Prvi simptomi trudnoce

Невероватно, на СВАКОМ форуму се појави пар оваквих индивидуа са истим питањем.
Домови здравља, апотеке, приватне лабораторије, то не никако, форумаши ипак знају боље....:lol:
 
Da kao majka bih uradila to samo ako bi procenila da nije vreme za to,a da je vreme,da je svoj covek ne bih se bunila ni a ne bih rekla.

..chak i ako je punoletna..?

- - - - - - - - - -

Невероватно, на СВАКОМ форуму се појави пар оваквих индивидуа са истим питањем.
Домови здравља, апотеке, приватне лабораторије, то не никако, форумаши ипак знају боље....:lol:

..forumashi imaju kristalne kugle, nije ti stigla na mail kad si se registrovala..? :lol:
 
Kako bi ja nju isprebijala da mi je cerka krvi bi joj se napila.Sramoti se a ni ne zna da se sramoti.

Majku treba prebiti jer nije naucila dete nista o kontracepciji i seksualnom odnosu.

- - - - - - - - - -

..ok.. :neutral:

..shta cesh ako te tuzi..?

Meni se cini da nas pali. Naterati je ne moze, ali zato zbog tog svog postupka moze izgubiti cerku.
 
Evo ovako.Sigurno i ima negde ove teme, ali ja ne mogu da nađem.

Spavala sam sa dečkom, bio mi je možda drugi dan kako mi je prošla menstruacija, vodili smo bez zaštite ljubav,
i on nije siguran da li je 'pre završetka' malo ispustio tečnosti u mene.
Uglavnom nije svršio u meni, samo je možda curnuo malo pred....
Ali meni već kasni 10 dana. Spava mi se više nego uobičajeno, boli me glava u poslednje vreme i malo mi je i muka.
Samo još da naglasim da su meni inače ne redovne menstruacije...ali uglavnom mi je u poslednje vreme kasnilo do 8 dana.
Da li je moguće da sam trudna?
Svakako ću uraditi test, možda ej tako najbolje, ali želim da čujem i druga mišljenja.

P.s. nisam rekla još da sam kao i dobila malo tu oko termina kad je trebalo, ali išlo je vrlo malo krvi kao grumuljice i braon kao ono pri završetku ciklusa. I stalo.
To me buni. To mi se nikad nije desilo...:dash:

Hvala svima , nadam se da nema bebe još jer je neplanirano...
ali i ako bude, šta je tu je, neka je živo i zdravo ja neću da abortiram...:heart:
:heart:neka se mali zove zvezdan:vatromet:
 
Jao da cak iako je punoletna ... :dash::ljutko::kafa: Ako ce da se stvara nesto mora prvo sebe da izgradi a onda da stvara.Ovako stvara potencijalni socijalni slucaj....
batine i prisiljavanje su pravo resenje :roll:
verujem da bi sa takvim stavom, imala divan odnos sa cerkom i ona bi mogla da ti kaze sve :roll: bez straha

prvo, ne znas koliko godina ima
drugo, nije ona kriva sto njena majka mozda nije nista pricala sa njom...kako ce da zna neke stvari ako se sa njom ne prica
danas roditelji misle da decu o svemu treba neko drugi da im uci, pa se posle cude kad im cera ili sinak dodju s pricom "bicu mama/tata"
 
Evo ovako.Sigurno i ima negde ove teme, ali ja ne mogu da nađem.

Spavala sam sa dečkom, bio mi je možda drugi dan kako mi je prošla menstruacija, vodili smo bez zaštite ljubav,
i on nije siguran da li je 'pre završetka' malo ispustio tečnosti u mene.
Uglavnom nije svršio u meni, samo je možda curnuo malo pred....
Ali meni već kasni 10 dana. Spava mi se više nego uobičajeno, boli me glava u poslednje vreme i malo mi je i muka.
Samo još da naglasim da su meni inače ne redovne menstruacije...ali uglavnom mi je u poslednje vreme kasnilo do 8 dana.
Da li je moguće da sam trudna?
Svakako ću uraditi test, možda ej tako najbolje, ali želim da čujem i druga mišljenja.

P.s. nisam rekla još da sam kao i dobila malo tu oko termina kad je trebalo, ali išlo je vrlo malo krvi kao grumuljice i braon kao ono pri završetku ciklusa. I stalo.
To me buni. To mi se nikad nije desilo...:dash:

Hvala svima , nadam se da nema bebe još jer je neplanirano...
ali i ako bude, šta je tu je, neka je živo i zdravo ja neću da abortiram...:heart:

Душо моја драга, да ти каже тетка Хелен:
Забасала си на погрешно место да потражиш утеху, подршку и емпатију.
Ми,овдашњи форумаши, не можемо да адекватно одговоримо јер, просто, не можемо да разумемо ништа од тога што пишеш: ми никад нисмо били млади и непромишљени, ми увек трипут меримо па једном сечемо, од рођења смо увек све радили паметно, увек смо унапред сагледавали последице, никада нисмо погрешили ни у чему, никада, али никада се нисмо креснули без кондома (+пилула+спирала... за сваки случај), ми смо увек на висини задатка, зрели,одговорни и мудри, никада нисмо одабрали погрешну особу, никада нисмо слагали, никада нисмо пожелели туђе, никада никоме нисмо позавидели, никада нисмо преварили мужа-жену, божемесачувајисаклони, све смо се удале невине и ниједна није затруднела пре брака, никада нисмо абортирале, у свему смо примерне: кувамо најбољу супу, имамо најбоље дупе, најбоље бришемо прашину...
Стога, потражи саговорнике на неком другом форуму...
 
Poslednja izmena:
Nemam decu jos kad budem u mogucnosti bice ih valjda....a cak i ako ne bude,boze moj,nisam zivotinja da robujem instiktima,vec covek za razliku od vas,koje se popalite cim se pomene potencijalni plod ne dete vec plod.Necu da sirim mrznju vec da skrenem paznju koliko razmisljate pi*kom a ne mozgom.Bolje sama nego isfrustrirana i u losem drustvu :) I ne nisam ja isfrustrirana zato sto ovako pisem i rusim vam male roze oblacice u kojima zivite vec se vi krijete iza istih a posle kad dodje realnost onda pravite ovakve teme.

ja uopste ne spadam u takve kakve opisujes( cak stavise, potpuno suprotno), pa ti opet kazem da ti je razmisljanje blago receno uzas
ja jesam divljakusa, al ti si me zaebala samo tako
mada, ja sam se rodila ko namcor, a ti to radis na silu, cim toliko lajes po forumu, u pravu je Jandrilino
 
Lajem i sta ces povodom toga ako ti se ne svidja ne citaj me.A ovo sto sam napisala ako se slazes slozi se ako ne udri po "bombardovanju" zabole me cosak po stola.....Lepo je imati fanove koji te prate moram da vam otvorim neku temu da pricate o meni :D

- - - - - - - - - -

Nisam ja brisala post neka od moderatorki je brisala ja svoje ne brisem.

Pa i da u toj nekoj izvrnutoj realnosti to bude ko si ti da sudis o tudjem postupku samo zato sto se razlikuje od mase koja ne misli pi*kom?
 
Lajem i sta ces povodom toga ako ti se ne svidja ne citaj me.A ovo sto sam napisala ako se slazes slozi se ako ne udri po "bombardovanju" zabole me cosak po stola.....Lepo je imati fanove koji te prate moram da vam otvorim neku temu da pricate o meni :D

- - - - - - - - - -

Nisam ja brisala post neka od moderatorki je brisala ja svoje ne brisem.

Pa i da u toj nekoj izvrnutoj realnosti to bude ko si ti da sudis o tudjem postupku samo zato sto se razlikuje od mase koja ne misli pi*kom?

..otvori temu o sebi, samo nemoj na pdf Dom i porodica, dosta si aktivna na zdravlju pa mozesh i tamo.. :)
 

Back
Top