Gradski prevoz i Bus Plus

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
još ovaj mesec, od marta ti blokiraju karticu i pišu kaznu

Питао ја данас риџу да ли ће, кад се не оверим, да ми тражи месечну да је провуче кроз онај паркинг-апарат или ће на даљинац да ме блокира...
Рекао чова да не зна, још увек нису добили такве инструкције како поступити у датом случају...(па шта онда уопште радиш лол) Троје риџа је било, љубазни ко мачја гуза, одмах их напали пензионери. Једна грађанка је чак пропустула станицу, запричала се жена...
 
haha, ovo je dobro

Једна грађанка је чак пропустула станицу, запричала се жена...

e pa ne znam sta ce biti sad od prvog marta kad krenu ridzovani da lesinare po autobusima. sto nije svaki mesec kao sto je bio ovaj divni februar :)

nego sta nego da vrate pare u slucaju kvara ili bilo koje druge nepogodnosti, ako nisam stigao gde sam hteo,pare nazad!
 
Norlisk, Rusija
1.jpg

5.jpg

10.jpg

13.jpg

17.jpg

18.jpg
 
Питао ја данас риџу да ли ће, кад се не оверим, да ми тражи месечну да је провуче кроз онај паркинг-апарат или ће на даљинац да ме блокира...
Рекао чова да не зна, још увек нису добили такве инструкције како поступити у датом случају...(па шта онда уопште радиш лол) Троје риџа је било, љубазни ко мачја гуза, одмах их напали пензионери. Једна грађанка је чак пропустула станицу, запричала се жена...

Не видим тачно шта ће добити тиме што ће "блокирати" нечију карту.
На суду не могу да добију спор по том питању, јер постоји фискални рачун за плаћену услугу превоза на месечном нивоу. У уговору који се потписује приликом куповине месечне картице, не стоји клаузула да картица може бити "блокирана" или да могу неке друге казнене одредбе да се предузимају у случају да се не пријавите на систем.
Могу да ставе забрану на издавање нове месечне али ће добити само повећан број оних који не плаћају превоз.
 
Довољна је непријатност приликом блокирања картице, да не може да се користи, али видећемо како ће то све да изгледа од 1.
Не знам да ли сте приметили ревносност у валидирању картица, па богами, врло се вредно откуцава..
А превоз, немам речи. Прошле недеље сам пола сата у поласку и више од 40мин. чекао трамвај 7. на станици код ЖС ...мучење, да сам неки деда, крепао бих директ од стајања и зиме, срамота је то.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top