Sex ili vodjenje ljubavi???

CANDY-MAN:
a dal vam se dogodilo da krenete sa vodjenjem ljubavi a posle to preraste u brutalan sex na granici tog imena?
Da onako i jedno i drugo, nakon neznih poljubaca i ono ovo sve ok, krene nesto divlje i nekontrolisano....

e de me nadje...jeste i to bash sinoc...dobro te ne razbudismo celu zgradu, o deci i da ne pricam ;)
 
benghazi31:
Zavisi šta se smatra vodjenjem ljubavi,a šta seksom.Za mene je vodjenje ljubavi ono,kad se on trudi da me uzbudi, i zadovolji i moju dušu koliko i moje telo,a seks je kad se ne trudi ni oko jednog ni oko drugog,već samo želi da zadovolji sebe.TO MRZIM!
Izvini na indiskreciji, a gde se denu ti u ovoj prici? Ono kao ti uzbudis njega, zadovoljis njegovu dusu i telo... a time kao ti inspirises njega da zadovolji neke tvoje zelje i tvoje potrebe?
 
vanjusica:
Izvini na indiskreciji, a gde se denu ti u ovoj prici? Ono kao ti uzbudis njega, zadovoljis njegovu dusu i telo... a time kao ti inspirises njega da zadovolji neke tvoje zelje i tvoje potrebe?
Nisi razumeo.Mrzim kad poćnemo tako što ja njega mazim,i uzbudim,a nastavi se tako što me i ne pipne,nego kaže,okreni se,i obavi stvar.Ne znam čime JA treba da inspirišem,osim onako kako počnem.A kako se nastavi,to je već do njega.
 

Back
Top