Himna i zastava Muslimana u Prijepolju??!!

pritajeno_dobro

Primećen član
Banovan
Poruka
530
Pre dva dana sam cuo preko satelitske BK na vestima da Prijepoljski muslimani uvode svoju himnu i zastavu, i da ce se ona koristiti u svim prilikama(praznici, kulturni i sportski dogadjaji), nasi politicari i drzavni organi cute i nereaguju na ovo! Zar neznate da se Prijepolje nalazi u srbiji, opstina Novi Pazar? Zar neznaju drzavne institucije da ovaj deo stanovnika koji zive (muslimani)mrze srbe i spremaju novo ratno zariste? Zar im treba odobriti zastavu i himnu kada svi znamo da imamo u srbiji svoju zastavu i himnu? Ako se nekim nacionalnim manjinama nesvidja zastava i himna, neka idu u svoje maticne zemlje i tamo vijore svoje zastave i pustaju himnu, ovde nebi trebalo takvo nesto da se odobri ni u ludilu, a i nevidim poentu zasta ce im zastava i himna? Mozda zele novu drzavu da naprave, posto su vec videli sta se radi sa kosovom, daj i oni da ugrabe koji deo zemlje i za sebe, pa nije ovo kafana ili fabrika pa da se krade sta se sve ukrsti moze!!
 
pritajeno_dobro:
Pre dva dana sam cuo preko satelitske BK na vestima da Prijepoljski muslimani uvode svoju himnu i zastavu, i da ce se ona koristiti u svim prilikama(praznici, kulturni i sportski dogadjaji), nasi politicari i drzavni organi cute i nereaguju na ovo! Zar neznate da se Prijepolje nalazi u srbiji, opstina Novi Pazar? !
Zar ti ne znas da si glup ko **** ?Prijepolje nije opstina Novi Pazar vec je Prijepolje posebna opstina koja se nalazi u Zlatiborskom okrugu a Pazar u Raskom tako da pre nego sto krenes u odbranu vaskolikog Srbstva trebas se malo obrazovati o geografiji svoje zemlje :evil:
 
al bundy:
Zar ti ne znas da si glup ko **** ?Prijepolje nije opstina Novi Pazar vec je Prijepolje posebna opstina koja se nalazi u Zlatiborskom okrugu a Pazar u Raskom tako da pre nego sto krenes u odbranu vaskolikog Srbstva trebas se malo obrazovati o geografiji svoje zemlje :evil:
A ti si izgleda toliko obrazovan da nevidis dalje od svog nosa, obrezani pederu? Ebote islam i onaj ko te stvori da zivis u Srbiji!
 
al bundy:
Laki je malo nervozan :mrgreen:
nešto ga probudilo, pa se iskaljuje na prijepoljskim muslimanima
c035.gif
 
pritajeno_dobro:
A ti si izgleda toliko obrazovan da nevidis dalje od svog nosa, obrezani pederu? Ebote islam i onaj ko te stvori da zivis u Srbiji!
А што си ти толики кретен, да човека вређаш, због супротног става?
Јбт, ви ултра националисти само себе сматрате Србином. Не може више дечко. Прошло је време Слобе, живимо у друштву, где свако има право на свој став, и начин размишљања. Алооооооооооо! 2006-та је!!!!!!!!!!!
Пс: и Хрвати, и Мађари, и Словаци, и Румуни, и Роми у Србији имају своју заставу, која их симболизује, и која је слична оној матичној, али није иста. То ти је знак зрелости друштва за прихватање различитости. То је сам Војислав Коштуница рекао, и потписао одобрење за коришћење ових застава, само да те упознам.
 
mostwanted:
А што си ти толики кретен, да човека вређаш, због супротног става?
Јбт, ви ултра националисти само себе сматрате Србином. Не може више дечко. Прошло је време Слобе, живимо у друштву, где свако има право на свој став, и начин размишљања. Алооооооооооо! 2006-та је!!!!!!!!!!!
Пс: и Хрвати, и Мађари, и Словаци, и Румуни, и Роми у Србији имају своју заставу, која их симболизује, и која је слична оној матичној, али није иста. То ти је знак зрелости друштва за прихватање различитости. То је сам Војислав Коштуница рекао, и потписао одобрење за коришћење ових застава, само да те упознам.
Izvini , za ove sto si naveo zar oni nemaju svoju maticnu drzavu? Ili sam se ja nesto zaebo?? I gde nadje Rome!! Kakvu zastavu oni imaju?? Ti si nesto pobrkao prijatelju? Izem ti tu vasu demokratiju kad moras gladan da sedis kuci bez posla, a i da dozvoljavas da te svaka manjina vuce za usi u rodjenoj zemlji!!
 
pritajeno_dobro:
Izvini , za ove sto si naveo zar oni nemaju svoju maticnu drzavu? Ili sam se ja nesto zaebo?? I gde nadje Rome!! Kakvu zastavu oni imaju?? Ti si nesto pobrkao prijatelju? Izem ti tu vasu demokratiju kad moras gladan da sedis kuci bez posla, a i da dozvoljavas da te svaka manjina vuce za usi u rodjenoj zemlji!!
Svaka nacionalna manjina ima pravo na simbole i znamenja. Raspitaj se malo pa ćeš čuti. Nemoj da počneš o nekoj zaveri kad je sve zakonski dozvoljeno.
 
filatelista:
Svaka nacionalna manjina ima pravo na simbole i znamenja. Raspitaj se malo pa ćeš čuti. Nemoj da počneš o nekoj zaveri kad je sve zakonski dozvoljeno.
A sta je to sve zakonski dozvoljeno?? Sirok je to pojam zakon? Bar ste ga tako vi demokrate napravili zakon! Gde si ti to cuo u nemackoj ili austriji ili bilo kojoj evropskoj zemlji gde u nekom gradu ima puno srba da se na svakom mestu vijori srpska zastava i da se intonira srpska himna kada dolazi najvisi drzavni vrh te zemlje u tom gradu? Bas smesno sa vase strane sto na tako nesto nasedate i pisete takve gluposti, jeste svako ima pravo na svoje obelezje, to neosporavam, ali da se javno i vidno isticu kako zastavom tako i himnom i citaj malo pazljivije- srpska himna se nigde nespominje da ce biti pustana samo ova gore navedena(muslimanska), kao i za zastavu da nigde nece biti srpske sem one koju oni postave(muslimanska)? Zar je to po vama glupost sto sam izrekao ili ste me pogresno shvatili?
 
pritajeno_dobro:
A sta je to sve zakonski dozvoljeno?? Sirok je to pojam zakon? Bar ste ga tako vi demokrate napravili zakon! Gde si ti to cuo u nemackoj ili austriji ili bilo kojoj evropskoj zemlji gde u nekom gradu ima puno srba da se na svakom mestu vijori srpska zastava i da se intonira srpska himna kada dolazi najvisi drzavni vrh te zemlje u tom gradu? Bas smesno sa vase strane sto na tako nesto nasedate i pisete takve gluposti, jeste svako ima pravo na svoje obelezje, to neosporavam, ali da se javno i vidno isticu kako zastavom tako i himnom i citaj malo pazljivije- srpska himna se nigde nespominje da ce biti pustana samo ova gore navedena(muslimanska), kao i za zastavu da nigde nece biti srpske sem one koju oni postave(muslimanska)? Zar je to po vama glupost sto sam izrekao ili ste me pogresno shvatili?
Rekoh već da himna nije dozvoljena (bar mislim, nisam siguran) ali zastava jeste. Ona se ne ističe svaki dan (sem na zgradi koja simbolizuje tu nacionalnu manjinu (kao što je njihov dom kulture...) i mora biti zajedno sa državnom zastavom. Prvi put čujem za to u Prijepolju (ne kažem da nije istina) ali... dok ne vidim.
 
Chedo Kokardic:
Alo demokrate jel imaju Bosnjaci prava da prebijaju Srbe u sopstvenoj drzavi i da na nasim kucama pisu grafite "Smrt Srbima" i slicno?

Recimo takvih stvari za vreme Milosevica nije bilo, a danas to imamo?
Baš sam čekao kad ćeš doći na ovu temu...
a030.gif

Ko je rekao da iko u ovoj državi ima prava da prebija nekoga i da mu švrlja grafite po kući?? Ja to nisam nigde video. To su činili ekstremisti i treba da budu kažnjeni kao što se zalažem da se kažnjavaju ekstremisiti i iz mog naroda.
 
pritajeno_dobro:
Izvini , za ove sto si naveo zar oni nemaju svoju maticnu drzavu? Ili sam se ja nesto zaebo?? I gde nadje Rome!! Kakvu zastavu oni imaju?? Ti si nesto pobrkao prijatelju? Izem ti tu vasu demokratiju kad moras gladan da sedis kuci bez posla, a i da dozvoljavas da te svaka manjina vuce za usi u rodjenoj zemlji!!
Ко те вуче за уши малоумнику један??
Мањине су ти криве што немаш посао, а??
Па где су ти сад Слоба, Шешељ, и остала багра, који су ти причали о малој Швајцарској, и Велокој Србији? По твојој аналогији сви Срби из Босне , и Хрватске треба да се преселе у Србију, јер им је то матична земља. Пази дечко, ти оправдаваш Туђмана, и Алију!
За Ромску заставу опет информативно: на браон основи црвени точак од старе сељачке кочије, потражи мало.
 
Chedo Kokardic:
Alo demokrate jel imaju Bosnjaci prava da prebijaju Srbe u sopstvenoj drzavi i da na nasim kucama pisu grafite "Smrt Srbima" i slicno?

Recimo takvih stvari za vreme Milosevica nije bilo, a danas to imamo?
Pozdrav, evo ove forumase treba odvesti u Raskoj oblasti i pustiti ih dvatri dana da zive u Novom pazaru ili Prijepolju ili Tutinju, pa cu ih posle pitati kako im je bilo, i sta su doziveli? Lako je reci da zelim samo provokacije na ovom forumu, probajte da vidite dali je lako biti na jednom takvom mestu gde sam ja bio svega samo 5 minuta kada se culo "UBIJ SRBINA", i povama bi to trebalo biti normalno u Srbiji? Cudne ste vi neke demokrate, a i ovi sto sebe nazivaju Radikalima, sve ove stranke danasnje samo zele vlast i fotelju, niko posle izbora i neobraca paznju na nas gradjane, e kada bude doslo do belaja, onda su sve to rodoljubi i patriote! Izem ti takvu demokratiju i srbiju kada sve i svasta dozvoljava ovaj Srpski narod!
 

Back
Top