Gradski prevoz i Bus Plus

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Због чега сам ја данас у 551 доживео ситуацију да ме спопадне ВОЗАЧ да оверим карту,и ја кажем у фазону да он није контролор и да оверавање персонализованих картица није обавезно. И натерао ме је да је валидирам,ја је откуцао,наравно није ни уплаћена јер сам тек допутовао у Београд из завичаја. И он мени,као купи карту,и оде мени тако 170 динара... дошло ми је да му лупим шамар,нисам имао избора,а да сам изашао,чекао бих бус још пола сата најмање..

I onda si rešio problem istresajući se na forumu, kad već ne možeš u životu? :mrgreen:
 
Платине,није било на почетној станици. У аутобус сам ушао на сајму.

Не истресам се,него ми је чудно,вози аутобус са највише 5-6 путника,све избацио напоље. Глупост. И откуд сад то да возач контролише карте??!
 
Платине,није било на почетној станици. У аутобус сам ушао на сајму.

Не истресам се,него ми је чудно,вози аутобус са највише 5-6 путника,све избацио напоље. Глупост. И откуд сад то да возач контролише карте??!

Ušteda para na kondukteru :D
 
Muskarcima ne smeju da pisnu kontrolori

Зависи,којим мушкарцима. Непристојним и крупнијим,са лобањом неандерталца и 100кг мишића наравно да ће да прећуте,али зато старије извређају само тако. Мислим,ја остајем увек на нивоу,пристојан,али кад размислим-са стоком треба бити стока.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top