Izbori - glasajte!

Za koga ćete glasati?


  • Ukupno glasova
    147
  • Anketa je zatvorena .
jedite_kod_Joa:
Лоша ти је анкета.Како ти знаш да ће бити такве коалиције,као нпр. ДСС/НС и да неће бити ДСС/ДС/мањинске странчице...?

DSS i NS su srodne partije koje su već najavile koaliciju,a ako se pojavi nešto novo,postavićemo novu anketu...
 
Glasao...
f015.gif

SAMO NAPRED!
 
Elvin:
mogli bi da se dele nagradni banovi za one koji budu glasali sa više naloga. ako slučajno unište i ovu anketu, kao svaku prethodnu.

Па ево већ је почело.... :(

DS al bundy, filatelista, pa šta?, fortes, kihot

kihot
Registrovan korisnik
Ukupno poruka: 0 (0,00 poruka dnevno)


Молим модератора да саопшти чији је ово налог и да банује све налоге дотичне особе.
 
Mi, omladina LDP, danas smo imali aktivnost: Kultura kao nacin zivota :)
Sakupljali smo potpise za Povelju slobode :razz:

Vise o tome na Mojim inspiracijama , ali tamo nece moci kao ovde da se siri govor mrznje, uvredama ;)

I jos samo da citiram

Bes je izazvao neprimeren pritisak na građane da izađu na birališta sa optužbom da su izdajnici ako ne poslušaju. Da li neko od tih pozivara misli da Dobrici Ćosiću nije na srcu Srbija kada kaže da je Kosovo rak-rana Srbije i da ga treba odmah odseći da ne bi zahvatio celo telo? A rekao je to Ćosić vrlo jasno, vrlo uzbuđeno na promociji svoje knjige o Kosovu na beogradskom Kolarcu.
 
Ova tema jedino sto pokazuje je da gro ljudi koji dolaze ovde su isfrustrurani "extremisti", i nista vise zaista!
Stoga mislim da nema potrebe da bude lepljiva jer nema statisticku vrednost, uzorak nije nimalo reprezentativan!
 
sch:
BOLESNIK !!!!!!!!!!!

Mislim na postavljaca teme, da ne bude zabune !
Tuzan je tvoj zivot, ostrasceni idiote.

Zasto uvek ima neki ovakav lik?? :confused:

Dakle, da se podsetimo:

Шта је забрањено?

* Пријављивање под туђим надимком
* Непристојно понашање
* Коришћење вулгарних речи или израза
* Омаловажавање и вређање учесника у расправама,
 

Back
Top