Vantelesna oplodnja

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Drage moje eto mene nazad, 26.01. rodio se Sergej, tezak 3350gr dug 52cm carskim rezom. Juce smo dosli iz bolnice kuci. Mogu samo jednu stvar da vam kazem i da je dobro upamtite, ma koliko puta padale duboko, ma koliko puta mislile da je sve neizbezno i zaludno,ma koliko puta htele da odustanete od svega, verujete nije i ne odustajte, dovoljan je samo jedan pogled vaseg malenog bica, da sve jade i muke zaboravite za pola sekunde! Sve vas grlim i zelim velike bete!

Mico, tako mi je drago neka je Sergej ziv i zdrav i da uskoro dobije seku a mozda i dve....Kako je bilo na porodjaju, jeste li dobro,javljaj nam sve sta se desava sa vama.:telefon::telefon::klap::klap::klap::klap::klap::zag::zag::zag::zag::zag::zag:

Veliki :cmok2::cmok2::cmok2::cmok2::cmok2:za tebe i Sergeja!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!​
 
Pazarka,jesi li bila kod dr.ako jesi sta ti reko

hej zdravo draga,kako si ti????jos 12 dana zar ne?????procice to brzo,i kao sto sam vec pisala uzivaj ljubavi,neopterecuj se hoce li biti ili nece,samo mazi stomak,jer oni su tu unutra i samo su tvoji,a ako ne daj boze ne odluce tako,makar znas da si ih imala,i da si se ludacki potrudila da ostanu:cmok2::cmok2:

a sto se mene tice ,histeroskopija je sledece srede:roll:,ginekolog je blago receno pop.zdeo,kaze ja sam znao da ti nisi "normalna",ali za ovo preterujes,ali ja ne bih bila ja kada ne bih isterala po svome:lol:
veliki cmok
 
Drage moje eto mene nazad, 26.01. rodio se Sergej, tezak 3350gr dug 52cm carskim rezom. Juce smo dosli iz bolnice kuci. Mogu samo jednu stvar da vam kazem i da je dobro upamtite, ma koliko puta padale duboko, ma koliko puta mislile da je sve neizbezno i zaludno,ma koliko puta htele da odustanete od svega, verujete nije i ne odustajte, dovoljan je samo jedan pogled vaseg malenog bica, da sve jade i muke zaboravite za pola sekunde! Sve vas grlim i zelim velike bete!

milice, dobrodosla u najlepsi svet-svet majki :heart: sad vise nista nije kao pre...sad postoji samo "on" i nista drugo nije bitno....a to da se sve muke zaborave jeste tacno ali ces uvek imati razumevanja,uvek ces biti tuzna,i uvek se secati muke koju si prosla i kroz koju prolaze druge zene koje imaju problem koji si ti hvala bogu resila :)
ljubi nam tog malog dasu i uzivaj u "slatkim"mukama :zper: sad pocinje igranka bez prestanka....ali najlepsa na svetu!!!:bye:
 
gde si ljubaviii:cmok2:,kako si mi????????
tebi nikad nije dosadno,zar ne????:lol::lol:,ako ako,sta bih ja dala da imam takvu "razonodu":heart::heart:

prijavljujem prvi dan ciklusa,verovatno ce histeroskopija biti u ponedeljak,ako me ginekolog sutra naglavacki ne izbaci iz ordinacije :lol::lol:,bice ti si luda kao struja,ali videcu nekako da sredim:lol::lol:

pazarkice draga ako zelis malo "razonode" slobodno svrati kod nas :zcepanje:nas vrata su ti sirom otvorena :zper: mislim da ni kafu nebi uspela da popijes :mrgreen:vec bi zbrisala haha...salim se ljubavi uzivala bi moja su daca zlatna...a najmirniji su kad jedu cokolade tako da ako doneses 4.imamo vremena da na miru popricamo :rumenko:
ljubim te i javljaj nam razultate odmah!!!
 
hej zdravo draga,kako si ti????jos 12 dana zar ne?????procice to brzo,i kao sto sam vec pisala uzivaj ljubavi,neopterecuj se hoce li biti ili nece,samo mazi stomak,jer oni su tu unutra i samo su tvoji,a ako ne daj boze ne odluce tako,makar znas da si ih imala,i da si se ludacki potrudila da ostanu:cmok2::cmok2:

a sto se mene tice ,histeroskopija je sledece srede:roll:,ginekolog je blago receno pop.zdeo,kaze ja sam znao da ti nisi "normalna",ali za ovo preterujes,ali ja ne bih bila ja kada ne bih isterala po svome:lol:
veliki cmok

Zravo draga,hvala na pitanju ja sam dobro po ceo dan lezim,do wc-a i nazad pored mene komp i tv sta da ti kazem ko penziner znam sve sta se desava tj.napamet znam tv program,ali u svakom slucaju nije mnogo dosadno malo net malo igrice malo filmovi muzika zanimljive emisije i proleti vreme.A ostalo je jos 11dana za koji sat bice jos 10 tj 14.02.radim betu ako se nedaj Boze ne desi nesto sto ne treba a nadam se da nece nisam valjda toliki baksuz.

Sto se tice tebe drzim ti fige da bude sve ok i bice ubedjena sam mora tako da bude!!!!!!!!!!!!

Pozdrav za sve trudnice,trudilice i uvek zaboravimo MAME!!!!!!!!:pivce::pivce::pivce::pivce::super::super::super::super::super::zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje::zcepanje:
 
Drage moje eto mene nazad, 26.01. rodio se Sergej, tezak 3350gr dug 52cm carskim rezom. Juce smo dosli iz bolnice kuci. Mogu samo jednu stvar da vam kazem i da je dobro upamtite, ma koliko puta padale duboko, ma koliko puta mislile da je sve neizbezno i zaludno,ma koliko puta htele da odustanete od svega, verujete nije i ne odustajte, dovoljan je samo jedan pogled vaseg malenog bica, da sve jade i muke zaboravite za pola sekunde! Sve vas grlim i zelim velike bete!

Sergej, dobro nam došao!!!!!!! Milice, svaka čast!!!!!!!!!!!
Ljubim vas!
 
Drage moje eto mene nazad, 26.01. rodio se Sergej, tezak 3350gr dug 52cm carskim rezom. Juce smo dosli iz bolnice kuci. Mogu samo jednu stvar da vam kazem i da je dobro upamtite, ma koliko puta padale duboko, ma koliko puta mislile da je sve neizbezno i zaludno,ma koliko puta htele da odustanete od svega, verujete nije i ne odustajte, dovoljan je samo jedan pogled vaseg malenog bica, da sve jade i muke zaboravite za pola sekunde! Sve vas grlim i zelim velike bete!

Cestitam Milice,neka ti je sa srecom,i tebi i tati.Divna vest,zelim vam svima puno puno radosti sa malim Sergejom.:klap::klap::klap::super:::orkestar:
 
Drage moje eto mene nazad, 26.01. rodio se Sergej, tezak 3350gr dug 52cm carskim rezom. Juce smo dosli iz bolnice kuci. Mogu samo jednu stvar da vam kazem i da je dobro upamtite, ma koliko puta padale duboko, ma koliko puta mislile da je sve neizbezno i zaludno,ma koliko puta htele da odustanete od svega, verujete nije i ne odustajte, dovoljan je samo jedan pogled vaseg malenog bica, da sve jade i muke zaboravite za pola sekunde! Sve vas grlim i zelim velike bete!

:vatromet:
Milice, čestitamooooo!!! Dobro došao mališa!:klap::klap::klap:
 
Ja ću sada kao Pandin PR da vam prenesem da je ET bio u utorak, vratili su joj 3 embriona, od čega dve blastociste!:super::super:

Inače je ok i skroooz pozitivna, ali će morati jedno vreme da miruje onako baš, baš, jer ima hiperstimulaciju (polako prolazi, ali bolje da odmara)... Pa vam se javlja detaljno čim može, ja sam ovako šturo prenela samo najvažnije!:D

pozdrav svima od nas!:bye:
 
Draga Milice,pridruzujem se cestitkama i zelim tebi brz oporavak a malom Sergeju(prekrasno ime) da nam bude zdrav,napredan,sretan i naravno ponosan na svoje mamu i tatu.Sve najbolje...........................................
Pandice BRAVO!!!!!! Sad jos samo da prolete te 2 sedmice pa da ako Bog da cestitamo. Nego Ivancice,pokreni onaj vozic sa Pandicom pa da ovaj put rezervisemo karte na vrijeme.
Halo Suzuki!Nesto si nam se ulijenila,a?
Paralijan ti si zeno legenda,svaka cast....u svakom pogledu.
Ikice,sta je sa tobom?
Za sve ostale :cmok:
 
Draga Milice,pridruzujem se cestitkama i zelim tebi brz oporavak a malom Sergeju(prekrasno ime) da nam bude zdrav,napredan,sretan i naravno ponosan na svoje mamu i tatu.Sve najbolje...........................................
Pandice BRAVO!!!!!! Sad jos samo da prolete te 2 sedmice pa da ako Bog da cestitamo. Nego Ivancice,pokreni onaj vozic sa Pandicom pa da ovaj put rezervisemo karte na vrijeme.
Halo Suzuki!Nesto si nam se ulijenila,a?
Paralijan ti si zeno legenda,svaka cast....u svakom pogledu.
Ikice,sta je sa tobom?
Za sve ostale :cmok:

Vodolijice draga,ja se nadam da ce nas voz doci do prave stanice tj do zeljenog cilja!!!!:heart::heart::heart::heart::okok::okok::sanke::sanke:

Pandice, svu srecu ovog sveta ti zelim drzim ti fige !!!!!! Lezi odmaraj i neka te sluze svi oko tebe kao sto i ja lezim a ostali lete sta da ti kazem zasluzujemo to posle sve ove muke!!!!!!:super::super::super::super::super:
 
Drage moje eto mene nazad, 26.01. rodio se Sergej, tezak 3350gr dug 52cm carskim rezom. Juce smo dosli iz bolnice kuci. Mogu samo jednu stvar da vam kazem i da je dobro upamtite, ma koliko puta padale duboko, ma koliko puta mislile da je sve neizbezno i zaludno,ma koliko puta htele da odustanete od svega, verujete nije i ne odustajte, dovoljan je samo jedan pogled vaseg malenog bica, da sve jade i muke zaboravite za pola sekunde! Sve vas grlim i zelim velike bete!

Cestitamo:klap::klap:, sve najbolje tebi i Sergeju....jupiii:orkestar::vatromet::pivce::rostilj::super:
 
Drage moje eto mene nazad, 26.01. rodio se Sergej, tezak 3350gr dug 52cm carskim rezom. Juce smo dosli iz bolnice kuci. Mogu samo jednu stvar da vam kazem i da je dobro upamtite, ma koliko puta padale duboko, ma koliko puta mislile da je sve neizbezno i zaludno,ma koliko puta htele da odustanete od svega, verujete nije i ne odustajte, dovoljan je samo jedan pogled vaseg malenog bica, da sve jade i muke zaboravite za pola sekunde! Sve vas grlim i zelim velike bete!

čeeeeeeeeeeeeeestitam!!!!! dobrodošao Sergeje!!!! nadam se da si ti ok i želim ti da se što pre oporaviš!!! puno poljubaca!!!!
 
Draga Milice,pridruzujem se cestitkama i zelim tebi brz oporavak a malom Sergeju(prekrasno ime) da nam bude zdrav,napredan,sretan i naravno ponosan na svoje mamu i tatu.Sve najbolje...........................................
Pandice BRAVO!!!!!! Sad jos samo da prolete te 2 sedmice pa da ako Bog da cestitamo. Nego Ivancice,pokreni onaj vozic sa Pandicom pa da ovaj put rezervisemo karte na vrijeme.
Halo Suzuki!Nesto si nam se ulijenila,a?
Paralijan ti si zeno legenda,svaka cast....u svakom pogledu.
Ikice,sta je sa tobom?
Za sve ostale :cmok:

hehe, ma ima mene svakog dana, ali vas samo pročitam i kidnem brzo!!!

Juče sam bila kod dr Macana, stvarno je simpatičan, još ću se zaljubiti u njega!!!! cista mi se smanjuje, ali je još uvek imam...preporučio mi je još mesec kontracepcije, ali neki skraćeni ciklusi...
i zvanično počinjemo sa stimulacijom 12 marta!!!!!!!!!!!!!!1:super::super::super:

jedva čekam žene!!!!!!!!

Bravo za Pandu i za PR-a!!!!!!

Ikice srećo, stvarno te nešto nema...
 
hehe, ma ima mene svakog dana, ali vas samo pročitam i kidnem brzo!!!

Juče sam bila kod dr Macana, stvarno je simpatičan, još ću se zaljubiti u njega!!!! cista mi se smanjuje, ali je još uvek imam...preporučio mi je još mesec kontracepcije, ali neki skraćeni ciklusi...
i zvanično počinjemo sa stimulacijom 12 marta!!!!!!!!!!!!!!1:super::super::super:

jedva čekam žene!!!!!!!!

Bravo za Pandu i za PR-a!!!!!!

Ikice srećo, stvarno te nešto nema...

zsuki 75, jupiiiiiii jedva cekamo 12 mart da se opravis na terapiju S R E C N O !!!!!!!!!!!:super::super::klap::klap::zag::zag::zag::zag:
 
Drage moje eto mene nazad, 26.01. rodio se Sergej, tezak 3350gr dug 52cm carskim rezom. Juce smo dosli iz bolnice kuci. Mogu samo jednu stvar da vam kazem i da je dobro upamtite, ma koliko puta padale duboko, ma koliko puta mislile da je sve neizbezno i zaludno,ma koliko puta htele da odustanete od svega, verujete nije i ne odustajte, dovoljan je samo jedan pogled vaseg malenog bica, da sve jade i muke zaboravite za pola sekunde! Sve vas grlim i zelim velike bete!
MILICE sta reci kad SAD sve znas:per:...CESTITAMO:vatromet: i nadam se da cemo nastaviti sa cestitkama u ovoj temi:worth:!!!!
Zsuki,mi vodimo jedan par iz NS-a(Nadina koleginica sa neuspele VTO iz betanije)na konsultacije 25 marta...pa ko zna mozda se vidimo LIVE!!!Pozdrav i na dobrom si putu !!!!kezsit csokolom!!!:hahaha:(Nadin muz)
 
Poslednja izmena:
MILICE sta reci kad SAD sve znas:per:...CESTITAMO:vatromet: i nadam se da cemo nastaviti sa cestitkama u ovoj temi:worth:!!!!
Zsuki,mi vodimo jedan par iz NS-a(Nadina koleginica sa neuspele VTO iz betanije)na konsultacije 25 marta...pa ko zna mozda se vidimo LIVE!!!Pozdrav i na dobrom si putu !!!!kezsit csokolom!!!:hahaha:(Nadin muz)

ahahahaaa kezit csókolom!!!! pa pravi si!!!

Baš bi bilo super da se sretnemo, 25-i to je moj 13 dan, ako sve ide po receptu :zcepanje::zcepanje: znači tačno na ET!!! pa da mi sreću donesete!!!

Ivaniceeeee kako si????? nešto mi puno sediš ispred komp... :whistling::whistling: umesto da leškariš... ili možda imaš lap top?? onda smo sve veoma blizu tvojim bebicama!!
 
ahahahaaa kezit csókolom!!!! pa pravi si!!!

Baš bi bilo super da se sretnemo, 25-i to je moj 13 dan, ako sve ide po receptu :zcepanje::zcepanje: znači tačno na ET!!! pa da mi sreću donesete!!!

Ivaniceeeee kako si????? nešto mi puno sediš ispred komp... :whistling::whistling: umesto da leškariš... ili možda imaš lap top?? onda smo sve veoma blizu tvojim bebicama!!

Zsuki, hvala na pitanju sada sam dobro,sinoc me boleo stomak ali proslo je.Sto se tice ustajanja samo do wc-a i nazad,ja lezim i lap top pored mene da nije on poludela bih od dosade,zato sam non stop na netu.:klap::rotf::zcepanje::zper::zper:Pozdrav za sve moje drage dame!!!!!Cujemo se kasnije!!!!

Melanija!!!!!!!!!Zasto nam se ne javljasssss!!!!!:brus::brus::brus::brus::brus::brus::brus::telefon::telefon::telefon::telefon::telefon::telefon:
 
Milice, svaka cast mamice na bebcu :klap: :klap: :klap:, malom Sergeju. Mazi ga i pazi i imaj energije za odrastanje...

Panda i Ivanice nadam se da ce vam za desetak dana beta biti u visinama, sa tendencijom rasta do nebu pod oblake.:super::super::super:

Zsuki i Nado vama zelim lepe vesti u martovsko- aprilskom vozicu.:):D
 
Drage moje eto mene nazad, 26.01. rodio se Sergej, tezak 3350gr dug 52cm carskim rezom. Juce smo dosli iz bolnice kuci. Mogu samo jednu stvar da vam kazem i da je dobro upamtite, ma koliko puta padale duboko, ma koliko puta mislile da je sve neizbezno i zaludno,ma koliko puta htele da odustanete od svega, verujete nije i ne odustajte, dovoljan je samo jedan pogled vaseg malenog bica, da sve jade i muke zaboravite za pola sekunde! Sve vas grlim i zelim velike bete!

Milice draga čestistitam od sveg srca, neka ti je živ i zdrav i da bude srećan u životu.:vatromet::vatromet:
 
Vodolijice draga,ja se nadam da ce nas voz doci do prave stanice tj do zeljenog cilja!!!!:heart::heart::heart::heart::okok::okok::sanke::sanke:

Pandice, svu srecu ovog sveta ti zelim drzim ti fige !!!!!! Lezi odmaraj i neka te sluze svi oko tebe kao sto i ja lezim a ostali lete sta da ti kazem zasluzujemo to posle sve ove muke!!!!!!:super::super::super::super::super:

Ivančice sapatnice, čestitam na embriončićima, nadam se da ćemo posle svega postati mame u ovoj našoj 28 rođendanskoj godini. Ja radim betu 16. Tebi držim fige za 14.:super::super:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top