Anketa- VELIKI BRAT

Ljudi, razocarali ste me skroz na skroz!!! Ja sam autor sajta www.eukaliptus.bravehost.com (posetite taj sajt i glasajte koga biste vratili u kucu VELIKOG BRATA). Ja pravim statistiku da vidim ko od sadasnjih i bivsih ukucana ima najvece sanse da ostane u kuci do kraja i kojim redom ce ispadati. Verovali ili ne, po mojoj statistici najvece sanse za povratak u kucu ima MAJA! Alo bre, ljudi, pa jeste li normalni!? Hocete da vratite u kucu osobu koja je najveci negativac od svih!!! Ruzna je i spolja i iznutra (jeste joj videli onaj karijes na dvojci?). Devojka je krajnje isfolirana, ovde se pravi da voli zivotinje, kao niko ne sme da pipne kokosku a pitam se koliko je samo iseckala pilecih bataka tamo u mesari koju ima. Hvali se kako svima sve kaze u lice, a samo ogovara okolo i nikom nista ne kaze u lice- sto Marku nije rekla da ga je ona ocinkarila? Zar ne bi trebalo da mu kaze u lice? Maja je jedna nestabilna licnost. Sve te osobe koje stalno pricaju o nekim svojim, nazovi ih, stavovima i osobinama, to su nestabilne licnosti. Ona bi te osobine samo volela da ima ali ih, u stvari, nema. Oni koji zaista imaju te osobine i koji su stabilne licnosti, oni puste drugima da primete te njihove osobine a ne pricaju stalno o tome. Ona je samo jaka na recima a slaba na delima!!!

Takodje me jako porazava sto neki zele da vrate Marka!!! Vratili biste onog debila koji ne moze da sastavi dve recenice, i koji na 90 % pitanja odgovara sa NE ZNAM, STA ZNAM i slicno. A da ne kazem sto u studiju ne ume da kaze ni jednu recenicu bez reci EXTRA, DO JAJA i slicno.

Moji favoriti su JELENA, BANE LEGENDA KONJARNIKA I DJANKARLO.
 
Covece, prvo, ko pita posetioce sajta Medicinske skole ko ce da se vrati u kucu? Sta si se nalozio kao da ce Emotion da konsultuje rezultate tvoje ankete?
Drugo, zasto ne stavis celo pitanje za anketu ili neko objasnjenje na index, a ne samo "vote"? Jedva sam nasao link za poll.
 
Ono sto se sinoc desilo je velika bruka za Srbiju.Juce je iz kuce izbacen Nikola,da sad ne prepricavam celu pricu ko je malo pratio zna o cemu se radi,znaci covek je izbacen samo zato sto se izjasnio da je Srbin i zato sto je zapevao Srpsku pesmu u glupoj kuci mrtvog brata,a pocastovani musliman u kuci peva pesme o Sarajevu,nosi dres Bosne,slavi Bajram,zanci sve mu je dozvoljeno,na kraju kao slag na tortu 100hiljada dinara dobila je neka Emina(zato sto je zvala i tako ucestovala u nagradnoj igri)pa naravno nece ona ustaska televizija nekoj Milici da da pare nego Emina! O SRBIJO ZEMLJO OTVORI SE DA PROPADNEM
 

Back
Top