opasne situacije...

reakcija bi bila sledeca:


  • Ukupno glasova
    15
  • Anketa je zatvorena .
Posle onog sto sam procitala kako prodjose ono dvoje ljubavnika ispod drveta u koje je udario grom, cim pocnu prve kapi kise, ja bezim u svoj dom. Sto je sigurno, sigurno je! NI levo, ni desno, ni pravo, ni nazad!
 
@ cupavka
Volela se deca ispod drveta dok je padala kisa i mlogo je grmelo i ne lezi vraze, grom udari bas u to drvo te ti oni zavrsise sa nekim teskim opekotinama. Ona je stradala vise nego on (znas ono on je bio provodnik a ona uzemljenje...). Anyway, najebase kao zuti, pogotovu ona jer je muz tom prilikom i saznao kako ona ima ljubavnika.. Uf,uf,uf... Kazem ti ja, cim pocne kisica, ja hvatam maglu i pravu kuci! :)
 
a mozda je nosila i velike metalne mindjuse... ili su gledali televizor... ma, moze da bude 1000 razloga... nego, jel mislite vi da postoji neki covek koji je u tim situacijama skroz neuplasen? to bi bilo stvarno super...
 
zamisljam kad bi ljudi iz elektrane dali pos'o toj "ribi"...
ona: a sta ja trebam da radim?
oni: samo se uhvati za ove dve zice ovde i drzi cvrsto...
i proizvodnja elektricne energije je porasla za 120%... ha haha... a jel se secate onog lika koji je drzao sijalicu u jednoj ruci, a u drugoj casu sa mlekom? i popije i kaze: mleko je pravo pitje... a kako ispija tu casu, tako sijalica sve jace svetli...
 
batka_mija:
a mozda je nosila i velike metalne mindjuse... ili su gledali televizor... ma, moze da bude 1000 razloga... nego, jel mislite vi da postoji neki covek koji je u tim situacijama skroz neuplasen? to bi bilo stvarno super...
Pa ono verovatno Konan, Indijana Dzons, Gorstak...i ta ekipa. Ja sam teska kukavica i to sa post reakcijama, tako da bih ja mozda samo iz nehata bila hrabra tada a kada bih shvatila sta se stvarno desilo, pocela bih da placem kao beba.
 
da... "ta ekipa"... :mrgreen
chika doktor... uvek pun duha...:D a sta mislite, jel bi taj kauboj u avataru bio uplasen ili bi samo udahnuo duboko, zavrteo glavom i pitao se: "dokle bre vise ovih uzbudljivih trenutaka?"
 
E, Vanjus- ima i naravoucenije- samo se treba postaviti u kontra-pozi, tako da on bude uzemljenje, i preventiva sredjena :)))...Jao, horora :)...
Batka- mislim da se secam te scene- bila neka reklama , valjda za mleko, sta li :))...A, ovaj dr.-ov kauboj mi slabo lici na nekog pravog- od akcije, vec vise na, na pr. Zeljka Joksimovica, spremnog da snimi neki spot a la Divlji zapad...:))
 
Cupavka:
E, Vanjus- ima i naravoucenije- samo se treba postaviti u kontra-pozi, tako da on bude uzemljenje, i preventiva sredjena :)))...Jao, horora :)...
Batka- mislim da se secam te scene- bila neka reklama , valjda za mleko, sta li :))...A, ovaj dr.-ov kauboj mi slabo lici na nekog pravog- od akcije, vec vise na, na pr. Zeljka Joksimovica, spremnog da snimi neki spot a la Divlji zapad...:))
Ali obavezno mene da zove da glumim...
 

Back
Top