Obavezna registracija?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
a sta je to po tebi to neozbiljno ?
i odakle nam pravo da sudimo o drugima da li su oni ozbiljni ili ne ?
ono sto je nekome neozbiljno mozda je za drugoga od presudnog znacaja , prekretnica u zivotu ?

reci mi molim te bar jednu neozbiljnu temu na forumu
 
Postovani 'kosmopolito', vi ste poslednja osoba, barem sudeci po nadimku, od koje bih ocekivao da se oseti prozvanim na bilo koji nacin mojim skromnim predlogom. Ako malo pazljivije procitate moj topic, videcete da NISAM rekao da ima neozbiljnih tema, vec samo neozbiljnih diskutanata (jako je lako ostati anoniman i pisati svakave gluposti, slozicete se). Mislim da ako malo pazljivije procitate bilo koji topic i njegove postove, primeticete kako se akcenat u 'raspravi' pomera od generalnog ka licnom nivou, cime forum gubi svoj smisao.
Obaveznom registracijom bi se eliminisale i mogucnosti zloupotrebe nadimaka postojecih diskutanata, koje sasvim izvesno mozemo ocekivati, ako se nastavi ovakvo ponasanje.
For any further inquiry, I will be more than glad to assist you. Thanks.
 
Po meni, bolje bi bilo da se uvede obavezna registracija, ali to je nesto o cemu odlucuje administrator ovog foruma...
Lako je pojaviti se kao anonimus i pisati kojesta...
Pitam se koliko bi ljudi napisalo neke stvari da su registrovani... Jer, registracija je ipak neka vrsta naseg identiteta ovdje i na izvjestan nacin podrazumijeva da stojis iza onog sto je izreceno, odnosno da si odgovoran za to...
 
Lord of Chaos:
Postovani 'kosmopolito', vi ste poslednja osoba, barem sudeci po nadimku, od koje bih ocekivao da se oseti prozvanim na bilo koji nacin mojim skromnim predlogom. Ako malo pazljivije procitate moj topic, videcete da NISAM rekao da ima neozbiljnih tema, vec samo neozbiljnih diskutanata (jako je lako ostati anoniman i pisati svakave gluposti, slozicete se). Mislim da ako malo pazljivije procitate bilo koji topic i njegove postove, primeticete kako se akcenat u 'raspravi' pomera od generalnog ka licnom nivou, cime forum gubi svoj smisao.
Obaveznom registracijom bi se eliminisale i mogucnosti zloupotrebe nadimaka postojecih diskutanata, koje sasvim izvesno mozemo ocekivati, ako se nastavi ovakvo ponasanje.
For any further inquiry, I will be more than glad to assist you. Thanks.


Excellent Mr. Lord

Maybe you are right for some things , it is not such a bad idea when I am thinking again about that.
Regarding your offer for assisting I have to inform you that I already have two assistants that I am supervising.
Right now we dont need another one.
If any position will be open in near future I will be glad to contact you and offer a position.

Kind regards

kosmopolit1975@hotmail.co
 
Well, I must say that your semantics in English is quite underdeveloped, so I advise you to consider hiring a professor or at least consulting a dictionary before you write something.
I sincerely apologize, but I will not get involved in counting down the people I sit on top of since it would take too much of my precious time (btw position in hierarchy does not mean anything and you should know that).
I thank you for support given to my proposition.
 
Lord of Chaos:
Well, I must say that your semantics in English is quite underdeveloped, so I advise you to consider hiring a professor or at least consulting a dictionary before you write something.
I sincerely apologize, but I will not get involved in counting down the people I sit on top of since it would take too much of my precious time (btw position in hierarchy does not mean anything and you should know that).
I thank you for support given to my proposition.

You are more than welcome my friend.
Regarding a sitting on the top I would not agree with you.Only is dear GOD sitting on the top.
Except 2 Assistants I am responsible for more than 300 people and I am still not saying that I am on the top.

P.S. Do you know what the " top " means ?

No hard feelings.

Kind regards
 
My dear friend, I believe that your level of responsibility and position are properly deserved. As to myself, I can only wish you a career that continiously goes upwards.
'Top' is a relative term and according to my comprehension, it should be a point in life where all capabilities of a person reach their full utilization. Naturally, my understanding of the 'top' is probably distorted by educational system I attended and a subject for discussion, but I suppose we could leave that for some other occasion, even though I think you have much more to say about that than me.
Once again I thank you for your kind remarks.
 
FOR BOTH OF YOU:
Yours english is exeptional,therefore you shuld be courteous and proceed on serbian!!!
Ionako nam jezik izumire a vi ste jos i ovde poceli da koristite engleski.A sto se tice registracije,pa ako neko zeli da se majmunise ni to ga nece spreciti !
 
Ohh my god, this is quite interesting and I just want to say that i DO agree with the suggestion that our friend Lord of Chaos made, and that is a compulsary registration for all users. As someone has already mentioned it is a sort of identity that we stand behind.
 
Mislim da su neki od nas preozbiljno shvatili ceo ovaj forum, ocekujuci da tu stvarno pronadju pouzdane informacije i resenja svojih zivotnih nedoumica po bilo kom pitanju, sto je onda stvarno tragicno!!! Pa nije valjda da ti ljudi nemaju (ili ne smeju) nekoga u svojoj najblizoj okolini koga bi pitali i sa kim bi pricali kada zele ozbiljne i pouzdane odgovore na neku temu. Umesto toga, neko sada zeli da se sve izrecene misli na forumu autorizuju cime bi se dobilo na sigurnosti u pouzdanost dobijenih informacija! Ljudi, ovo je stvar zabavnog karaktera, a ako je neko shvata drugacije... Takodje se slazem sa CEZAROM da bi to samo bilo gubljenje energije za administratora, jer bi i tada bilo likova koji svasta lupetali, bez obzira na registraciju.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top