Nigde ne idem za Novu godinu..help.......

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
S

Sad_girl

Gost
:( 8) :( :( :(
Jako sam tuzna-imam dve najbolje drugarice,ali svaka uci u razlicitoj skoli,ja sam u gimnaziji,jedna u ekonomskoj,treca u medicinskoj........ovi iz odeljenja svi na svoju stranu,a ja,kako stvari trenutno stoje,ostajem sama u 24.00.Pomozite,kako da nadjem mesto i drustvo za Novu godinu,jer ne verujem da ce se ikakvo cudo desiti i resiti ovaj problem.....
 
Sad_girl:
:( 8) :( :( :(
Jako sam tuzna-imam dve najbolje drugarice,ali svaka uci u razlicitoj skoli,ja sam u gimnaziji,jedna u ekonomskoj,treca u medicinskoj........ovi iz odeljenja svi na svoju stranu,a ja,kako stvari trenutno stoje,ostajem sama u 24.00.Pomozite,kako da nadjem mesto i drustvo za Novu godinu,jer ne verujem da ce se ikakvo cudo desiti i resiti ovaj problem.....

... pricaj mi o tome... Ma ja sam se sa tim vec pomirila...
 
... ja necu biti blizu komp- a... posto ne idem ni na jednu zurku, moracu na selo... :?

... vi koji znate da cete biti pored komp- a oko ponoci dogovorite se da otvorite sobu na paltalk- u... Registrujte se danas, i dogovorite se kada cete doci sutra... Paltalk je dobar zato sto podrzava mikrofon i kameru sto znaci da mozete pricati, pustati muziku, pa i videti se...

www.paltalk.com
 
Alexandra9:
... ja necu biti blizu komp- a... posto ne idem ni na jednu zurku, moracu na selo... :?

... vi koji znate da cete biti pored komp- a oko ponoci dogovorite se da otvorite sobu na paltalk- u... Registrujte se danas, i dogovorite se kada cete doci sutra... Paltalk je dobar zato sto podrzava mikrofon i kameru sto znaci da mozete pricati, pustati muziku, pa i videti se...

www.paltalk.com
oklen mi kamera
 
Sad_girl:
:( 8) :( :( :(
Jako sam tuzna-imam dve najbolje drugarice,ali svaka uci u razlicitoj skoli,ja sam u gimnaziji,jedna u ekonomskoj,treca u medicinskoj........ovi iz odeljenja svi na svoju stranu,a ja,kako stvari trenutno stoje,ostajem sama u 24.00.Pomozite,kako da nadjem mesto i drustvo za Novu godinu,jer ne verujem da ce se ikakvo cudo desiti i resiti ovaj problem.....
Najbolje da ti se ja pridruzim...jer je i meni izbilo s*anje...naime...ja sam se RAZBOLELA!!!!!!!!!!!!!!!!31.12.i ja u krevetu....dobro da li je to moguce??Ja sam nevidjeni baksuz i sve sti isplaniram to padne u vodu..... :cry: :cry: :cry: ali postoji mali tracak nade... :D
 
Bleak WinterFullMoon:
SisaDaPimp:
ma jok de bi bilo...

Hahaha kako sam se slatko nasmejao :lol:
Sisa sa svojom trunchicom ironije :D hahahah

Ma brate ja sam se smorio ko zmaj za novaka.. Izvuklo me jedino to sto sam se cuo sa devojcicom, pa smo 3 chuke preko fona spikali.. Inace poludeo bi.. Tako da koliko je bilo ironije u tome bilo je i istine, na zalost.. Al jbg bice bolje :D (e da sam gej **** bi sam sebe u ovo pozitivno dupe :D)..
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top