Koja kola vozite...

livija:
ja uzivam nekoliko pogodnosti! 8-)
ponekad vozim sugo.... i to je iskljucivo leti i kad ne pada kisa, jer ne pali zimi i ugasi kad se pokvase kablovi na kisi....
prvo je bio crvene boje, ja sam ga prefarbala u zeleno... ali je ta farba pocela da se ljusti, pa je sada u nekom neresenom fazonu, sedista su presvucena onim taxi-perlicama.
imam jos jedan auto, takodje sezonski, ladu samaru! koju vozim zimi, jer:
1) moze da upali, 2) vrlo je topla :arrow: jer je puna ulepljenjog perja (odkad je moj tata svercovao perije i suster-lepak iz madjarske... mozes misliti kombinacije?!?!?)
lada je bela - tj. kaki boje i presvucena je.... pa perjem...
iz bezbednosnih razloga ne upraznjavam sex u kolima... u sugu iz straha da se ne raspadne, u ladi da se ne ulepim u perje....
imam mali kasetofon na baterije (sa opcijom "radio") koji prenosim iz jednih kola u druga..... btw, sugo je mamin, lada tatina, i oni su kola nasledili od svojih roditelja (oboje su sverceri, zato imamo dvoje kola)....

i nije mi se situacija bitno promenila.... :|
 
ostvario sam sve svoje snove....dobra pichka dobra kola:)

stojadinlz9.gif
 
Da napishem ovde da vozim novog BMWa , A8 ili nekog ferrarija da se forumashice pale na mene :))) ........ ne vozim nishta , niti hocu da vozim .... imam auto i necu da ga vozim iz nekoliko samo meni poznatih razloga ...mozda zato sto je zute boje , mozda zato sto je 2001.godiste , mozda zato sto ima samo 5 brzina i nije automatik , mozda zato sto nema kick low , mozda mi se ne svidja sto je dizel , mozda zato sto mi je vise zenski auto , a mozda zato sto imam josh jedan koji sam vozio dok ga nisam poklonio burazeru na privremeno , a mozda mi je lepshe da se svako jutro i svaki dan vozim kao suvozac ... :)

sifra : MOZDA :)))
 
chika_doktor:
za pijachare i za yebachinu:)
Doktore,ne zezaj ako neznas....imala sam radnju do pre par meseci
pa je sluzila za prevoz robe,ali kratko,ja je vozim tek godinu dana....
a ovo drugo sto si pomenuo,hm....nema potrebe..... ;-)
..ali nije lose imati komforniji gepek,jer uvek mozes da prevezes nesto krupnije a da ne obaras zadnje sediste!
 
twigy:
Doktore,ne zezaj ako neznas....imala sam radnju do pre par meseci
pa je sluzila za prevoz robe,ali kratko,ja je vozim tek godinu dana....
a ovo drugo sto si pomenuo,hm....nema potrebe..... ;-)
..ali nije lose imati komforniji gepek,jer uvek mozes da prevezes nesto krupnije a da ne obaras zadnje sediste!


ma daaaaaj karavan nije auto...a pogotovo za zenu...muka mi dodje kad vidim zenu u npr. golfu..ili karavanu.. :) pijacharko jedna:) :D
 

Back
Top