Gradski prevoz i Bus Plus

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
bese najavljeno od juna onih 1000 kontrolora?
aha,iz redova gsp-a
 
ljudi su kupovali markice i nisu se bunili sad se bune sto se markice zovu bus plus. svasta !

ko se svercovao svercuje se ko placa kartu placa je redovno.
ja sam jedan od onih koji ne smisljaju GLUPE I PROZIRNE price za radnike bus plusa koji kontrolisu ispravnost karata za prevoz o izvinite
bus plus karti za prevoz


svuda u NORMALNOM svetu se placaju karte za prevoz ako hocete da se vozite ni kod babe nema dzabe BRE
 
Glupa i prozirna je prica da je bus plus privatna mafijaska firma koja ne placa porez drzavi niti se zna zasto je uopste izabrana , kada su je sve zemlje u okolini odbili? Djilasova muljaza koju niko ne sme istraziti ... a ti placaj mafijase , lakse je tako nego se suprostaviti istima .
 
aha,iz redova gsp-a

u principu su primljeni oni koji su radili pre u kontroli ali ne kao stalno zaposleni vec oni sto su radili po ugovoru, privremeno i tako...

- - - - - - - - - -

tek skoro provalio da smaracki glas govori da nema kredita na kartici,sta kao da svi cuju,da se neko postidi,pf

ja bih tom glasu odgovorio..sto me ne podseti ranije dok sam bio na ulici pa da doplatim :D
 
u principu su primljeni oni koji su radili pre u kontroli ali ne kao stalno zaposleni vec oni sto su radili po ugovoru, privremeno i tako.
davno,pre 8g,na pocetku moje svecerske karijere `uvati` me jedan gsp kontrolor.ja mu dala lk,i dok mi je pisao laznu,pitam ga nepristojno pitanje,koliko zaradjuje od kazni...on kaze `200din od naplacene kazne,tj AKO bude naplacena`.....ja kazem `e pa izvini bato,ali od mene neces dobiti svoj procenat`:lol:
a fin neki decko
 
meni se to desilo pre neki dan...izađoh iz busa samo tako :aha:
:hahaha:nemoj da zezas nije valjda od blama:lol:,sto uopste provlacite kartice ako ih imate,zaboravili ste ili ste mislili da je pistalo:lol:
ljudi su kupovali markice i nisu se bunili sad se bune sto se markice zovu bus plus. svasta !

ko se svercovao svercuje se ko placa kartu placa je redovno.
ja sam jedan od onih koji ne smisljaju GLUPE I PROZIRNE price za radnike bus plusa koji kontrolisu ispravnost karata za prevoz o izvinite
bus plus karti za prevoz


svuda u NORMALNOM svetu se placaju karte za prevoz ako hocete da se vozite ni kod babe nema dzabe BRE
ee kume i ja bi placo al ovo nije normalna zemlja
 
Poslednja izmena:
svuda u NORMALNOM svetu se placaju karte za prevoz ako hocete da se vozite ni kod babe nema dzabe BRE

jeste prijatelju..ali ovo nije normalna zemlja sa normalnim primanjima i ljudima te pare trebaju da jedu a ne da bacaju u prevoz, a na stranu da je karta preskupa, a to je misljenje i ljudi iz gsp-a

nigde nema da meni isto izadje da li cu ici kolima ili autobusom a paradoks je da je nekad prevoz kolima i povoljniji (ako se preseda)
da li je to NORMALNO kako kazes :)
 
kaze normalna zemlja brate kafici puni po ceo dan ,nema tura ispod 400din puse se pljuge voze kola a plate 20 000..tamo negde riljaju po ceo dan da bi platili skolarinu i stanove cerama dok se klinke svrckaju po uscu..skoro mi ridza trazi kartu ja reko brate to je 150 din 2 pravca..ja ne radim odakle mi..za te pare mogu skuvam rucak..on zaneme ni rec nije reko..aj da onda mogu kazu nemoj se vozis busom..ok..evo juce otiso bajsem po licnu kartu u biciklistickim..i stojim vec u redu posle jedne taman da uzmem..ulazi neki nacelnik verovatno iebem li ga..uvodi neku ribu prevo veze i reda..i tek treci put kad je proso pored mene kaze pa ne mozete tako unutra..politika kuce..serem ti se u kucu dizvinete..kazem ja izvinite..ne radim..bicikl mi je prevozno sredstvo nemam za prevoz..da vi niste usli ja bih to zavrsio za minut?kaze pa ne i salteruse bi vam rekle..ali nisu mi rekle..nisu me gledale preko saltera dal mi se vide noge dal ce ustajati svakog da zagledaju..kreten 1
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top