Zenski problemcic

A po čemu je ovaj problemčić baš "ženski"? :shock:
Jesam se upikila, imala sam oko 12 i sanjala sam da sedim na WC šolji... Nikada to neću oprostiti sebi :cry:

Andrea, ebote, idi kod lekara, ako ti se to često dešava. Znam ljude koji su se i ukenjali, pa nastavili da voze kući :shock:
 
Pa sta znam, imala sam tu situaciju bila sam sa drugaricom i pripisalo mi se bas dok sam bila u gradu i ko za inat su svi kafici bili zatvoreni i stvarno nisam imala gde da obavim malu nuzdu a bas me stislo i jednostavno sam morala u gacice a lakse bi bilo da sam musko pa zbog toga zenski problem pa rekoh da li je jos neka imala nesto slicno
 
E ja sam se namerno upiškila u gaće :lol:
Jesam, stvarno... ali bila sam baš mala - al ne toliko mala da se ne sećam...

Bila zima i obukli mi skafander i poslali napolje da se sankam, mrzela sam taj skafander, baš mi je išao na nerve, kao robot neki sam se osećala u njemu... i toga se sećam - i pripiškilo mi se i otrčala sam kući u wc i glupi rajfešlus se zaglavio i nije hteo da se otkopča, a drugačije nije bilo šanse da se skine skafander i ja sam vikala ,,AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA''

I izletela sam iz kuće i sela na sneg i... eto
 
jesam ja, proletos, smejala sam se do besvesti nekom prilikom (a tad sam ostavila cigarete pa sam vežbala ponovo disanje i smejanje - sve u svemu ZACENILA sam se od smeha i pišnula malkice samo zato jer sam trpela da odem u wc, bio zanimljiv razgovr ybg :lol:)
 
majcheki:
E ja sam se namerno upiškila u gaće :lol:
Jesam, stvarno... ali bila sam baš mala - al ne toliko mala da se ne sećam...

Bila zima i obukli mi skafander i poslali napolje da se sankam, mrzela sam taj skafander, baš mi je išao na nerve, kao robot neki sam se osećala u njemu... i toga se sećam - i pripiškilo mi se i otrčala sam kući u wc i glupi rajfešlus se zaglavio i nije hteo da se otkopča, a drugačije nije bilo šanse da se skine skafander i ja sam vikala ,,AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA''

I izletela sam iz kuće i sela na sneg i... eto

a055.gif
a055.gif


secam se i ja skafandera, koja je to bila panika kad ti se pripiski... :lol:
 
Maxy:
Ja sam jednom pisnuo malo u gace,kada sam video lika da strika u 16-ici.Smejao sam se od Nbg do Karaburme:lol:
Е i ja bih!!!

PA to je SHOW...ne mogu da verujem...smejem se ko luda u sred noci za kompom sama, mogu da zamislim sta bi bilo da sam prisustvovala tome!!! Sjajno!!!

A sta je strikao??!?!?HAHHAHAHAHAHAHHAHHHAHHAHAHA

Inace i meni se desilo da se upiskim od smeha pred 5 prijatelja, roditeljima, bratom... i dan-danas to prepricavaju... na sred sobe!!!!

A kad mi se mnooooogo piski u gradu, ja nadjem kafic ili zbunic....moja drugarica piskila u Dusanovoj!!!! :D
Sta da se radi...mora se!!!! :) :D :D
 

Back
Top