Perfect NY ***2007*** Outfit

bebidoll

Primećen član
Poruka
905
DRAGE MOJE DAME..NOVA 2007 JE TU IZA COSKA!!
DAKLE, KAKO SE OBLACITE ZA SPECIALNE PRILIKE? STA PLANIRATE DA OBUCETE ZA DOCEK OVE NOVE GODINE? KAKVE HALJINE, SUKNJICE, TOPICI, I BLUZICE DOLAZE U OBZIR?
AKO IMATE IDEJE..BILO KAKVE...FENSI ILI NE..ZELELA BIH DA ZNAM VASE MISLJENJE....THXXXXX

 
gde idesh? kako da ti kazhem bezh haljinu ako idesh na neq zhurq il neshto?
al da... haljina bi bila dobra da je bez rukava... ovako je malo nedoradjena...
i svidja mi se ta ljubihasta i siva majca..... al ne znam shta ti imash u planu.... ?
 
pa, ne znam jos uvek gde cu za docek :( sve zavisi gde drustvo odluci, a to ce sigurno biti u nekom restoranu/kafeu...zaista, nemam blaaaaaaaaage veze!!
problem je u tome sto 1x cekam novu u bgu i zbog toga ne znam sta da obucem. pogotovo jer su me moji isprepadali kako se nova god smatra kao BIG DEAL....
znam sta je IN, volim elegantne stvari, i znam da nemam los ukus(da ne kazem -specifican-)..:).........ali u svakom slucaju ne bih da otskacem od ostalih devojaka, i to u smislu, da ja obucem farmerice sa nekim ludim cizmicama i nekom od tih gore topica....a one sve da budu extra, extra, skockane.....

nadam se da ne preterujem?!
 
Ako bih isla na docek, ja bih obukla crno-belu suknju i crnu bluzu, to mi je elegantna varijanta. Malu crnu haljinu sam nosila jednom, tako da bih sad nesto drugacije. Za opusteniju varijantu je npr mini suknja od teksasa i neka zanimljiva bluza sasvim ok.
 
sta cu obuci za Novu godinu zavisi pre svega od toga kuda cu ici... a to jos uvek ne znam...

Bas sam danas razmisljala da bih rado obukla neke kratke crne pantalone od stofa (duzina do kolena), sa nekom "novogodinjom" varijantom bluze odgore. To bi mi bila opustena varijanta...

Za neki svacani provod u ovom trenutku ne mogu da se stim bilo caga pametnog

Kucna varijanta bi bila pidzama, valjda :? , mada ni za to nisam sigurna...

U svakom slucaju, kao i svake godine, obuci cu crvene gace, za srecu 8-)
 
Od ovih ovde predlozemih stvari mogu sebe da zamislim samo u onoj zlatnoj bluzici (poslednja u prvom redu) ili u onoj ljubicastoj majici sa golisavim ledzima :) Ali posto necu ici na neko fensi mesto nego cu biti domacica u svom domu - verovatno pantalone i ona "kineska" bluza (simbol snage medj' japanskim ratnicima). Svejedno, prilazem i ja jednu haljinicu...
 
Ma meni se sve svidjaaa.... :lol: A inace ja sem vec nasla idealnu kombinaciju za sebe za Ng...prenovila sam se od glave do pete...i sminku sve....samo ja sam ona stara... :lol: bome i nisam... :lol: :lol: :-P

Bolje je sad sve, promenila sam se, svako sad voli me (jos vise).....ra ra ra ra ta ta tat at.. :roll:
 

Back
Top