Prvi simptomi trudnoce

ne znam za simptome
ali nikada ne bih pekao nezaklano jagnje
sačekajte 4, 5 mesec sta fali
drugarica (38) posle 4 nedelje ustanovila trudnoću, sva presrećna, sve čašćava
kad ono - krk
ode beba u drugom mesecu
mislim pu pu daleko bilo ali samo opušteno
naravno može da krkne i u devetom al...
pu pu
 
@bezibre

Smatram da nije isto ZNATI da si u drugom stanju, pa malo vise pripaziti na sebe i svoje zdravlje, ishranu itd i razglasiti trudnocu na sva zvona.

Ja sam i prvi, i drugi put saznala da sam trudna cim mi je izostala menstruacija, ali sam sacekala malo vremena da bih saopstila lepe vesti blizoj i daljoj okolini. Prvi put sam na zalost izgubila trudnocu u 3 mesecu (nikada nisam saznala razlog, a isla sam na razna ispitivanja), pa mi je u neku ruku i bilo lakse da nije mnogo ljudi znalo za to i da nisu ljudi imali "potrebu da me sazaljevaju". Znali su moji najblizi, koji su svo vreme bili uz mene.

Sam komentar korisnika necu komentarisati, ali smatram da uporedba nije na mestu. Ovde smo da jedni druge podrzimo i posavetujemo, a ne da kudimo i plasimo. Nadam sa da je vasa prijateljica uspela ponovo ostati trudna i da je sada vec srecna mama zeljenog deteta.
 
sa'će ovde žene iz iskustva da te savetuju šta i kako dalje... i da budno nadziru trudnoću. :lol:
to me podseća na one ljude (dešavalo mi se, ne znam da li je i vama) koji po svaku cenu hoće da ti stave ruku na stomak i 'osete bebu'... :sad2:

Pa dobro... Realno, da mi nije trebao savet, ne bih im se ni obratila... DRAGE MOJE, slobodno me savetujte do mile volje :zper::zper: ja nemam nista protiv :D
 
:super: sada lepo kod dr i čekamo malo poduži izveštaj na Kutku za trudnice :cmok:

I vezano za to mi je nastao problemcic...Zapravo moj dragi i ja nismo iz istog mesta...Ja sam trenutno kod njega i planirali smo da ostanem malo duze.odnosno,za stalno :)...kad ono,ja nisam znala da kod doktora moram da idem tamo gde se vodim,odnosno u svom mestu...niko nece da te primi ako nije hitan slucaj...kakva sam glupaca ispala,ali stvarno nisam znala da to tako funkcionise...bzvz...
 
I vezano za to mi je nastao problemcic...Zapravo moj dragi i ja nismo iz istog mesta...Ja sam trenutno kod njega i planirali smo da ostanem malo duze.odnosno,za stalno :)...kad ono,ja nisam znala da kod doktora moram da idem tamo gde se vodim,odnosno u svom mestu...niko nece da te primi ako nije hitan slucaj...kakva sam glupaca ispala,ali stvarno nisam znala da to tako funkcionise...bzvz...

Ako planiras da se preselis kod dragog, mozda bi mogla promeniti mesto prebivalista, pa tamo odabrati lekara. Sada bar imas razlog za to :cmok:

Btw ako tensto zanima, ti slobodno pitaj ili posalji pp.
 
znam, znam :)
I ne mislim uopste
sve dok ne dodje taj 28., 29., ili 30. dan

onda onako se malo ponadam, ali to je sve :)
poceli smo zajednicki zivot, pa imam dosta obaveza i privikavanja
i uzivamo i tako
od sinoc se samo potajno nadam :)

Ti kao ja:) ista priča. Mada sam ja dobila preključe, pih. Al sad će nam plodni dani pasti taman na moru ima da smućkamo morsku bebu. Ajd nemoj sad da zatrudniš ;)već lepo da se dogovorimo sledeći mesec pa zajedno na kutak:lol:
 
e ma kao lujka, svako malo ja zagledam ima li sta u gacama :mrgreen:

Ti kao ja ista priča. Mada sam ja dobila preključe, pih. Al sad će nam plodni dani pasti taman na moru ima da smućkamo morsku bebu. Ajd nemoj sad da zatrudniš već lepo da se dogovorimo sledeći mesec pa zajedno na kutak

Hihihi, sve smo to prosle :)

Da pozelim da ne koristite uloske sledecih 9-10 meseci ;) Cekamo vas na KUTKU
 
:lol:
e, da. izbegavaj šveps, rekoše da sadrži kinin koji nije dobar za plod, tj.izaziva pobačaj.
negde sam tako pročitala, pa nije loše da napišem ovde, za svaki slučaj.

Ja sam se kad sam ovo čula baš čudila na ovo. I nikada nisam pila šveps, nisam volela, a kad sam ostala trudna jedino mi se to pilo, i imala sam missed...e sad dal od švepsa ili od ko zna čega ne znam, ali ga više u trudnoći taći neću to sigurno.
 

Back
Top