Zna li neko neki dobar fliper?!

polarnimeda

Iskusan
Poruka
5.266
Neki dobar (ali STVARNO dobar) fliper bi mi bas dobro dosao... Nekako moze da popuni manje praznine, kada nemam dovoljno vremena da odigram neku konkretniju igru, a nemam ni nista pametnije :) Ako neko ima sajt ili direktan link za download... Neka postuje! E i da- ne bi bilo lose da ne bude veci od 20 MB (dial up jos uvek)....
 
ja sam veliki ljubitelj flipera, verovatno sam mogao par komada da kupim za pare koje sam godinama ostavljao sto po nasim sto po svetskim igraonicama na flipere. Od kompjuterskih sam sigurno probao 2/3.
Tommi je u pravu. Ovaj uz win je dosta solidan ali pretpostavljam da ste taj igrali i da zelite neki nov.
Ovako.
Ima ih mali milion. Problem je to sam im pozaboravljao imena.
Postoji jedan mali od par megabajta ali do jaja igriv. Pravljen je pod sponzorstvom neke kompanije za pivo (zabopravio sam koje) i ceo je u tom okruzenju. Potpuno je besplatan i moze da se skine sa neta. Mislim da je postojao pre na dreniku (ja sam ga odatle skinuo)
Postoji jedan koji ima 7 tabli pravih flipera kroz vreme. Od prve verzije flipera sa pocetka veka pa do najnovijih. Zove se Microsoft pinball arcade.
http://www.microsoft.com/games/pinball/
Naravno skida se sa P2P ili torreta.
Postoji jos jedan ali sam zaboravio ime.
To je program a sa neta se besplatno skidaju table. I to su sve originalni fliperi iz igraonica. Svaki je velik par megabajta tako da vam je to pravo resenje ali za to ce ipak neko drugi morati da kaze ime posto ne mogu nikako da se setim.
 
mozda neki od ovih postoji samo za sony ili slicno.. ali sigorno ima neki i za PC (igrao sam davno....)
p0011-table_s.gif

Pro Pinball - Fantastic Journey
bigraceusa.jpg

Pro Pinball - Big Race USA
s_r_pp_timeshock_table.jpg

Pro Pinball - Timeshock
propinba_screen003_thumb.jpg

Pro Pinball - The Web
 

Back
Top