Sta je treba da uradim da neka devojka izadje samonm?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Hellen:
Ја не знам Ацо што ти увек превидиш оно што ја напишем, али бар 6 пута на сличне теме сам ту рекла: МАНИ СЕ ПРИЛАЖЕЊА И СТАРТОВАЊА НЕПОЗНАТИХ ДЕВОЈАКА! Имаш ли ти колегинице са факса? Имаш ли међу другарицама неку која ти се допада??? Дај, убаци се мало у њихово друштво, дружи се са њима за почетак, па онда другарски идите на кафу...па полако, брее....

Ти би екстра рибу, да паднеш са Марса пред њу и да је питаш да изађе са тобом???? Па то раде само најгори очајници, Ацооо!!!
Pa i ja mu uvek ispišem nešto slično, ali čini mi se da je intervencija zakasnela. Aca je najzaad postao mazohista. To jest, napravili smo to od njega :shock:
 
AcaBg82:
Ajde iskreno mi recite? Da neka devojke izadje samnom na pice. Cak i preko dana. Evo ne mora vecernji izlazak. Sta ja treba da uradim.

Jesam li ja ruzan, odvratan, smrdim, prdim, rosavog sam lica? Mislim ja kad se pogledam u ogledalo nista mi ne fali. Mozda imam malo salceta ali radim na tome i to ce da nestane, Zaista mi nije jasno.

Sta god da uradim ne valjda.

Evo sve manje dolazim i na internet.

Da joj da popije soansku musicu!!!

Uspeh garantovan! :lol: :lol:
 
Banshee:
mislim da bih.

vec sam prepoznala tako jednog forumasa,na osnovu toga sto sam videla dve tri slike a i mene su prepoznali.

tako da bih verovatno,kada bih te videla na ulici,pomislila "iju,evo acebg82" :shock:

Ali mi se ne bi javila.
Ne znas nikad mozda sam zaista ozbiljan kad trazim pomoc a mozda zajebavam pa bude "I ju acika, pazi gde ga meces"
 
Hellen:
Ја не знам Ацо што ти увек превидиш оно што ја напишем, али бар 6 пута на сличне теме сам ту рекла: МАНИ СЕ ПРИЛАЖЕЊА И СТАРТОВАЊА НЕПОЗНАТИХ ДЕВОЈАКА! Имаш ли ти колегинице са факса? Имаш ли међу другарицама неку која ти се допада??? Дај, убаци се мало у њихово друштво, дружи се са њима за почетак, па онда другарски идите на кафу...па полако, брее....

Ти би екстра рибу, да паднеш са Марса пред њу и да је питаш да изађе са тобом???? Па то раде само најгори очајници, Ацооо!!!

Poslednjih par puta kad sam tako pitao devojke koje poznajem da izadjemo izgubio sam i njih i drustvo koje sam poznavao sa njima. A nisam pitao nista vise od da izadjemo na pice. U to mogu da se zakunem.
 
AcaBg82:
Ajde iskreno mi recite? Da neka devojke izadje samnom na pice. Cak i preko dana. Evo ne mora vecernji izlazak. Sta ja treba da uradim.

Jesam li ja ruzan, odvratan, smrdim, prdim, rosavog sam lica? Mislim ja kad se pogledam u ogledalo nista mi ne fali. Mozda imam malo salceta ali radim na tome i to ce da nestane, Zaista mi nije jasno.

Sta god da uradim ne valjda.

Evo sve manje dolazim i na internet.
Pokusaj da pitas... ako ne upali sa prvom upalice sa drugom i tako redom... eventualno ces naici na neku koja ima dovoljno veliku dozu mazohizma u sebi... inace, da li prdis i smrds ne znam, ali ako je to slucaj predlozio bi ti da se okupas i zatvoris kanalizaciju, dok si u gradu....
 
AcaBg82:
Poslednjih par puta kad sam tako pitao devojke koje poznajem da izadjemo izgubio sam i njih i drustvo koje sam poznavao sa njima. A nisam pitao nista vise od da izadjemo na pice. U to mogu da se zakunem.


:shock: :shock: :shock:
Па шта си им радио, црни Ацо???

Мислим оно: имате паузу на факсу, а ти приђи да их питаш нешто везано за факс, па кад почну да објашњавају, а ти као:''Е, ајмо негде на кафу па тамо да ми објасниш''....или после предавања:''Јаоо, не иде ми се право кући, ајмо да попијемо нешто!'' или:'' Имаш ли времена за кафу на брзину?'' И то не одвајај једну, него позови две-три другарице, оне ће бити сигурније да ће све бити другарски. И пусти да се развија другарски однос. Не мораш ништа да муваш. Само их слушај како причају, о чему причају, шта их интересује, шта их забавља.... УЧИ МАЛО О ЖЕНАМА ОД ЊИХ САМИХ!!!
 
Hellen:
:shock: :shock: :shock:
Па шта си им радио, црни Ацо???

Мислим оно: имате паузу на факсу, а ти приђи да их питаш нешто везано за факс, па кад почну да објашњавају, а ти као:''Е, ајмо негде на кафу па тамо да ми објасниш''....или после предавања:''Јаоо, не иде ми се право кући, ајмо да попијемо нешто!'' или:'' Имаш ли времена за кафу на брзину?'' И то не одвајај једну, него позови две-три другарице, оне ће бити сигурније да ће све бити другарски. И пусти да се развија другарски однос. Не мораш ништа да муваш. Само их слушај како причају, о чему причају, шта их интересује, шта их забавља.... УЧИ МАЛО О ЖЕНАМА ОД ЊИХ САМИХ!!!

Hellen pokusao sam i da zovem na pice posle faksa, i da saljam poruku, i da zovem telefomon. I uvek se isto zavrsi. Identicno.
 
Hellen:
Да ниси претеривао у томе, па су зато побегли?

Ацо, другим људима и женама је то најнормалнија ствар да оду на кафу са колегама са факса... Преиспитај своје понашање у свему томе...

Oh sa kolegama odem bez problema, na kafu, na pivo sve to odlicno.
Ali sa zenama nikako.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top