Gradski prevoz i Bus Plus

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
kako znaš da nije tačno?

Je6o ga ti, aj razmisli malo. Mozda TI obaras s nogu pa te pustaju za dz, ali ne mozes to ovde napisati kao tips&trics, jer nije tako.

- - - - - - - - - -

pa ako on stoji na vratima dok ti ulaziš moraš je čekrirati, ne moraš imati kredita na njoj, ionako mu daješ ovu koju ne overavaš.

WTF? Cekiras onu na kojoj NEMA kredita a onda dajes onu koju NISI cekirao?
 
Verovatno da prvo nesto stisnes pa onda otkucas - ali to samo kod vozaca (kao i za grupnu, najverovatnije). Nisam to licno koristio.

I ja sam bio u 10ki danas, mogli smo da se sretnemo, mozda :mrgreen:

ja sam prekjuce ti si juce, mimoisli smo se
e nije ima i pozadi ja videla, na svakom ima opcija vremenska....al ne znam sta da stisnem, pa mi se ne isprobava da mi ne skine klasicnu ako pogresim redosled

- - - - - - - - - -

@Metla na vestici
Imas dva klika, pa onda prislanjanje. ;)
aa tako
hvala :D
kupite onu od kartonsku 40 din i ne kucajte, prolazi kod kontrolora kao da je kucana. to mi je neko rekao, probala sam jednom i nije bilo problema... mada mene često puste na lepe oči.
morate imati još jednu koja će biti overena, u slučaju da gledaju.

ja sam probala da imam kredit al ne otkucam pa im dam oni odma vide nije otkucano, ja kazem ups mora da sam pogresnu stranu, pa onda otkucam, ebi ga
nije mi logicno da je to tacno jer oni vide kad je otkucana, a tebi nije nigde i kako da te pusti...osim na lepe oci al to je drugo
 
cekaj de ti je logika
klasican slucaj = 40 din kartonska + 72 din karta, drzis pa kad naidje kucas, ako ih nema ostane ti za drugi put

tvoja logika = 2 x 40din + 72 na jednoj + kucas

pa kako si to zajjebala sistem aj mi reci molim te

ne moraš doplaćivati ta 72. bitno je da pisne kada je primakneš... uglavnom, to je nebitno, na uvid daješ ovu novu od 40.
tako sam čula, pokušala, radi... ko hoće neka proba, ko neće ne mora... ceo taj sistem ionako nema logike.
 
ja nisam i dalje :lol:
cek da probam
imas jednu koju kupis i ne dopunis i nju dajes kontroli jel tako?
e sad ova druga me buni, imas i nju i ona je nedopunjena i nju sta? kucas kad ulazis ako moras ona pisne i sta sad?
ma nista ne kontam :sad2:

zasto lepo nemas jednu nedopunjenu nju kucas ako moras nju dajes kontroli?
 
aaa to jee
ma idi
znaci ako je otkucam praznu njemu ce posle na aparatu do da s epokaze
e hebi ga
brate mnog ti to komplikovano
si ti sigurna u to?
ako je rekla kazala da se ne bakcem, ako je provereno da probam

- - - - - - - - - -

i ko ce da menja ako je kontrola tu kod aparata :roll:
veruj mi lakse mi da izadjem onda nego to da bauljam po dzepovima
il da platim kartu
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top