Kostunica nije pristao na ucene SPS-a

_Milanche_:
Generalni sekretar Socijalističke partije Srbije Zoran Anđelković izjavio je posle razgovora s Koštunicom da na sastanku nije dogovoreno ništa vezano za izbore i rokove u Ustavnom zakonu.
Мислим, закључак у облику наслова теме са текстом испод ?

Шта ја то нисам разумео ? :confused:

Биће да је то флоскула коју гура ДС протеклих година.
 
Pa dobro je da se Kostunica malo prizvao pameti jr mu je malo falilo da se potpuno prikloni onima koji su ga nazivali stranim placenikom,domacim izdajnikom i perverznim ljubiteljem macaka, mislim da ce se planovi ********* iz SRSa i SPSa izjaloviti i da ce izbori biti ove godine posto se DS i G17 otvoreno zalazu za njih a i DSSu i NSu najvise odgovaraju sada jer su na krilima pobeda na lokalu,dele se pare iz NIPa(PIPa) a i posto je ipak Kostunica u ocima javnosti najzasluzniji za novi ustav i to ce mu biti plus da se izbori odrze sto pre dok jos traje euforija .Inace imam jednog poznanika koji je u glavnom odboru DSa i koji kaze da je nova vlada DS-DSS+manjine i mozda G17 ako prodje vec resena stvar i da se vec pocelo pricati o podeli ministarskoh mesta al o zna videcemo jos sta ce biti .
 
_Milanche_:
to sam ja malo iskariikirao...
Миланцхе, ти си ОК опонент. Мислим ставови су нам другачији, али
ово ипак личи мало на злонамерно.
Поготову што се СПС ових година понашао крајње поштено.
Да су стварно имали неке власти верујем да би се неки и навукли на грех, тј. неку корупцију итд.
Лично су ми дражи од целог Г17+ и СПО-а, да не причам о ГС и ЛДП.

Али, као што се то већ ради, 6 пуних година - и даље су за све криви СПС и СРС.
А између осталог тек сад кад је Г17 у оставци или није, немају чиме да уцењују, влада је пала. Само је техика и тајминг нових избора у питању.
 
Ja njih ipak i dalje ne volem.
m010.gif
 
marlon:
pa des ti video danas slike milosevica...? a i on je francuska sobarica. imas slike na forumu irackih leseva pa njihovim porodicama to objasni.
Pa je ne govorim o globalnoj nepravdi jer bi tako mogli sada da se pozivamo i na IDI Amina i Bokasu i Kim Jong Ila i ko zna koga sve ne da bi opravdali one koji su unistavali nasu zemlju .Kakva je to sad logika" ja dodjem kod tebe u kucu i opljackam je i usput ti silujem zenu ili sestru ili nekoga ubijem i onda kazem ja tebi ma nije to nista u Brazilu je jedan psihopata ubio desetoro ljudi i opljackao pet kuca ja sam naikvo i dobricina" :roll:
 
pa ti si poveo pricu o tome a ne ja... kazes nema nigde slike u usa... kako nema sta je u stabu republikanaca nema bushove slike ... :) isto ko u sps-u. sto se tice poređenja van tokova si... ovaj cija slika visi u sps-u je bio naivko i dobricina za onog preko bare. a za ono kad bi upao kod mene u kucu ne bi ni stigao da izvuces zivana, zena mi zna dziju dzicu peti dan... :) znaci sve je hipoteticki.
 

Back
Top