Cristina Aguilera...

natasha`

Iskusan
Poruka
5.262
Sta mislite o njoj i o njenoj muzici ..? Bas sam juce na tv gledala neki njen nastup i mislim da ima super glas .. Moze svasta da uradi sa njim ... Cak je pevala i neke blues pesme ...
Ne znam kako moze da se poredi njena muzika sa muzikom Britney Spears .. :roll:
Britney ne zna da peva .... :lol:
 
Ni ja nisam imala misljenje..ono u casopisima su stalno poredili nju i britney..ali to mi nikako ne ide..ipak cristina ima glas i sve..dok britney...
a tu pesmu nisam slusala..od nje znam par pesama a u kompu imam 2 ..Jedino sto sma slusala koncert i ono nije losa..
 
prethodni album 5+,ovaj najnoviji katastrofa!!dobro ajde stajling moze nekako da prodje,ali pesme glupost ziva......popularnost sa albumom Stripped nikad nece doziveti ako ovako nastavi sa ovim sladunjavim sranjima.....zelim da se vrati ona bad girl od pre 4 godine......dalje no comennt...
 
Meni se svidja shto stalno menja imidz, nikad nije ista i zato je zanimljiva. A na koncertima uvek peva uzivo,(kad ima strava glas) za razliku od Britni. Britnin koncert sam jednom gledala i sve pesme su bile na playback, samo je za Everytime sela za klavir i kao neshto pokushala da svira i da peva uzivo, ali je to toliko uzasno zvuchalo, mislim ako chak ni Everytime ne moze da otpeva onda stvarno...:roll:
 
Glas ima to stoji, iako mislim da se malo pretrgnula sa ovim zadnjim albumom, iako je poprilicno dobar ne bih rekao da je odlican.

Definitivno mislim da zeli da se izvuce iz lanca predrasuda (i svakako ce imati mnogo problema tu), pocela je u teen beet zanru, posle toga presla na malo ozbiljniju tematiku sa stripped, kako bi na kraju dosla do poslednjega albuma koji je veoma ozbiljan.

Cura hoce da je priznaju kao dobru pevacicu, a ne kao nekoga ko ce da bude zaboravljen nakon par godina, to je moje licno misljenje. Verovatno zato i forsira sve ozbiljniju tematiku u svojim tekstovima, ne zeli da bude teen idol, zeli da bude ozbiljna umetnica.

Samo napred ako se mene pita, ionako ima previse Backstret Boys-a, Britnija itd... sto ih vise promeni strane to bolje :p
 
La Compadre018:
prethodni album 5+,ovaj najnoviji katastrofa!!dobro ajde stajling moze nekako da prodje,ali pesme glupost ziva......popularnost sa albumom Stripped nikad nece doziveti ako ovako nastavi sa ovim sladunjavim sranjima.....zelim da se vrati ona bad girl od pre 4 godine......dalje no comennt...
E jedino ako je to bio bad girl imidz,,,pre neshto fuxansko-kurvisnko kako god.
 
obozavam je.........nervira me samo sto je par puta ispala kucka jer je visoke tonove u aint no other man ubacila u ziv nastup u momentu kad je trebala da otpeva,ne kapiram cemu izvodjenje visokih tonova kad ne mozes uzivo da ih otpevas,ali ima kvalitetan glas,pravi soul...stripped je neprevazidjen album,ali zato je i back to basics extra kvalitetan,svaka joj cast sto je jedna od retkih koja nije presla u kombinacije sa hip hopom kao glupa nelly samo da bi se prodala sto vise.......ma genije devojka,samo joj zameram za tonove one visoke,ali ok:)
 
natasha`:
Sta mislite o njoj i o njenoj muzici ..? Bas sam juce na tv gledala neki njen nastup i mislim da ima super glas .. Moze svasta da uradi sa njim ... Cak je pevala i neke blues pesme ...
Ne znam kako moze da se poredi njena muzika sa muzikom Britney Spears .. :roll:
Britney ne zna da peva .... :lol:

Jesi ti prsla? Brit ima zextra glas!
 

Back
Top