PODOCNJACI

Gost
Upomoc!
Imam problem!Ja sam inace veoma lep devojcurak sa svojih 13 godina-no moj izgled vec duze vreme kvare podocnjaci.
To nikako nemogu da izbegnem jer imam polensku alergiju a oci u prolece i leto sa tim podocnjacima odvratno izgledaju.
Pa jos kad moram leti da se rano probudim zbog skole-zamislite kako izgledam-blam.
Cak i sada kada je zima i jesen podocnjaci su malo blazi ali su i dalje ogromni u odnosu na ostale....
molim vas pomozite mi!
Reci te ako imate neki savet... Dr....help!!!
 
Anonymous:
Upomoc!
Imam problem!Ja sam inace veoma lep devojcurak sa svojih 13 godina-no moj izgled vec duze vreme kvare podocnjaci.
To nikako nemogu da izbegnem jer imam polensku alergiju a oci u prolece i leto sa tim podocnjacima odvratno izgledaju.
Pa jos kad moram leti da se rano probudim zbog skole-zamislite kako izgledam-blam.
Cak i sada kada je zima i jesen podocnjaci su malo blazi ali su i dalje ogromni u odnosu na ostale....
molim vas pomozite mi!
Reci te ako imate neki savet... Dr....help!!!

ja nisam dr :? ... ali, ako ih vec imaas tesko da ces moci da ih se resis... gledaj da kad god budes mogla odes ranije u krevet... a ovako za izlaske kupi korektor i pokri to... ma dajjjj pa nije to nishta pfffffff podocnjaci.. hehe ocesh da vidish moje? :P
 
I sama si rekla da imas polensku alergiju...eto gde treba traziti resenje.Zapravo moras da odes na pregled kod alergologa,da bi se terapijom tvoja alergija kontrolisala.Samim tim neces imati vise oticanje kapaka,suzenje ociju...postoje i vakcine koje se daju osobama sa takvim problemom i koje ih brane od manifestovanja alergije u toku cele godine.
Pravac alergolog-kozne probe-terapija,vakcina.
Pozdrav i srecna Nova Godina! :D
 
Pa ako nemas alergije,a u porodici imas osobe koje takodje imaju podocnjake onda ti treba savet kozmetologa.
Nisi anemicna,nemas kardioloskih problema...potrazi dobar korektor.
Ne znam sta bih ti drugo rekla.
Pozdrav!
 

Back
Top