POZAJMI MI 100E BICU TI DUZNIK CELOG ZIVOTA!

-MISTER

Zainteresovan član
Poruka
334
...Resio sam da vam nesebicno ponudim mogucnost da zaradite silne pare ulazuci u dve investicije koje imam da vam predlozim.Ocekujem sad i predoge drugih kako da oporavimo nasu posustalu privredu i da damo zamah progresu....Evo predloga:

-CENTAR ZA DEBELE.100% obrt kapitala,princip je jako prost-
Debeli su tu da bi smrsali,dakle NE SMEJU NISTA DA JEDU a da bi se brze resili viska kilograma potrebno je da imaju neku fizicku aktivnost.Dakle,treba im organizovati naporan fizicki rad,drustveno koristan a u vasem ineresu,na pr rudnici za muskarce a za zene kopanje tunela ili poljoprivredne aktivnosti(tanjiranje,zetva) iz kojih se u cilju aktivnosti centra(a i ekonomicnosti) potpuno iskljucuje mehanizacija
Maliciozni ce reci da je to ekploatacija besplatne radne snage,a to u sustini i jeste!! :)

-RESTORAN ZA ZOOFILE(perverznjaci koje sexualno opste sa zivotinjama).Ovaj projekat bi posebno dao podstreka spoljnotrgovinskom suficitu jer bi njegovom realizacijom u nasu zemlju doveli mnogo bolesnih ljudi sa zapada a oni bi doneli svoje novce.Razlog je sto kod nas jos uvek nisu usvojeni zakoni o zastiti zivotinja ali sigurno hoce kad budemo usli u EU za 20tak godina,zato se ne treba previse razmisljati u vezi ove investicije.
Princip je "NABODI PA JEDI"...Bogatim musterijama bi ponudili da prema sopstvenim afinitetima odaberu neku zivotinju,da sa njom imaju sex a da zatim mogu da pojedu istu spremljenu na ukusan nacin.Specijaliteti kuce bi bili punjeni jastog,dimljeni nilski konj,rak na zaru... :)
 

Back
Top