mm istrazi sta je to sa materijalom i ako je nesto nepopravljivo ili stetno, onda idemo odmah vani u banku sperme, bez razmisljanja...
meni je 30, mozemo barem troje dece tako da napravimo....

no to je za sada plan B, sada cuvam ova tri embrioncica i nadam se da su ispravni i da hoce da ostanu....
toliko od mene
ljubim vas sve
Mijaki i tebi sve naj,naj,da ti se zakace male mrvice i svakako da budu u redu.... Meni ti nasi doktori stvarno ponekad nisu jasni,pa zar nisu trebali prije provjeriti taj materijal..... Ali,ne brini trebalo bi da su u redu kad su stigli do blastocita i kad su dobrog kvaliteta.. Najvaznije od svega je da prvo uspije a zatim da se rodi ziva i zdrava beba.... Puno srece mila i da se sve dobro zavrsi!!!!!! :zag:
 
evo i mene da se javim :)
kao sto je i pazarka rekla embriotransfer je bio 1.6.
punkcijom su pronasli 9 jc. oplodili su 8jc od kojih su dve odmah odbacene.
4.tog dana vratili su dve.
trebalo je da se zamrznu preostale cetiri ali se ni meni nisu dovoljno razvile :eek:

terapija koju su mi prepisali je utrogestan 3x2.

danas je peti dan i osecam se dobro . mozda ponekad malo ziganje ali nista znacajno.

odmaram, lezim, po malo setam(jos uvek u stanu), puno vode , supice i cedjene pomorandze ... sve u svemu zdravo ;)
i ja se nadam da ce biti sve :klap: .:super: u startu mi nije prijalo to sto su mu rekli za zamrzavaje ali verovatnoca da se ni jedan ne razvije .....
sta je tu je .. nema ocajavanja

pretpostavljam da kada su vracali da su odabrali najbolje :heart:


pazarka pokusaj da budes pozitivna , smej se , uzivaj ...
to zellim i osalim devojkama
pozzzz i ljubim vassss
Mila i tebi sve najbolje,da ti se zakace mrvice i ostanu narednih 9 mjeseci... Doktori su sigurno odabrali najbolje a tvoje je da sada uzivas i mirujes i kao sto si rekla sta je tu je i nema ocajavanja..... Saljemo ti punooooo,punooooo pozitivnih vibracija moj andjelcic i ja........ :zag:
 
hej pa gde si ljubavi moja????jeli ti se vratila muska ekipa????.................a za pesimizam,nek ide u pi.ku materinu,ovog puta sam bila ful nabrijana da ce biti nesto,a onda tras kao udarac po sred glave ovo sa ostalim embrionima..........ma haos
danas niti sam nervozna niti raspolozna,pomirila sam se sa tim da nema nista i kraj........samo me ovo mirovanje ubija fuuuuuuuuuuuuuuuj,mada je danas u bgd lose vreme ,pa i ne izlazi mi se bas
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
tu sam ljubavi...bas se nerviram kad citam ove tvoje "izvestaje" nesto tu meni nije jasno, sve mi se cini da dr. sve to rade nekako "ofrlje" konkretno u tvom slucaju,nema sta nisi radila od analiza...i opet se desava nesto za sta oni neznaju zasto se desava????:dash:
moji "muski"dosli iz sela "izujedani" od komaraca :hahaha: zato "zenske" ne idu u selo:hahaha: ljubim te....a ta mucnina uopste nije losa..ko zna...:heart::heart::heart::heart:
 
pazarkice, mila...
najbitnije je da sada budemo pozitivne, za sada nista nije izgubljeno! svako ima neku svoju pricu, manje ili vise tesku, ali sada su mrvice tu, tako da trebamo da prenesemo svoju pozitivnu energiju na njih a strahove da nekako potisnemo!
ja sam juce bila bas tuzna a onda sam shvatila da nema mesta tome, moram da se trudim da budem pozitivna:think:
mnogo mi znaci podrska svih drugarica sa foruma, i vi ste jedine koje osim mm znaju za los deo price od juce. nisam imala snage da kazem ni mami. ona bi se mnogo nervirala. ovako ostajem dosledna onome, da neizgovoreno mozda i nije istina....
veliki pozdrav:bye:
 
Mijaki sta ces, nemozemo mi nista da uradimo po tom pitanju da bi bilo bolje, nemoj se nervirati, ko zna zasto je to dobro. Jednog dana kad prodje malo vremena sve dodje na svoje mesto i sve se uklopi i ima smlisla.
Pazarka, Mijaki i Mila drzim vam fige, ma mora uspeti ovaj put, izgleda da cete vaditi betu sve istog dana
 
Hej devojke, Mijaki, Mila i Pazarkice, pritajile ste se danas, ručkate voćkice i ljuljuškate svoje mrvice?!Tako i treba, nadam se da ste vesele i navijam za vas!
Padar, kako si ti drugarice, kako napreduješ, ništa ne pišeš?
 
Hej devojke, Mijaki, Mila i Pazarkice, pritajile ste se danas, ručkate voćkice i ljuljuškate svoje mrvice?!Tako i treba, nadam se da ste vesele i navijam za vas!
Padar, kako si ti drugarice, kako napreduješ, ništa ne pišeš?

pritajile se, nego sta;)
ja sam se bacila na naucni rad, kao velim da mi deca od ranog stadijuma blasta budu pametnice:zcepanje:
dobro si me podsetila za vockice, ja to inace nemam obicaj da jedem osim ako nije ispasirano, sada cu da kazem mm da mi spremi...

a da, ja pitala doktora da li lepo da idem na posao od ponedeljka, kazem mu da sedim na poslu i da bi mi bilo lakse da sam tamo, koliko god stresno bilo, barem ne razmisljam o tome da li ce postupak uspeti a on mi je rekao da bi mi on preporucio da ostanem kod kuce do 15 juna kada treba da vadim betu, nikako ranije
kako je bilo kod vas? je li neka od vas radila i ako nije u kojoj meri je mirovala? ja sam prethodnih puta lezala nepokretna kao budala, misleci ako se ne pomeram mrvice ce se lakse uhvatiti. sada sam kod kuce, uglavnom lezim ali se i prosetam po kuci, normalno sednem da jedem itsl. sutra cak planiram u laganu setnju oko zgrade?

pazarkice, mila, kada vadite betu? padar, sto se ne javljas?
veeliki pozdrav od nas cetvoro:hahaha:
 
ja sam prvih pet dana bas mirovala strogo, ne zato sto mi je Dr tako rekao vec zbog bolova jako me je boleo stomak od punkcije. nakon toga cim su bolovi prestali skroz normalno sam se ponasala, znaci setnja, ribanje, ciscenje... kao i da nisam radila Ivf
 
ja sam prvih pet dana bas mirovala strogo, ne zato sto mi je Dr tako rekao vec zbog bolova jako me je boleo stomak od punkcije. nakon toga cim su bolovi prestali skroz normalno sam se ponasala, znaci setnja, ribanje, ciscenje... kao i da nisam radila Ivf

upravo kao sto si napisala, ali meni je punkcija bila pre 7 dana, tako da sam lezala sve do ET u petak. Jos uvem me malo probadaju jajnici ali nije strasno, i nisam vise onako naduvena. Ne vidim zasto da lezim sve vreme...
Ja sam smislila da cu da odlezim do srede eventualno a posle cu na posao.
samo ne znam kako da stavim utrogestan oko 3 posle podne ako sam na poslu i ako sedim?
pozzzzzzz
 
pritajile se, nego sta;)
ja sam se bacila na naucni rad, kao velim da mi deca od ranog stadijuma blasta budu pametnice:zcepanje:
dobro si me podsetila za vockice, ja to inace nemam obicaj da jedem osim ako nije ispasirano, sada cu da kazem mm da mi spremi...

a da, ja pitala doktora da li lepo da idem na posao od ponedeljka, kazem mu da sedim na poslu i da bi mi bilo lakse da sam tamo, koliko god stresno bilo, barem ne razmisljam o tome da li ce postupak uspeti a on mi je rekao da bi mi on preporucio da ostanem kod kuce do 15 juna kada treba da vadim betu, nikako ranije
kako je bilo kod vas? je li neka od vas radila i ako nije u kojoj meri je mirovala? ja sam prethodnih puta lezala nepokretna kao budala, misleci ako se ne pomeram mrvice ce se lakse uhvatiti. sada sam kod kuce, uglavnom lezim ali se i prosetam po kuci, normalno sednem da jedem itsl. sutra cak planiram u laganu setnju oko zgrade?

pazarkice, mila, kada vadite betu? padar, sto se ne javljas?
veeliki pozdrav od nas cetvoro:hahaha:

hahahhaha,otkinula sam od smeha:zcepanje:

a sto se tice dileme da ides da radis ili ne,to sve zavisi kako ko na to gleda...neko ce ti reci da treba da si bas kao nepokretna budala,dok drugi ce ti reci da se ponasas potpuno normalno..............meni su u luksemburgu rekli da samo ne treniram,posto sam zavisna od vezbanja ,asve drugo je dozvoljeno,dok u briselu da treba vise da mirujem,ali rezultat u oba slucaja je bio isti:roll:.................a sto se ticee konkretno sad,mirujem malo vise ,jer mi je mimoza zapretila sam svim serpama koje ima iz asortimana :mrgreen:,ali moram da ti kazem da mi to jako tesko pada,prosto jer ne verujem da se ista zalepilo,pa mi je ovo gubljene vremena :manikir:............i ja bih da prosetam,ali mi je stan u bulevaru kralja aleksandra,a sve je raskopano,pa mi nema mrdanja:dash:

jutros sam se probudila u 6:30 samo da bih pojela salatu ,toliko sam bila gladna i zaspala u roku dve sekunde:zper:,a pre mi je imalo nesto ruzicasto na ulosku:(...........sta da vam kazem,umirem od dosade
 
Mijaki ja sam citavo vrijeme radila,samo sam na dan punkcije uzela slobodan dan,dva dana nakon uradjen ET ujutru a ja popodne otisla na posao..... Sami Bog zna kako sam to izdrzala,al`jedno je tacno,ja uopste nisam imala puno vremen a da razmisljam o tome i mozda je to i bilo presudno..... Naime,meni su u klinici rekli da imaju veci postotak uspjesnosti sa zenama koje rade...... Ako su tebi rekli da mirujes,sigurno da je to bolje tako,svaka je klinika razlicita,a ja sigurno ne bih isla da radim da sam mogla da dobijem slobodno u to vrijeme..... Najbolje da mozda citas neku knjigu,provodis vrijeme uz tv i drage prijatelje i na taj nacin ako je ikako moguce razmisljas manje o svemu....
 
Mijaki ja mislim da je to individualna stvar da li ćeš ležati ili ne i mislim da nema nekog pravila, ima devojaka kojima je uspelo bez obzira na to što su bile baš aktivne, a ima i onih koje su bukvalno ležale 2 nedelje, pa nije uspelo. Ja mislim da svaka od nas treba da radi onako kako ona misli, tj. onako kako se oseća. Meni je u svakom slučaju najteže padalo što sam po ceo dan bila sama i što sam samo na to mislila, nikako nisam uspevala da skrenem misli i da razmišljam o nečem drugom. Ali, na greškama se uči, sledeći put ću znati kako treba (bar tako sada mislim)!
Mislim na vas devojke drage, cmokić za vas i mrvice!
 
Drage moje želim vam lepu trudnoću!!!Jedna stvar mi nije jasna.Kako to da imate toliko j.ć.radile na istoj klinici kako sam shvatila i ista priča?Loše j.ć.malo čudna slučajnost!Da li je do vas ili njih?Naravno da je do njih.Mojoj prijateljici koja je bila na forumu,a više nije dr.Aleksandar S.pokojni je rekao da ona ima neki genetski problem i da su joj zbog toga j.ć.ugljenisane i da nema potrebe da radi ponovo.Radila je posle dve god.kod Zadorija i j.ć.su bile odlične.Lekari sebi daju za pravo da se igraju Boga.Zato ja sve uzimam sa rezervom.Ali lekari su čudo i nadam se da će neko početi da kontroliše njihov rad,ali u pravom smislu te reči.Mislim da nije u redu što su posle et.rekli da može beba da bude bolesna!Zašto su onda uradili et. i da li su ti to dali napismeno Mijaki?Pa i u trudnoći koja je nastala prirodnim putem može dete da bude bolesno!Nisu mi jasni odrade pa te istraumiraju.Zadori ti ne bi odradio i naravno naplatio.Mislim da sad treba da se nadate najboljem i da će sve biti u najboljem redu.
 
hej pazarkice, pa mi smo skoro pa komsinice, ja sam maltene na bulevaru, samo sto sam sada presla kod mame na novi beograd....:cool:
kako bas znas da se nista nije zakacilo, kao vidovita si ??? opusti se i uzivaj, gledaj farmu, ja u pauzama ucenja stalno gledam kako se ludaci svadjaju.....hahahahahahahaha:zcepanje:
o gladi mi ne pricaj, cuj ti pojela salatu? cekaj da ti opisem moje jucerasnje obroke. Doruckovala sam dve kriske hleba sa sve mezetlukom odgore, onda sam se bacila na jagode, zatim sam jela malo slatkog kupusa sa junetinom, cisto kao predjelo dok se nisam dokopala pirinca i piletine, e onda je doslo vreme za veceru u vidu ribe i sira a zatim su mi se oko 11 prijele palacinke sa eurokremom koje mi je mama naravno napravila.... Bruka, ako ovako natavim do merenja bete imacu 70 kila....;)
jos ne pusim, pa bih stalno nesto zvakala...
elem, po duzini postova se vidi koliko mi je dosadno
cmokic za sve
ne javlja se mila?
 
Drage moje:Mila ,Mijaki i Pazarka-puno srece.Mislim na vas i zelim vam pozitivan kraj. Pazarka draga,nemogu ti reci koliko bi me tvoj uspjeh obradovao.Molim te isto kao sto si i ti meni onomad napisala da se smiris i uzivas "BAR SAD"dok jos uvijek nada nije izgubljena, u tim svojim mrvicama.Obicno onda kad se covjek najmanje nada podje mu za rukom.Nemoj da gledas negativno iako mi je jako dobro poznato kroz kakvu fazu prolazis. Ljubim vas puno i glavu gore.Vasa Vodolija..
 
hahahhaha,otkinula sam od smeha:zcepanj

jutros sam se probudila u 6:30 samo da bih pojela salatu ,toliko sam bila gladna i zaspala u roku dve sekunde:zper:,a pre mi je imalo nesto ruzicasto na ulosku:(...........sta da vam kazem,umirem od dosade
Pazarkice,kao sto ti nama kazes:"MAZI SVOJ STOMACIC I UZIVAJ U SVOJIM MRVICAMA,BUDI POZITIVNA",ljubim te i samo napred,uspeces...Pozz za sve:bye::bye::bye:
 
Ooo Vodolijice draga, pa i ti si tu? Ja već mislila da si otišla na put oko sveta i da uživaš na nekim dalekim plažama! Kako si, šta ima novo, baš sam te se uželela, nisi nam odavno pisla!?
Vas tri buckice papajte voćkice i uživajte, a mi radimo na tome da vaše mrvice porastu velike tako što stalno mislimo na vas i držimo vam figice! I kupile smo vam već karte za onaj naš vozić, smo da znate! A sad -na spavanje!
 
hej pazarkice, pa mi smo skoro pa komsinice, ja sam maltene na bulevaru, samo sto sam sada presla kod mame na novi beograd....:cool:
kako bas znas da se nista nije zakacilo, kao vidovita si ??? opusti se i uzivaj, gledaj farmu, ja u pauzama ucenja stalno gledam kako se ludaci svadjaju.....hahahahahahahaha:zcepanje:
o gladi mi ne pricaj, cuj ti pojela salatu? cekaj da ti opisem moje jucerasnje obroke. Doruckovala sam dve kriske hleba sa sve mezetlukom odgore, onda sam se bacila na jagode, zatim sam jela malo slatkog kupusa sa junetinom, cisto kao predjelo dok se nisam dokopala pirinca i piletine, e onda je doslo vreme za veceru u vidu ribe i sira a zatim su mi se oko 11 prijele palacinke sa eurokremom koje mi je mama naravno napravila.... Bruka, ako ovako natavim do merenja bete imacu 70 kila....;)
jos ne pusim, pa bih stalno nesto zvakala...
elem, po duzini postova se vidi koliko mi je dosadno
cmokic za sve
ne javlja se mila?

hej komsinice,kako si mi danas???ja imam utisak da cu da procurim svakog trenutka:sad2:................eh draga ,nisam vidovita ,nego nazalosst imam previse iskustva ssa ovim "divnim "iskustvom..............ja se trudim da mi obroci budu zdravi,ali pored moje mimoze to je prosto ne moguce:dash:.............moja ishrana se inace bazira na preoteinima ,i vlaknastim ugljenimhidratima,nisam ljubimac slatkog,ali zato jogurt obozavaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam,juce sam popila minimum 2l balans jogurta,ja ne znam vama ali meni je probava jako losa od progesterona,i da mogu da piskim sto puta u roku sat vremena ,najgore je kada stavim utrogestan i kada ne smem da se pomerim sat vremena,onda jedva stignem do kupatila:roll:

ljubim te ,i cuvaj se..................mila nas ignorira:zper:
 
Pazarkice,kao sto ti nama kazes:"MAZI SVOJ STOMACIC I UZIVAJ U SVOJIM MRVICAMA,BUDI POZITIVNA",ljubim te i samo napred,uspeces...Pozz za sve:bye::bye::bye:

u pocetku kada je uradjen ET bila sam ful nabrijana,i ba sam uzivala,ali kada su mi javili da sse nijedan nije razvio ,onda sam se bas razocarala,a i prethodna iskustva su mi tako lepa:sad2:, i sada neko da migarantuje da sam trudna,ja ne bih poverovala:manikir:........valjda me to podsvest priprema na najgore,inace ne bih prezivela sve ovo i bila ovde gde sam sada:dash:

ljubim te puno,a sta se desava sada kod tebe,inace sam u potrazi za drugom klinikom.........ne znam dali da idem opet u brisel,ili u austriju..........mada ja bih najradije u neku kliniku u egiptu ,uglavnom na moru:zper:
 
6.dan :)

dani nekako prolaze ....:roll:

Nocas sa se dosta okretala i nesto mi je stomak naduven....
verujem da je zbog toplote :cool:

razmisljala sa da malo prosetam danas ali videcu , malo se osecam slabo

kako ste vi ?

ljubim vas:cmok2:

bas sam napisala da nas ignorises:zper::cmok2:

ja dane ne brojim,kada se setim koliko je proslo a i koliko jos ima,onda se deprimiram jos vise...............mada ja betu necu docekati,nema sanse,krenuce menstruacije ranije ,nema sanse,a da vadim betu ,12-13 dan nema svrhe,jer ce biti blago povisena zbog pregnyla:roll:................mozes malo da prosetas,i ja bih,ali nemam gde ,na bulevaru je katastrofa,:evil:..................ma moze da ti je naduven od sto stvari,od utrica,od tecnosti,od toplote,ma od svega:cmok2:........................ja gledam investigation discovery,bas divno,jos malo crnjaka da me oraspolozi:lol:

ljubim te,
 
Drage moje:Mila ,Mijaki i Pazarka-puno srece.Mislim na vas i zelim vam pozitivan kraj. Pazarka draga,nemogu ti reci koliko bi me tvoj uspjeh obradovao.Molim te isto kao sto si i ti meni onomad napisala da se smiris i uzivas "BAR SAD"dok jos uvijek nada nije izgubljena, u tim svojim mrvicama.Obicno onda kad se covjek najmanje nada podje mu za rukom.Nemoj da gledas negativno iako mi je jako dobro poznato kroz kakvu fazu prolazis. Ljubim vas puno i glavu gore.Vasa Vodolija..

e onda sam ja trudna sto posto:lol:

pa gde si ti bre????sta se desava????ajde i ti moras u postupak,ja i ti smo u korak jedna za drugom:lol:bas si mi nedostajala..........ljubim te punoooooooooooo:cmok2:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top