NKP ju!

Nexus 6

Iskusan
Poruka
5.246
yebote, citam one "24" novine, i vidim sliku sa tog njihovog kongresa, i prvi s'leva neki lik: duga kosa, brada, vojne vrecaste pantalone i neka "vietnamka" (naravno, vietkongovka, nikako americka), i sal, "umetnicki" prebacen...

pa se pitam...koliko neko treba da bude OTKACEN od REALNOSTI, da bi se u 6. godini novog milenijuma tako obukao za politicki skup, ili za bilo gde osim za obuku u prezivljavanju???

kapiram da je bio neki "umetnicki program", tipa "ovako su se drugovi part'zani skrivali po vukoyebinama", al' sumnjam da je to u pitanju...

jel' bese Sekspir rekao da je tako prosecno zeleti da se bude nadprosecan?
 
Ja danas nisam uvatio.......Nema na terazijama.......
Shto se tiche konkretnog kongresa, shta znam......svako ima pravo na svoje ''ispoljavanje''u javnosti.......Ne slazem se sa komunizmom, ali ako su mirni........
 
ma naravno da svako ima pravo, sve je to super...i meni je zanimljiv taj "military look", ali ovo je bio politicki kongres...doci na politicki kongres, obucen kao revolucionar, je poruka...ja mislim da je to vise poruka ka unutra, nego ka napolju...
ne znam...meni je to jadno...kao, "ja sam faca, izmuceni siromasni seljak i buntovnik, a oblacim se u "Urban"-u ili "Army Shop"-u, dodjite ribe sto se lozite na Che-a, ja sam isti takav"
 
Posle onih kongresa i skupova sa Grobarom,Igi Pop Lazic,Vjericom ,Vucicem i onim sto bi da puca u kolena u prvim redovima dok se crvei vojvoda od Haga smesi iz pozadine ovi "komunisti" igladaju kao ozbiljna druzina bez zezanja .
 
Nexus 6:
ma naravno da svako ima pravo, sve je to super...i meni je zanimljiv taj "military look", ali ovo je bio politicki kongres...doci na politicki kongres, obucen kao revolucionar, je poruka...ja mislim da je to vise poruka ka unutra, nego ka napolju...
ne znam...meni je to jadno...kao, "ja sam faca, izmuceni siromasni seljak i buntovnik, a oblacim se u "Urban"-u ili "Army Shop"-u, dodjite ribe sto se lozite na Che-a, ja sam isti takav"
Army look i nije losh , makar ima dosta dzepova........Praktichna odeca......Ima tu svega.......Nisu amerikanci bash tako glupavi, kao shto ih mnogi smatraju....i tim potcenjivanjem samo shtete sebi..........Amerika je ''velika tajna'', kao i zemlja u kojo mi zivimo ,uostalom......
 
goxy:
Ja danas nisam uvatio.......Nema na terazijama.......
Shto se tiche konkretnog kongresa, shta znam......svako ima pravo na svoje ''ispoljavanje''u javnosti.......Ne slazem se sa komunizmom, ali ako su mirni........

Како, бре, "ако су мирни" - па основа тог секташког "учења" је ДОЛАЗАК НА ВЛАСТ НАСИЛНИМ ПУТЕМ - нису они случајно забрањени у неким земљама. Ви сви као да да се пали с' Марса - као да минули век крвопролића које су спроводили ти дегенерици није био довољна поука. 8-)

Мени је ова вест благи УЖАС !
 
mnogo toga je bilo sekta ,pa sa omasovljenjem chlanstva postalo ''organizovana religija''........treba biti vrlo oprezan i pre svega iskren prema sebi i drugima......
 
al bundy:
Posle onih kongresa i skupova sa Grobarom,Igi Pop Lazic,Vjericom ,Vucicem i onim sto bi da puca u kolena u prvim redovima dok se crvei vojvoda od Haga smesi iz pozadine ovi "komunisti" igladaju kao ozbiljna druzina bez zezanja .
I tu ima istine :)
 
nego...da...to je bilo povodom oktobarske revolucije, koju jos samo Lukasenko slavi...

a vidim mnogi "srpski nacionalisti" Lukasenka bas pominju kao svetli primer...e, moji "nacionalisti"...
 
Jel video neko njihove grafite po centru danas. Knez Mihajilova i na filoloskom in azgradi od rektorata. Nesto tipa
NKPJ SKOJ Smrt rezimu, EU-bicemo robovi i gomila onih njihovih pentagrama i srpova sa cekicima.

Odvratan prizor svega mi...
 
Nexus 6:
nego...da...to je bilo povodom oktobarske revolucije, koju jos samo Lukasenko slavi...

a vidim mnogi "srpski nacionalisti" Lukasenka bas pominju kao svetli primer...e, moji "nacionalisti"...

e i meni pade ta ista pomisao dok sam citala 24 sata jutros u autobusu :lol:

i slicnost izmedju tzv srpskih nacionalista i komunista inace malo malo pa se javi....ko oni natpisi po gradu bicemo eu robovi i slicno...i onda se setim veselog drustva sa politike,velikih nacionalista i antikomunista koji pricaju identicnu pricu ko njihovi najljuci protivnici,na forumu poznati kao komunjare :lol:

tragedija...
 
Kako je to ironicno... komunisti su se toliko borili i gazili po nacionalizmu, a sad nacionalisti slave i obozavaju komunizam... izgleda da ovde ima mazohista... sto vole da ih bijes... :-D
 
Silent Bob:
Kako je to ironicno... komunisti su se toliko borili i gazili po nacionalizmu, a sad nacionalisti slave i obozavaju komunizam... izgleda da ovde ima mazohista... sto vole da ih bijes... :-D

А који то националисти, на пример, славе и обожавају комунизам???

Ја знам да би онај део комуњара који се префарбао и размилео по тзв. странкама "демократске опције" веома волео да је то тако - АЛИ НИЈЕ. Највећи и најподмуклији део комуњара они са језуитским манирима управо би желели да себе прогласе за јединоспасавајуће - и да једним ударцем опљуну са једне стране националисте, а са друге ове јаднике који за себе кажу да су комунисти с тим што су ови бар поштенији па отворено кажу шта су и ко су - а не као тзв.демократе који само мењају своја агрегатна стања.8-)
 
Сећам се да се НКПЈ пре пар година кандидовао за парламентарне изборе, али су им одбили пријаву, чини ми се због недовољног броја сакупљених потписа. Укључим ја тада радио Београд кад оно нека деца у хору певају "Друже Тито, љубичице бела", кренули људи у предизборну кампању :grin: . Тада им је председник био Бранко Китановић, не знам да ли је то ова иста гарнитура која данас лепи плакате по Београду.

Успут, нико не помиње Странку уједињених пензионера Србије. Видим матори се отворили за коју кинту па и они лепе плакате по БГ-у. Могу да замислим како им изгледају активисти, нешто попут Душана Почека из најбољих глумачких дана. :)
Мада, кад нешто размислим имају они много већи потенцијални круг гласача него неки. ЛДП-овци, чувајте се, пензоси су у налету ;)
 

Back
Top