Ekonomski fakultet u NIS-u

cvaba

Početnik
Poruka
16
Bilo sta o Ekonomskom fakultetu u Nisu... Nesto sto ce mozda pomoci potencijalnim studentima ovog fakulteta ili onima koji su vec njegovi clanovi. Voleo bih da cujem misljenja o ovom fax-u,o njegovim profesorima,ispitima uopste...
 
Da pitam i ovde...
Tema za seminarski rad mi je "Odnosi SFRJ i OECD". Bio sam na sajtu OECD-a, ali ne nađoh ništa pametno. Ni na googlu nisam baš imao sreće. Poslao sam par mailova na adrese OECD i našeg Ministarstva finansija. Ako neko ima neke materijale ili zna neki sajt koji bi mi bio od koristi, biću zahvalan.
Deadline za predaju seminarskog je kraj novembra.
Thanks in advance!
 
Evo jednog koji koristi net, ali se skoro isključivo mlati po pdf. Politika. :)
Šta vas konkretno interesuje? Ako budem pričao uopšteno o profesorima i ispitima ovde, smoriću se i ja, kamoli vi...

P.S. Doduše, kad je tema postavljena i nisam imao Internet :(
 
Poslednja izmena:
mogu se sloziti sa sabanom, s tim sto sam ja bivsi student tog fakulteta. Jedno vreme nisam htela ni da mislim na njegove profesore i ispite, da odmorim mozak. Ako vas jos uvek zanima nesto, evo "strucnjaka" spremnog da pomogne
 
mogu se sloziti sa sabanom, s tim sto sam ja bivsi student tog fakulteta. Jedno vreme nisam htela ni da mislim na njegove profesore i ispite, da odmorim mozak. Ako vas jos uvek zanima nesto, evo "strucnjaka" spremnog da pomogne

'oćemo mi da pomognemo, tebo, al' čini se da nemamo kome... A taman sam mislio da malo ćaskam sa nekoliko kolega i koleginica... :(

Nego, je l si ti završila ili batalila ovaj faks i kada?
 
Vecina profesora je jako prepotentna,ne obraca paznju na studente, cak i ne pise knjigu kao udzbenik nego da pokaze svoje "enormno" znanje, pa su neke knjige nerazumljive pogotovo za studente prve godine, neorganizovanost studentske sluzbe,pretrpana predavanja pa usled toga profesori bukvalno kazu da NE dolazimo u tolikom broju kad ne moramo!?
Pozitivne strane, pa ima i odlicnih profesora koji nas pokrenu na rad,dobro drustvo i PAUZEE :D :D
 
Treba mi jedna informacija: Upisala sam fakultet prosle godine (sk. 2010/2011), sto znaci da sad zavrsavam prvu godinu, ali, imala sam "manjih" problema prilikom (ne)polaganja ispita pa je moguce i da cu obnoviti godinu. E sad, znam za ovaj novi zakon, gde obnavljanje godine nije moguce ili tako nesto, a drugarica, ona je '91. godiste, prosle godine nije uspela da se upise na fakultet, pa je pauzirala godinu, i sad je upisala Medicinski, i rekla mi je da, da ni sad nije uspela da se upise ne bi vise mogla NIKAD da upise fakultet, i da godine vise ne mogu da se obnavljaju, zbog novog zakona, sto znaci, ako ti ostane vise ispita od dozvoljenog broja (odn. imas manje od 37 ESPB) automatski vise nisi student i ne mozes vise da upisujes niti jedan drugi fakultet :eek:
E sad, je l' sam ja to dobro, razumela, i je l' to vazi za sve generacije ili samo za one koje su ove godine upisale fakultet (sto bi znacilo da ne vazi i za mene), dakle: Da li ja smem da obnovim godinu, kao student koji je fakultet upisao 2010/2011. godine, ili ne? :confused:

Hvala svima na pomoci, mnogo se brinem zbog ovoga. :(
 
Kakva glupost naravno da nije tako! Moze da se obnavlja godina, mozes da se upises na sto fakulteta ako hoces i imas novca. Jedino sta po zakonu ne moze, je da budes u isto vreme na dva fakulteta student na budzetu, znaci jedan moras da placas kako god okrenes....
 
Cao :) Je l' zna neku da li na Ekonomskom fakultetu u Nisu mogu da se kupe poeni/bodovi? Polozio sam sve ispite, ostao mi je samo engleski, vucem ga vec mesecima i ne mogu da polozim. Pa me zanima da li ja ta 2 poena mogu da platim, i da lepo k'o covek diplomiram. :/ Pozdrav
 

Back
Top