Da li su oni koji su bojkotovali referendum obicni pacovi?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Salvantis

Iskusan
Poruka
6.475
Pa sta mislite da li su svi oni koji namerno nisu izasli na referendum o Ustavu, magarci, majmuni, ovce, psi, hijene ili nesto sesto? Zooloski vrt ili tor? Mozda obor, staja, svinjac...A mozda su u stvari u pitanju obicni pacovi, ili recimo beskicmenjaci, ili cak i nizi oblici organizama - amebe, bakterije, virusi... Mnogo je pitanja, a malo odgovora.

PS posto ocigledno moderatori dopustaju ovakav nivo tema, onda je red da i ja postavim 100000000000000000000000000000000000000 temu o ustavu i drugu ili trecu o vezi domacih zivotinja i referenduma. Naravno poseban doprinos ovoj temi ocekujem upravo od raznih formi bojkotaskih kreatura koje vrebaju na ovom forumu.

ili sto bi se na njihovom reklo:
Kira Neris:

PPS cisto me zanima da li ce neki moderator imati obraza da me banuje, kad vec ovom separatisti i ludaku dopustaju da radi sta hoce i da vredja koga hoce?
 
Ne znam, vidite da je proslo dvadeset minuta a da tema jos nije zakljucana :D . Doduse verovatno zato sto nisu tu....

A da smo cudan narod jesmo. I ocigledno neke stvari nikada necemo nauciti. Bio sam na americkim forumima, znas kad bi oni dopustili ovakva sra**a. Hrvati? Mogu samo da zamislim.
Najtragicnije sto nas raznorazne barabe spolja i ovi podrepasi iznutra optuzuju za "netoleranciju", a ovakvo pljuvanje niko na svetu ne dozvoljava. I uvek smo to dozvoljavali, zato smo ovako i prosli.
 
Kira Neris:
Ja znam da su tvoji politički istomišljenici obično ograničeni i ne mogu da shvate neke stvari,ali moderatori valjda nisu i znaju da razlikuju jednu metaforu od tvog zoološkog vrta.

Šamar svim ovcama koje su glasale za Koštuničin ustav
http://forum.krstarica.com/threads/123043
Metafora? Naravno.
I moja tema je metaforicna, takodje. Samo za razliku od tvoje postavljena je pitanjem , ne konstatacijom.
 
eremita:
Мислим да су они који су злонамерно бојкотовали референдум више ЧОВЕКОЛИКЕ РИБИЦЕ него пацови.

Пацови су веома интелигентне и добро организоване животиње.
Dobro sad za inteligenciju, ali ipak je bojkot bio organizovan. Znaci slicnosti postoje. Mada postoji slicnost i sa covekolikom ribicama :D .
 
Banshee:
umesto tvog nadasve inteligentnog odgovora bolje objasni tu teoriju o organizovanosti bojkota.

edit:slobodno dodaj.
Nije vredno truda ni jedno ni drugo: moj nadasve inteligentan odgovor na tvoje inteligentno pitanje je sasvim dovoljan.
Ali 'ajde ovaj put kad bas insistiras. Kakva moja teorija? Ceda tvrdi da je bojkot bio dobro organizovan. E sad ti trazis od mene da kazem da jedna tako odgovorna osoba kao sto je Ceda laze? Ma taman posla.
 
Salvantis:
Nije vredno truda ni jedno ni drugo: moj nadasve inteligentan odgovor na tvoje inteligentno pitanje je sasvim dovoljan.
Ali 'ajde ovaj put kad bas insistiras. Kakva moja teorija? Ceda tvrdi da je bojkot bio dobro organizovan. E sad ti trazis od mene da kazem da jedna tako odgovorna osoba kao sto je Ceda laze? Ma taman posla.
ko sto rekoh problem vecine ljudi na ovom forumu je sto im ceda ne izlazi iz glave.sve se vrti oko cede,za sve je odgovoran ceda,sve je to cedina zavera.

takav odgovor sam i ocekivala samo sam htela da jos neko kaze.


mislim da ste mu dali previse znacaja,za sada neopravdano.

hvala lepo na odgovoru.
 
srbija do grcke:
brate salvantis, mene su banovali zato sto sam rekao serem se na temu, a pricalo se o tome koje hrvatske kanale gledamo. da samo vidis kako se to radi na hrvatskim forumima, ma ne smes bre da pisnes protiv njih, ovde svako radi sta hoce, kakva zemlja takav forum, zvuci naivno, ali je tako.
Lazes stvore silno lazes uostalom idi na index hr pa ces viseti da tamo ima likova sa avatirama sa ratkom mladicem i mitom ljoticem a o cica drzai da i ne govorim koji takodje pricaju stvari koje Hrvatima nisu po volji
 
Banshee:
ko sto rekoh problem vecine ljudi na ovom forumu je sto im ceda ne izlazi iz glave.sve se vrti oko cede,za sve je odgovoran ceda,sve je to cedina zavera.

takav odgovor sam i ocekivala samo sam htela da jos neko kaze.
mislim da ste mu dali previse znacaja,za sada neopravdano.

hvala lepo na odgovoru.
Ako ne zelis ocekivane odgovore nemoj da postavljas pitanja iz kojih jedino takvi odgovori mogu da uslede.
Zavera? Gde sam pomenuo "zaveru" :shock: ?

i nema na cemu i drugi put (vidis da nisam nevaspitan ;) )
 
Banshee:
ko sto rekoh problem vecine ljudi na ovom forumu je sto im ceda ne izlazi iz glave.sve se vrti oko cede,za sve je odgovoran ceda,sve je to cedina zavera.

takav odgovor sam i ocekivala samo sam htela da jos neko kaze.


mislim da ste mu dali previse znacaja,za sada neopravdano.

hvala lepo na odgovoru.

Ceda Jovanovic je lider jedne male, minorne stranke, koja nije ni parlamentarna.
Neverovatno, koliko tako mala partija, prakticno beznacajna sa sve svojim liderom , zaokuplja paznju korisnika ovog foruma :roll:

Svaki dan , bar 20 % postova se odnosi na LDP i Cedu Jovanovica. Kakva je to opsesija, ili paranoja, ne znam, ali se nadam da LDP nikada nece uci u skupstinu, jer, mnogima bi jednostavno , srce otkazalo :roll:

Udje li LDP ikada u skupstinu, ocekujem masovna samopovredjivanja mnogih forumasa :D
BTW, cuo sam da ce Demokrate u americi da pobede na izborima, i siguran sam da Ceda ima u tome umesane svoje prste.
 
Salvantis:
Dobro sad za inteligenciju, ali ipak je bojkot bio organizovan. Znaci slicnosti postoje. Mada postoji slicnost i sa covekolikom ribicama :D .

Да ту си у праву. Човеколике рибице не могу да организују било шта а пацови могу.
Рецимо да ли знаш да су пацови измислили колица, тј. када краду јаја, један пацов узме јаје и легне на леђа а други га вуче за реп - невиђено. А знаш ли да је њих једино могуће тровати нервним отровом јер сваки други отров провале и неће да га поједу - а нервни отров само утиче на то да пацов поседи - и онда њега убију други млади пацови, так'и им обичај да убијају маторце. А размножавају се куку-леле мЛого брзо скоро геомтеријском прогресијом.:razz::razz::razz:
 
inagadadavida:
Ceda Jovanovic je lider jedne male, minorne stranke, koja nije ni parlamentarna.
Neverovatno, koliko tako mala partija, prakticno beznacajna sa sve svojim liderom , zaokuplja paznju korisnika ovog foruma :roll: .
Prvo nigde u topicu nisam spomenuo cedu jovanovica, ako je neko zakljucio da se postavljena pitanja odnose na njega, to stvarno nije moj problem.
Drugo slazem se sa tvojom konstatacijom da je u pitanju mala i beznacajna partija. Ne vidim zasto uopste i potezes pricu o tome.
 
Prvo nigde u topicu nisam spomenuo cedu jovanovica,[/QUOTE]


Salvantis:
Nije vredno truda ni jedno ni drugo: moj nadasve inteligentan odgovor na tvoje inteligentno pitanje je sasvim dovoljan.
Ali 'ajde ovaj put kad bas insistiras. Kakva moja teorija? Ceda tvrdi da je bojkot bio dobro organizovan. E sad ti trazis od mene da kazem da jedna tako odgovorna osoba kao sto je Ceda laze? Ma taman posla.

:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top