Gradski prevoz i Bus Plus

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Inače, moja sestra retko kad koristi GSP. Pre nekoliko meseci je posle nekoliko godina morala da ide tranvajem, pa još po prvi put špancem ali nije kupila kartu. I kaže
-prvo me prepala neka što se dere. i stojim, zbunjena, svi me gledaju a ja se mislim, možda znaju da nemam kartu. kad je stao na zadnjoj stanici u požeškoj, ova počela da nabraja stanice i ja pomislih saće da dođe neko da mi naplati kaznu za sve stanice koje sam prešla bez karte :zcepanje:
 
Ovo su linije koje pripadaju ITS2 tarifnom sistemu, javnog linijskog prevoza u Beogradu, i pokrivaju najšire moguće područje grada. Do skoro se o njima malo znalo jer su tek skoro ušle u sistem bus plusa i javnog gradskog prevoza. Ovde dajem spisak svih linija po terminusima sa kojih polaze, sa redovima vožnje, i mapama.


ЛАСТИНА СТАНИЦА БЕОГРАД
450 Београд-Сопот (преко Авале)
451 Београд-Стојник
460 Београд - Аутопутем - Мали Пожаревац - Мала Иванча
460А Београд - Аутопутем - Мали Пожаревац - Друмине - Мала Иванча
464 Београд-Мали Пожаревац -Друмине-Ђуринци-Сопот
465 Београд-Станојевац-Сопот (аутопутем)
466 Београд - Авала - Јаричиште - Врчин (Центар)
468 Београд - Авала - Јаричиште - Врчин - Гроцка
470 Београд - Авала - Раља - Мала Иванча
470А Београд - Авала - Раља - Парцани - Раља - Мала Иванча
474 Београд - Авала - Раља - Парцани
491 Београд - Авала - Раља - Ђуринци - Младеновац
493 Београд - Аутопутем - Мали Пожаревац - Младеновац
494 Београд - Аутопутем - Мали Пожаревац - Сенаја - Младеновац
499 Београд - Аутопутем - Мали Пожаревац - Сенаја - Шепшин - Дубона - Младеновац
560Е Београд - Баново брдо - Липовица - Барајево
581 Београд-Лазаревац
581E Београд-Лазаревац (експрес)
581A Београд-Дом здравља "Лазаревац"
583 Трбушница-Крушевица-Београд
585 Београд-Миросаљци
588 Београд-Лесковац (Колубарски)-Миросаљци
860 Београд-Обреновац
860E Београд-Обреновац (експрес)
861A Београд-Обреновац (преко Мале Моштанице)
864 Београд-Умка-Руцка


БАНОВО БРДО

560 Баново брдо-Барајево
560А Баново брдо-Сремчица-Барајево
561 Барајево-Баћевац-Гунцати-Баново брдо
586 Баново брдо-Степојевац-ТЕК
591 Баново брдо - Мељак - Вранић - Тараиш
591A Рашића крај - Мељак - Баново брдо
592 Баново брдо - Мељак - Рашића крај - Дражевац
593 Баново брдо - Мељак - Шиљаковац (Центар) - Вранић - Тараиш
593A Баново брдо - Мељак - Шиљаковац (Центар) - Рашића крај
593Б Шиљаковац (Центар) - Мељак - Баново брдо
865 Баново брдо - Железник - Сремчица - Велика Моштаница


ЛАЗАРЕВАЦ


15 Лазаревац - Дудовица - Маринац
15А Лазаревац - Дудовица
39А Лазаревац - Петка
41 Лазаревац - Завод - Рудовци
66 Лазаревац - Завод - Крушевица
103 Лазаревац - Лесковац (колубарски)
104 Лазаревац - Врбовно - Лесковац (колубарски)
104А Лазаревац - Врбовно
106 Лазаревац - Степојевац
130 Лазаревац - Миросаљци - Гуњевац
130А Лазаревац - Араповац - Миросаљци - Гуњевац
135 Лазаревац - Арнајево
136А Велики Црљени - Арнајево
162 Лазаревац - Бистрица - Рудовци
162А Лазаревац - Бистрица - Крушевица
165 Лазаревац - Дрен
167 Лазаревац - Лукавица
169А Рудовци - Пркосава
171 Лазаревац - Бурово - Зеоке
173 Лазаревац - Бурово - Стрмово - Пркосава
173А Лазаревац - Бурово - Стрмово
173Б Стрмово - Барошевац
180 Лазаревац - Брајковац - Дудовица
180А Лазаревац - Брајковац



СУРЧИН

904 Сурчин-Јаково-Бољевци-Обреновац


ШУМИЦЕ

LASTA_UMICEmala.png
 
Ovo su linije koje pripadaju ITS2 tarifnom sistemu, javnog linijskog prevoza u Beogradu, i pokrivaju najšire moguće područje grada. Do skoro se o njima malo znalo jer su tek skoro ušle u sistem bus plusa i javnog gradskog prevoza. Ovde dajem spisak svih linija po terminusima sa kojih polaze, sa redovima vožnje, i mapama.
u bre asmo popularni prica se tamo kod vas da vas pljujemo a
 
Da li je moguće da je dovoljno da se postavi red vožnje sa trocifrenim prigradskim linijama, i da se odmah pokrenu već izlizane i toliko ispričane priče, kako neko nekoga pljuje i ostalo. Ako živite u predgrađu, to nije razlog da budete frustrirani, pobogu. Beograd se razvija konstantno, i nije niko rekao da jeBeograd samo krug dvojke, niti vas bilo ko pljuje, niti vi treba da pljujete nekoga ko živi u centru ili bliže centra. Red vožnje za Šumice trenutno nemam, ali sam stavio linije koje polaze sa ove okretnice. Linkovi sa redovima vožnje su na sajtu koji se redovno ažurira, pa ovaj post neće zastariti i može se koristiti kao putanja ka jednostavnom pronalaženju reda vožnje za sve linije.
 
Da li je moguće da je dovoljno da se postavi red vožnje sa trocifrenim prigradskim linijama, i da se odmah pokrenu već izlizane i toliko ispričane priče, kako neko nekoga pljuje i ostalo. Ako živite u predgrađu, to nije razlog da budete frustrirani, pobogu. Beograd se razvija konstantno, i nije niko rekao da jeBeograd samo krug dvojke, niti vas bilo ko pljuje, niti vi treba da pljujete nekoga ko živi u centru ili bliže centra. Red vožnje za Šumice trenutno nemam, ali sam stavio linije koje polaze sa ove okretnice. Linkovi sa redovima vožnje su na sajtu koji se redovno ažurira, pa ovaj post neće zastariti i može se koristiti kao putanja ka jednostavnom pronalaženju reda vožnje za sve linije.

Хвала. :)

Идем ја редовно на бусеви.цом :)

То су комплекси,неко ко је имало васпитан,неће имати проблем са тим где ко живи,да ли у Кондиној,или у неком сокаку у Вреоцима.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top