PoVrEdA

Gost
Sta mislite kako najlekse ali istovremeno i najbolnije da povredim bivseg decka. sa kojim sam raskinula pre par meseci , a koji je neposredno po rastanku poso sa jednom od mojih boljih drugarica? :twisted:
 
nemoj nikoga da povredis, vratice im se oboma. U zivotu se sve vraca, a ti nemoj izigravati zlotvora jer obice se i tebi o glavu. Nisi ti onaj svemoguci pa da delis pravdu. Kao sto vec rekoh , vratice se to njima kad tad....
 
A,sto da ti ne kazem kad si ljubomorna na hju.A i njemu nemozes nista bas ga briga prvo sa tebe,pa sada sa njom,a koliko vas ukupno ima drugarica?Koja li je sledeca za sisanje?Bas me zanima.
 
Anonymous:
Sta mislite kako najlekse ali istovremeno i najbolnije da povredim bivseg decka. sa kojim sam raskinula pre par meseci , a koji je neposredno po rastanku poso sa jednom od mojih boljih drugarica? :twisted:

Ma pročitao te čovek i na vreme zbrisao.
Umesto da kvariš tudju sreću probaj da nadješ svoju.
 
Hahaha....
To je jednom cura htjela uraditi meni, pa nije uspjela. Vjeruj mi taj tvoj bivsi momak ne mari NI KINTE za tebe. Nista ga ne moze povrediti, jer nije ni mene.... ali moze jedna stvar. Reci cu ti jer, eto ja sam ipak bio napravio gresku.

Moras se pribliziti nekome koga on voli. Npr. Njegov najbolji drug, brat, rodjak... jer jedino to ce ga strasno naljutiti kada vidi da djevojka koju je zaboravio je sada sa njegovim drugom/rodjakom/bratom, jer time gubi voljenu osobu.

Drugi nacin mozes da mu otmes curu, ali nisi musko, pa ti tu ne mogu pomoci.... ali moze ti pomoci neki tvoj drug "muskarac".

Srecno!
 
Anonymous:
Sta mislite kako najlekse ali istovremeno i najbolnije da povredim bivseg decka. sa kojim sam raskinula pre par meseci , a koji je neposredno po rastanku poso sa jednom od mojih boljih drugarica? :twisted:

Ocigledno da mu nije stalo do tebe kada je to uradio,a to za povredu zaboravi.Povredices samu sebe jos vise.Njega psihicki ne mozes povrediti jer ga ne zanimas, a fizicki ako nesto pokusas, mozes zaglaviti iza resetaka.
 
Sta mislite kako najlekse ali istovremeno i najbolnije da povredim bivseg decka. sa kojim sam raskinula pre par meseci , a koji je neposredno po rastanku poso sa jednom od mojih boljih drugarica? :twisted:

Da povrediš? :eek: A zašto?:confused: Pišeš da si ti raskinula... Znači, bila si nezadovoljna vašim odnosom. Možda te je povredio, ali zašto ti treba da ga povređuješ tak sada? Hajde, da si u afektu zaželela tada da mu uzvratiš povredu, pa đene-đene..

A on je posle raskida pošao sa tvojom drugaricom, pa tako nemaš osnova...
Samo može da te boli povređena sujeta. A to istrpi kao čovek, jer pravi ljudi se ne svete zbog povređene sujete, već se zapitaju zašto nisu sposobni da izađu na kraj sa sopstvenom sujetom. Sujeta nije dobra stvar. Nikada.

Što se tiče tvog odnosa sa bivšim dečkom, on je bivši, pa prema tome za tebe više ne postoji.
Drugarica je takođe bivša....

Nađi nova interesovanja, novu drugaricu, a desiće se i nova ljubav. Ne osvrći se u nazad.
On je zato i pošao sa tvojom drugaricom da se ti nerviraš.Tu je drugarica verovatno samo oruđe i treba je žaliti - jer ona je verovatno i ranije gajila simpatije prema njemu, samo ih nije pokazivala, što je pozitivno sa njene strane.Ako to nije slučaj, već je samo htela da te povredi, i nije ti bila drugarica.
Zamisli kako bi bio srećan kad bi znao da je uspeo da te povredi? Nemoj mu to priuštiti.
Ako ti je teško, idi kući i lupaj glavom u zid (figurativno :) ), ali ne dozvoli da oni primete koliko te boli.
 
Da povrediš? :eek: A zašto?:confused: Pišeš da si ti raskinula... Znači, bila si nezadovoljna vašim odnosom. Možda te je povredio, ali zašto ti treba da ga povređuješ tak sada? Hajde, da si u afektu zaželela tada da mu uzvratiš povredu, pa đene-đene..

A on je posle raskida pošao sa tvojom drugaricom, pa tako nemaš osnova...
Samo može da te boli povređena sujeta. A to istrpi kao čovek, jer pravi ljudi se ne svete zbog povređene sujete, već se zapitaju zašto nisu sposobni da izađu na kraj sa sopstvenom sujetom. Sujeta nije dobra stvar. Nikada.

Što se tiče tvog odnosa sa bivšim dečkom, on je bivši, pa prema tome za tebe više ne postoji.
Drugarica je takođe bivša....

Nađi nova interesovanja, novu drugaricu, a desiće se i nova ljubav. Ne osvrći se u nazad.
On je zato i pošao sa tvojom drugaricom da se ti nerviraš.Tu je drugarica vrovatno samo oruđe i treba ježaliti - jer ona je verovatno i ranije gajila simpatije prema njemu, samo ih nije pokazivala, što je pozitivno sa njene strane.Ako to nije slučaj, već je samo htela da te povredi, i nije ti bila drugarica.
Zamisli kako bi bio srećan kad bi znao da je uspeo? Nemoj mu to priuštiti.
Ako ti je teško, idi kući i lupaj glavom u zid (figurativno :) ), ali ne dozvoli da oni primete koliko te boli.

jao taote,jesi luda,pa kako si iskopala temu iz 2004?
i sad ladno odgovaras kao da nije pisano pre 7 godina :p
 
Kad ne gledam datume... :D

Ali našla sam je na vrhu prve stranice!:think: Ne zna kako je iskopana....:think: Jer ja i ne gledam stranice osim prve.
Ali me je podstakla tema. Ne mogu da verujem kad ovako nešto pročitam, da se neko sveti za nešto, pa još i unazad!:eek:
A ima dosta takvih, koliko vidim na forumu, samo što "uviju u celofan", ali suština je ta - osveta zbog povređene sujete.:roll:

Možda nekome ovaj post i bude koristan.. :) Kad je već tu...
 
Poslednja izmena:
Sta mislite kako najlekse ali istovremeno i najbolnije da povredim bivseg decka. sa kojim sam raskinula pre par meseci , a koji je neposredno po rastanku poso sa jednom od mojih boljih drugarica? :twisted:

Nasta ako ga nisi do sad roknula ja bih se odlucio za ovu varijantu
http://dc359.***********/img/W-FFuoTC/s3/Cat-firing-machine-gun.gif
 

Back
Top