Jedan tren (iskrena tema)

CURSE

Aktivan član
Poruka
1.491
Jedan trenutak gde su nam se susreli pogledi...jedan trenutak gde smo pomislili da je sve san...i pozeleli da nikada ne prestanemo da sanjamo...i....

Koliko puta vam se desilo ovo? Koliko puta se odvijalo onako kako ste vi zamisljali ili zeleli?

Koliko puta ste se uplasili i pobegli glavom bez obzira jer ste pomislili da mozete biti povredjeni?

Da li smatrate da za tako nesto ljudi trebaju biti izuzetno iskreni jedno prema drugom, ili se i to moze odglumiti?

ps. zelim da mi se dogodi upravo takav jedan trenutak...ali sto vise zelim to sve vise imam utisak da je on dalji od mene....
 
Imam utisak da su ljudi postali jako odaljeni i prazni...da se vecina plasi da pusti emocije...i bude iskren i samim tim neka prica koja moze biti sa extra lepim trenucima ...propada...

Licno imam utisak da imam dosta jaku energiju ..i da znam da povucem coveka...ukoliko osetim da je iskren i otvoren emotivno...al nikako da mi se desi da naidjem na osobu koja bi mogla da probudi moj ceo kapacitet...

Kapiram da je lako dobiti nekoga na izgled...sexualnu privlacnost...itd...ali sta je stvarima koje ne idu toliko povrsno....

..mozda sam malo konfuzna...ni sama ne znam kako da se izrazim...
 
..pa to i ja znam... 8-) ..ali sam nekako htela da podelim utiske sa vama...

..ajde malo kreativnosti...ne mora bas na svaku temu da se odgovara tako kratko i jasno... :lol: :lol: :lol: :D ...

ps.podrazumeva se da mozete da prosirite temu... :wink: :)
 
CURSE:
Jedan trenutak gde su nam se susreli pogledi...jedan trenutak gde smo pomislili da je sve san...i pozeleli da nikada ne prestanemo da sanjamo...i....

Koliko puta vam se desilo ovo? Koliko puta se odvijalo onako kako ste vi zamisljali ili zeleli?

Koliko puta ste se uplasili i pobegli glavom bez obzira jer ste pomislili da mozete biti povredjeni?

Da li smatrate da za tako nesto ljudi trebaju biti izuzetno iskreni jedno prema drugom, ili se i to moze odglumiti?

ps. zelim da mi se dogodi upravo takav jedan trenutak...ali sto vise zelim to sve vise imam utisak da je on dalji od mene....

U takvim momentima :arrow: nema razmisljanja ni planiranja :arrow: meni se to desilo dva puta :arrow: kao orkan, pogled, dodir :arrow: zaboravis na sve kao da je ceo svet stao :arrow: neverovatan osecaj kao da smo samo nas dvoje na celom svetu :arrow: strast, nesto divlje te obuzme kao plima, ne moze se to tako lako preneti na papir :arrow: ali kad god se setim te dve noci :arrow: osmeh mi ozari lice :D
 
CURSE:
Jedan trenutak gde su nam se susreli pogledi...jedan trenutak gde smo pomislili da je sve san...i pozeleli da nikada ne prestanemo da sanjamo...i....

Koliko puta vam se desilo ovo? Koliko puta se odvijalo onako kako ste vi zamisljali ili zeleli?

Koliko puta ste se uplasili i pobegli glavom bez obzira jer ste pomislili da mozete biti povredjeni?

Da li smatrate da za tako nesto ljudi trebaju biti izuzetno iskreni jedno prema drugom, ili se i to moze odglumiti?

ps. zelim da mi se dogodi upravo takav jedan trenutak...ali sto vise zelim to sve vise imam utisak da je on dalji od mene....
Ih, ja to osetim u proseku tri puta dnevno radnim danima i dva puta neradnim...
 
Meni se desilo jednom...Toliki osecaj bliskosti,kao da smo jedna osoba,jedna dusa,jedna misao...U tom trenutku jednostavno je najnormalniji sled bio poljubac...kao u transu...Nema razmisljanja,nema bezanja,kao da smo hipnotisani.Gledamo se u oci a toliko toga osecamo kao da ga uzimam celog kroz taj pogled,topim se...
 
CURSE:
Jedan trenutak gde su nam se susreli pogledi...jedan trenutak gde smo pomislili da je sve san...i pozeleli da nikada ne prestanemo da sanjamo...i....

Koliko puta vam se desilo ovo? Koliko puta se odvijalo onako kako ste vi zamisljali ili zeleli?

Koliko puta ste se uplasili i pobegli glavom bez obzira jer ste pomislili da mozete biti povredjeni?

Da li smatrate da za tako nesto ljudi trebaju biti izuzetno iskreni jedno prema drugom, ili se i to moze odglumiti?

ps. zelim da mi se dogodi upravo takav jedan trenutak...ali sto vise zelim to sve vise imam utisak da je on dalji od mene....
Svako to pozeli....

Malo puta...

dosta pita....

Iskrenost uvek.... :wink:
 
Često ne kapiram zašto imamo hrabrosti za sve ostalo sem za priznavanje emocija.....verovatno da ne bi bili povređeni....evo ja sam skoro priznala mu u lice,a njega nema ni traga ni glasa,valjda se preplašio,a usput se nećka...a neću ga sigurno videti do sledećeg ponedeljka....
 
mrs depp:
Često ne kapiram zašto imamo hrabrosti za sve ostalo sem za priznavanje emocija.....verovatno da ne bi bili povređeni....evo ja sam skoro priznala mu u lice,a njega nema ni traga ni glasa,valjda se preplašio,a usput se nećka...a neću ga sigurno videti do sledećeg ponedeljka....
Hmmm... mozda ne zeli da ceo zivot provede sa ovakvom zenom...

pirate_lady_plus.jpg
 

Back
Top