Najlepsa novogodisnja cestitka!
Prikazujem rezultate 1 do 14 od 14

Tema: Najlepsa novogodisnja cestitka!

Halooo
    Guest

Podrazumevano Najlepsa novogodisnja cestitka!

Tema je jasna. Pocnimo odmah jer vremena za gubljenje nemamo. START![/b]

Guest

Podrazumevano

:wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Cao ! Zelemo ti sretnu godinicu novu, o la o la la, vesela smo druzina !

Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.11.2003.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano Čestitka

Dok lagano kaplju poslednji sati ove godine, ja likujem i radujem se njenom odlasku.
    Setite se svega onoga što ove godine niste uradili i uradite to u narednoj. Svima koje volite to recite ili pokažite, a izvinite se svima koje ste povredili.
    Želim vam da u sebi pronadjete sreću i da je podelite sa drugima, i želim vam zdravlje jer se ono ničim ne može platiti.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    17.11.2003.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano Re: Čestitka

Citat Original postavio RadoznalostJeUbilaMacku
    Dok lagano kaplju poslednji sati ove godine, ja likujem i radujem se njenom odlasku.
    Setite se svega onoga što ove godine niste uradili i uradite to u narednoj. Svima koje volite to recite ili pokažite, a izvinite se svima koje ste povredili.
    Želim vam da u sebi pronadjete sreću i da je podelite sa drugima, i želim vam zdravlje jer se ono ničim ne može platiti.
    Lepa ti je cestitka...ali nekako sumorno deluje...
    Ma ne znam ja to malo lupam...

Zaslužan član Lilu (avatar)
    Učlanjen
    10.05.2003.
    Pol
    ženski
    ja sam takoreci komsinica... zivim u susednoj galaxiji
    Reputaciona moć
    219

Podrazumevano

e ja vam zelim da ulovite zlatnu ribicu sledece godine!

Zainteresovan član
    Učlanjen
    06.11.2003.
    Reputaciona moć
    49

Podrazumevano

Sumorna? OK, hajde da ispravim grešku!
    Dragi moji, želim vam smeh i radost, sve ostalo će se već nekako naći!

Aktivan član
    Učlanjen
    24.07.2003.
    ne znam vishe gde je to mesto o kome je rech
    Reputaciona moć
    68

Podrazumevano

mnoštvo osmeha, radosna očekivanja i ispunjenja...
    mnogo novih boja, dobrih vibracija i energije... samopouzdanja i volje za činjenja svega onog što ste pomislili... zadovoljstva kroz ljubav, profesionalna ostvarenja...
    Ma, želim vam srećna i zadovoljna lica...
    iiiiiiiii ljubim Vas sve.... Vaša Iana

Zaslužan član Lilu (avatar)
    Učlanjen
    10.05.2003.
    Pol
    ženski
    ja sam takoreci komsinica... zivim u susednoj galaxiji
    Reputaciona moć
    219

Podrazumevano

Hik..........

Ističe se kosmopolit (avatar)
    Učlanjen
    19.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano

DA, SRECNO !

Domaćin Goscica (avatar)
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    93

Podrazumevano

i ja vama... :wink:

Ističe se kosmopolit (avatar)
    Učlanjen
    19.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano

i mi tebi 8)

Domaćin Goscica (avatar)
    Učlanjen
    21.12.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    93

Podrazumevano

8)

meditj bash opushtena
    Guest

Podrazumevano

ma da vam bude sve takoooooooooo dobrooooooooooo i opusteeeeeeeenoooooooooooooooooooooooo......... 8)

Ističe se VictorySun (avatar)
    Učlanjen
    03.11.2003.
    Reputaciona moć
    86

Podrazumevano

Srecna ti ova, godina nova,najlepse zelje ti donesi sto pre, najlepsi snovi, poljupci ovi, od srca svima u tom srcu si ti...

Slične teme

1. Novogodišnja čestitka
    Autor Fantina u forumu Dom i porodica
    Odgovora: 5
    Poslednja poruka: 22.12.2004., 11:14

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •