Evropskoj uniji preti beda i glad

drvasic

Primećen član
Banovan
Poruka
887
Srbija u Evropsku uniju ili EU u Srbiju?
Nagli "pad" Evropskog standarda prouzrokovao je pad eura, još kad bi bilo šta u Srbiji funkcionisalo videli bi oni iz EU ko smo mi Srbi. Bilo bi 6 eura za jedan dinar. Ovo sve sudeći prema daljem padu eura a "zahvaljujući" Dinkiću može biti vrlo brzo realnost. Nema nikakve potrebe da bilo ko radi, dovoljno je da je on tu i eto nama Nadevropskog standarda. " Ne utiče porast proizvodnje na rast ili pad eura", to samo mi ne razumemo a slučajno se to dešava sad pred, ili reći izbore ili pad ove vlade. Kako ko voli.
 
Ako su Dafina i Jezda još u formi, da ih pošaljemo da "oprave" bankarski sektor. Za to vreme raspisati "zajam za preporod EU" i poslati par hiljada ljudi sa brošurama "kako stajati u redu za ulje, a saznati gde stiže šećer."
Posle izvesti par hiljada Yugo korala, sa motorima na, 85% MB 95, 15% H2O...
Nema zime za EU, sve krize ćemo iz našeg iskustva prevazići....
 
videli bi oni iz EU ko smo mi Srbi.
Показивали смо већ доста. Ја сам скоро пао у несвест, кад ми се друг вратио из Италије, и кад ми је причао, да у неким продавницама вођени смо, као највећи лопови. Толико о томе, о политици и да не говорим колико смо се показали у задњих 15 година са свима на Балкану. Ако си стварно само у Куриру чуо за ЕУ, боље не постављај теме....
 
Koji je ovaj lik! ( ako cela tema nije veliki sarkazam)
Care , daj meni vlast i bice ti 100 evra =1 dinar!
To u ekonomiji nista ne znaci i nije nikakav pokazatelj!
Pokazatelj moze biti samo u slucaju inflacije sto je kod nas bio slucaj, tj. pojava devalvacije, a sama promena ponude i traznje ne mora nista da znaci sto se tice privrednog rasta i razvoja zemlje, kao sto kod nas i ne znaci! A i u ovim slucajevima je u pitanju pracenje trenda a ne stanja deviznog kursa!
Mogu postojati druge implikacije i zakljuchci, a ovo sto ti pricas je cista glupost!Pozdrav!
 
filatelista:
A
Nema zime za EU, sve krize ćemo iz našeg iskustva prevazići....

Smiley-msn-com-3D-2012.gif



Mislim da ne bi bilo loše kad bi VOUGUE već u sledećem broju objavio recept za "embargo tortu"!
 
Mae:
Smiley-msn-com-3D-2012.gif



Mislim da ne bi bilo loše kad bi VOUGUE već u sledećem broju objavio recept za "embargo tortu"!
CCCC, pa to i dovodi EU do propasti, kakav "Vogue", Svet i Skandal kao obavezno štivo, španska serija "Ona i on" za buđenje, španska serija "Ona i ona i on" uz doručak, meksička serija "On i ona" do polaska busa za posao.Brazilska serija "Nji' dve" za ručak, meksička serija"ljubav u korneru" za pripremu za poslepodnevni odmor, meksička serija "Korner za ljubav" uz odmor. kolumbijska serija "gol i korner za romansu" za vreme pred večeru,venecuelanska "on i on" uz večeru..."bolji život" pred spavanje....
 
Mae:
Laci, nemojs ad da se prepiremo "politički"! Nije vreme za naše međusobne nesporazume i različita opredeljenja- Evropa je sada važna, daj da njoj pomognemo, ozbiljna je stvar! ;)
Ма лутко моја, колико волим те јадне западњаке, одма' шаљем ДОС.
Еј, замисли сад, пуни искуства ... и жељни власти.

Политика је искључена - ово дође као Србија-АИД ! :wink: :wink:
За њихово добро ! :D
 
Јесте ли се икад запитали колико су наши бизнисмени ''зарадили'' на ''паду'' евра код нас?И да ли сте приметили колико су од почетка пада евра до данас скочиле цене увозне робе у хипермаркетима?Almost 20%.Ко је ставио паре од ''пада'' евра и где?Плус 20 посто поскупљења.:shock:
 
misoni:
Јесте ли се икад запитали колико су наши бизнисмени ''зарадили'' на ''паду'' евра код нас?И да ли сте приметили колико су од почетка пада евра до данас скочиле цене увозне робе у хипермаркетима?Almost 20%.Ко је ставио паре од ''пада'' евра и где?Плус 20 посто поскупљења.:shock:
niti kupujem uvoznu robu niti idem u hipermarkete... patriotizam
ozbiljno, ja tako negujem srpske proizvode. Kad god mogu, kupim domaći :-D
 

Back
Top