Sta je treba da uradim da neka devojka izadje samonm?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Bg8333

Ističe se
Poruka
2.383
Ajde iskreno mi recite? Da neka devojke izadje samnom na pice. Cak i preko dana. Evo ne mora vecernji izlazak. Sta ja treba da uradim.

Jesam li ja ruzan, odvratan, smrdim, prdim, rosavog sam lica? Mislim ja kad se pogledam u ogledalo nista mi ne fali. Mozda imam malo salceta ali radim na tome i to ce da nestane, Zaista mi nije jasno.

Sta god da uradim ne valjda.

Evo sve manje dolazim i na internet.
 
Koju god devojku da upoznam nece da izadje. Nije mi zaista jasno sta ja treba da uradim. Ne ide mi u glavu. Startujem normalno bez ikakvih fora i fazona. Ne davim, ne gusim, NIKAD ALI NIKAD ne pricam o svojim problemima, ovo sto pricam na netu to zna 1 jedina jos osoba u stvarnom svetu i niko drugi.

Ali ne vredi.

Evo posluso sam i neke ljude da se skinem sa net-a vidite koliko me nema po par dana. Ali ne vredi.
 
AcaBg82:
Koju god devojku da upoznam nece da izadje. Nije mi zaista jasno sta ja treba da uradim. Ne ide mi u glavu. Startujem normalno bez ikakvih fora i fazona. Ne davim, ne gusim, NIKAD ALI NIKAD ne pricam o svojim problemima, ovo sto pricam na netu to zna 1 jedina jos osoba u stvarnom svetu i niko drugi.

Ali ne vredi.

Evo posluso sam i neke ljude da se skinem sa net-a vidite koliko me nema po par dana. Ali ne vredi.
Bili Gejts ?!? :shock:
 
chika_doktor:
da joj dash sto evra:)))


Ovaj doca kad ne bi materijalizovao svaki odgovor, ne bi mu dan počeo kako treba
h010.gif
 
giska_sa:
Pa pozovi je da izadje sa tobom.

Kako genijalan predlog. Nemam reci. Pazi kad sam to vec uradio.

Obico kada pridjem devojci u Beogradu pocne da izigrava ribu, tipa "Verujes li u cuda, onda nestani" uz sarkastican osmeh, i ponos i naravno izraz lica "Nahranila sam svoju sujetu" , a ne retko i ismevanje pred ljudima okolo cisto da bi doticna ispala riba, posto ne vidim drugi razlog. Pvo tu rodim mecku dok nadjem normalnu koja u opste zeli da komunicira i koja nije "uzvisena Beogradjanka nedostojna bilo cijih pogleda a kamoli prilazaka". Rodim mecku da nadjem devojku koja je normalna i nije iskvarena i ne izigrava uzvisenost. A takva je 1 od 100.

Onda treba da nagovorim tu normalnu da izadje samnom .
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top