E ovo je STRAŠNO

  • Začetnik teme Dokona & zaludna
  • Datum pokretanja
D

Dokona & zaludna

Gost
Muskarci bre pa gde vam je mašta?!?
Otišla ja na Krstaricin chat (po ko zna koji put) i kao chatujem sa drugaricom, i narafski
cimaju me raznorazni. Prva rečenica za start u 97,2% slučajeva izgleda ovako: ĆAO! (kako si ?(eventualno))
:shock:
Pa kako da se zainteresujem da pričam sa nekim kad se smorim od samog prilaza...
I tako...razmislite malo na tu temu...
Odoh da chatujem sa mojom drugaricom 8)
 
Za pocetak pokusaj prvo se registruj da bi postojao prvate i istorija tvojih poruka.
A druga stvar mislim da si odabrala pogresno mesto za lov na muza.
Trece: mozda ti prva krenes da smras.
4: Preuzmi inicijativu i pokazi svoju mastovitost.
5: Da li bi ti se vise svidjalo: "Hoces li da se nadjemo radi sex-a?" (nije u pitanju ponuda sa moje strane)
 
Ola cherni!
Pa devojka je u pravu. ajd da te samo jedan ili dvojica pitaju kako si, nego tu je i treci i 4-ti i 5-ti i 6-ti itd i svi pocinju sa pitanjem kako si. Malo je glupo i dosadno i monotono i nimalo originalno. Ne kazem da treba odmah da krenu u napad i ponude sex, ali ipak neki zanimljiviji pristup...
 
Savetnica:
Ola cherni!
Pa devojka je u pravu. ajd da te samo jedan ili dvojica pitaju kako si, nego tu je i treci i 4-ti i 5-ti i 6-ti itd i svi pocinju sa pitanjem kako si. Malo je glupo i dosadno i monotono i nimalo originalno. Ne kazem da treba odmah da krenu u napad i ponude sex, ali ipak neki zanimljiviji pristup...
 
Savetnica:
Ola cherni!
Pa devojka je u pravu. ajd da te samo jedan ili dvojica pitaju kako si, nego tu je i treci i 4-ti i 5-ti i 6-ti itd i svi pocinju sa pitanjem kako si. Malo je glupo i dosadno i monotono i nimalo originalno. Ne kazem da treba odmah da krenu u napad i ponude sex, ali ipak neki zanimljiviji pristup...
Ne secam se dobro da li sam ja tako nastupio?
Ne kazem da je to o.k. ali nije ni za postavljanje teme, apravo da ti kazem nisam procitao ni jednu poruku takve sadrzine. Mozda private ide tako, ali i vi devojke pokazite malo razumevanja.
Inace veceras je smaranje nevidjeno.
 
Savetnica:
Ola cherni!
Pa devojka je u pravu. ajd da te samo jedan ili dvojica pitaju kako si, nego tu je i treci i 4-ti i 5-ti i 6-ti itd i svi pocinju sa pitanjem kako si. Malo je glupo i dosadno i monotono i nimalo originalno. Ne kazem da treba odmah da krenu u napad i ponude sex, ali ipak neki zanimljiviji pristup...

баш сте ви неке чудне зверке...па шта, као бише би волеле да вам се одмах каже: "најс деј, вона фак?" :x
 
фигхтер:
Savetnica:
Ola cherni!
Pa devojka je u pravu. ajd da te samo jedan ili dvojica pitaju kako si, nego tu je i treci i 4-ti i 5-ti i 6-ti itd i svi pocinju sa pitanjem kako si. Malo je glupo i dosadno i monotono i nimalo originalno. Ne kazem da treba odmah da krenu u napad i ponude sex, ali ipak neki zanimljiviji pristup...

баш сте ви неке чудне зверке...па шта, као бише би волеле да вам се одмах каже: "најс деј, вона фак?" :x
Ajd mojne me nerviras odmah kako sam stigla. Pa hvala Bogu da nije ok da nam odmah predlozite sex, kao sto vec rekoh gore (nauci citati), ali da po stoti put u toku veceri nekome ponavljam dobro sam, pa dosadi brate. Ja se nikome ne bih javila sa "kako si", to je sigurno!
 
Savetnica:
a da je tema glupa za postavljanje na forumu, to stoji takodje!

нет је понекад бољи од стварности, јер кад ти дојади ово и неко те изнервира...само идеш на "дисконект" и ствар је решена.
ако те смара - ******, немој онда да чатујеш...
 
фигхтер:
Savetnica:
a da je tema glupa za postavljanje na forumu, to stoji takodje!

нет је понекад бољи од стварности, јер кад ти дојади ово и неко те изнервира...само идеш на "дисконект" и ствар је решена.
ако те смара - *га, немој онда да чатујеш...
Pa ovo i nije chat nego forum.
 
koja je tema?aaaaaaaa pa sta bi trebalo da se kaze ?mozda u ala si dobra riba bas te gotivim......ne vidim te ali osecam.da li ti volis agresivnost u nastupu ili normalan prilaz.da te odmah pita za broj brusa.ne razumem :? ma sta ja to brbljam pomagaj cherni!!!
 
kriger:
koja je tema?aaaaaaaa pa sta bi trebalo da se kaze ?mozda u ala si dobra riba bas te gotivim......ne vidim te ali osecam.da li ti volis agresivnost u nastupu ili normalan prilaz.da te odmah pita za broj brusa.ne razumem :? ma sta ja to brbljam pomagaj cherni!!!
Vec sam prokomentarisao.
Ne svidja mi se to Cherni, verovatno cu da proizvedem kontra efekat.
U principu covek sta god uradi njima ne valja.
Ako krene polako onda je dosadni smokljan, a ako je malo konkretniji onda samo misli na sex, manijak, pacenik, napaljena budala, perverznjak sa kojim treba prekinuti svaki dalji kontakt...
Pomogao?
Pouzdan prijatelj u nuzdi :D
Sva sreca pa ima i nas zanimlivih likova. 8)
 
Dokona & zaludna:
Muskarci bre pa gde vam je mašta?!?
Otišla ja na Krstaricin chat (po ko zna koji put) i kao chatujem sa drugaricom, i narafski
cimaju me raznorazni. Prva rečenica za start u 97,2% slučajeva izgleda ovako: ĆAO! (kako si ?(eventualno))
:shock:
Pa kako da se zainteresujem da pričam sa nekim kad se smorim od samog prilaza...
I tako...razmislite malo na tu temu...
Odoh da chatujem sa mojom drugaricom 8)
ne klikcem na ljude koje ne znam..... bez veze mi to :?
 
Dokona & zaludna:
Muskarci bre pa gde vam je mašta?!?
Otišla ja na Krstaricin chat (po ko zna koji put) i kao chatujem sa drugaricom, i narafski
cimaju me raznorazni. Prva rečenica za start u 97,2% slučajeva izgleda ovako: ĆAO! (kako si ?(eventualno))
:shock:
Pa kako da se zainteresujem da pričam sa nekim kad se smorim od samog prilaza...
I tako...razmislite malo na tu temu...
Odoh da chatujem sa mojom drugaricom 8)

Evo kako ja gledam na datu problematiku:
Kada Dzoi iz "Prijatelja" kaze nekoj devojci: "Hey, how you duin" u 80% slucajeva mu prilaz upali :wink:

S' druge strane na vecini tema sa ovom problematikom, devojke su se izjasnjavale kako kod njih najvise "prolazi" spontanost, a onda bi navodile neke originalne prilaze na koje su one do sada "pale".

Nema pametnog zakljucka. Eventualno:

Devojke, mnogo ste bre komplikovane :?
.
.
.
.
Dajte to malo pojednostavite
.
.
.
.
Dajte to malo
.
.
.
Dajte to
.
.
.
Ma samo "Dajte" :lol:
 
Ali, fakat, 95 % ljudi na chatu javlja se s onim - Cao, kako si, odakle si, koliko imas godina, kako se zoves"...
Dosadno, brate, dosadno... I stvarno, cim se tako jave, izgubim volju za daljom komunikacijom s njima...
 
...Pa dobro...bolje i da me pita kako sam,nego kao sto mnogi imaju obicaj,u najblazoj verziji,da mi se jave sa Da li si za sex??!?? i sl... Pa da jesam,sigurno ne bih visila na netu.... :roll: :P :wink:
 
Tema je jebeno glupa ja dok sam visio na chatu, kad god kliknem na prajvat neku i javim se ono kroz neku shalu ne bi dobio odgovor nikako, ili vec kad odgovori smor me posle minut dva cutanjem i sa da da mislim mogli bi ste i vi devojke da malo mastovitosti ubacite u pricu i da neke teme zapocnete, a ne ono lik vam se javi pa samo on mora da vrti pricu i postavlja pitanja..
 
Nekom nije mesto na chatu, nekom na forumu, a nekom ni u ...
Ne vidim ništa STRAŠNO da mi se neko na chatu javi sa "ćao" ili već nekom drugom nemaštovitom "javljalicom" (upravo izmislih reč), jer je vrlo lako ustanoviti već nakon par razmenjenih rečenica o kome se radi i u kakvom pravcu će razgovor teći. I naravno, da li uopšte treba da dalje da teče.
 
Kazete da je glupo i nemastovito "cao, sta se radi?" Voleo bih da znam sta vi napisete kada kliknete na nekoga? Iskreno, dok ne pocnem da chatujem sa nekim nemam nikakvu inspiraciju jer zaista neznam nista o osobi sa kojom zelim da zapocnem razgovor. U realnosti kada pridjem devojci trudim se da budem originalan i duhovit. Na netu je ipak skroz drugacije...
 
Ej, ljudi... kucajte bilo sta drugo, samo ne: "Cao"... Mislim, bilosta. Ne znam.. "Ej, vidi kako pada sneg napolju, jel' i kod tebe?", ili "Mene si cekala?" ili bilo sta sto vam prvo padne na pamet... spontano, naravno.
 

Back
Top