USEE - Fakultet za pravne i poslovne studije

ko da se brani ? ja ????
aaa neeee .... protiv nekih ljudi je njihov napad najbolja odbrana a napad je ne argumentovan :)......
Inace ja reklamiram ako nisi znao, naplati mi po jeftinijoj tarifi bez pdv-a ako moze :)

BTW. SAVO MISLIM DA TI RANISAN MOZE POMOCI ZA CIR.. NISAM SIGURAN NADJI NEKOG KO STUDIRA MEDICINU NA PRIVATNOM FAKULTETU DA TI KAZE :)

Nadji nekoga sa privatnog fakulteta da ti objasni da se rečca "ne" pise odvojeno samo od glagola,a ne i od prideva, kao sto je "ne argumentovan"

fakultete ne delim na privatne i drzavne,nego na dobre i lose,tako da nisam u ovoj prici,ali sam obrazovana toliko da znam kako se piše rečca ne!!!!!
 
Cemu toliki gnev prema privatnim fakultetima,nikad mi nece biti jasno...
Ja sam o ovom fakultetu cula sve najpozitivnije,od mnogih psihologa koji nemaju nikakve veze sa ovim fakultetom.Ja sam uspela da upisem Filozofski u Beogradu-psihologija- ,ali da nisam,ne sumnjam da bih upisala USEE.I,dokle vise spekulacija o tome kako su svi privatni losi?Zar sve morate uvek da kudite?Apsurdno je da,nesto o cemu nemate nikakvu predstavu,pljujete samo zato sto nije drzavno?
A argumenata nigde..
 
Ja sam student tog fakulteta u Nisu i mogu vam reci da je fakultet fantastican!Sto se tice profesora , profesori su krajnje korektni,veoma dobri sto se tice predavanja,nisu ustogljeni kao profesori sa drugih fakulteta znaju da se nasale ponekad, izlaze u susret studentima,znaci profesori kakve moze student samo da pozeli.Sto se tice gradiva(Ja sam na civilnu bezbednost) gradivo je sasvim ok nije smorno i predstavlja ono sto bi student trebao da zna o tom predmetu da bi se bavio poslom koji je predvidjen fakultetom.Fakultet je lak ukoliko zelite da naucite nesto sto mozete kasnije u zivotu da iskoristite, naravno radi se po bolonji pa nije samo puko ucenje nego ima i vezbi i prakse i svega ostalog sto zahteva bolonja.Sto se tice prisustva na fakultetu on nije obavezan ali je pozeljno jer se lakse kasnije za ispite nauci to gradivo stim sto o5 napominjem nije obavezno ali ukoliko hocete da prisustvujete 2 do 3 puta nedeljno imamo predavanja tako da ima vremena i za izlaske i za sve ostalo cak sta vise imacete osecaj kao da nista nemate od obaveza.Iz svakog predmeta imamo po 2 kolokvijuma po semestru sto znaci ako polozite oba za ispit ostaje samo 1/3 knjige sto je cool i veoma efikasno jer vise naucite tako nego da treba da se uci cela knjiga.Ispiti su realni tj koliko znas toliko i dobijes i ne trazi se samo recitovanje napamet naucenih definicija vec pravo znanje tj shvatanje tog predmeta.Sve u svemu to je ukratko o ovom fakultetu ako nekog jos nesto zanima nek se javi na SeeAboveImagination@Hotmail.com!P.S. Fakutet je jedan od 3 fakulteta iz Nisa koji su dobili akreditaciju tako da je bolji i efektniji za dalji zivot od 98% drzavnih i drugih fakulteta.
 
Poslao sam jednu poruku jer me interesuje samo ova tema na krstarici zato sam se i registrovao da bi pomogo nekom koga zanima ovaj fakultet!!!!Moje hvaljenje je opravdano veruj mi uostalom kad si cuo-la da neko hvali svoju obrazovnu ustanovu a pogotovo neko kao ja!!!A fakultet ima sve smerove akreditovane osim jednog i to samo master nema akreditovano za sad!Ali bice sl godine!A i ja nisam ovde nikog da prevarim nego da pomognem nekog da upise ono sto zeli!!!!
 
Poslao sam jednu poruku jer me interesuje samo ova tema na krstarici zato sam se i registrovao da bi pomogo nekom koga zanima ovaj fakultet!!!!Moje hvaljenje je opravdano veruj mi uostalom kad si cuo-la da neko hvali svoju obrazovnu ustanovu a pogotovo neko kao ja!!!A fakultet ima sve smerove akreditovane osim jednog i to samo master nema akreditovano za sad!Ali bice sl godine!A i ja nisam ovde nikog da prevarim nego da pomognem nekog da upise ono sto zeli!!!!


cek cek cek.... i ti i lazar...

kad sam cuo da neko hvali svoju obrazovnu ustanovu ???
na ovom forumu se samo to i radi, svako hvali svoje, ne ulazim ja u kvalitet ustanove za ono za sta je akreditovana vec ulazim zasto se predstavlja da ima akreditaciju za nesto za sta je nema...... jer onaj ko zavrsi ovaj fakultet recimo pravni nece moci da polaze pravosudni ispit tj. mocice ali tek kada zavrsi jos dve godine preko master i to kad dobije akredtiaciju a postavlja se pitanje sta sa onim studetnima koji su vec zavrsili ??? oni su izvisili jer mastera nema ! ???!?!?!?! tj. ima ga ali taj master nema dozvolu za rad.... ima dosta nebuloza a to da li je kvalitetan ili ne to ce pokazati trziste kroz jedno 5 do 10 god.
 
Meni se ovaj fakultet mnogo svidja, sada sam na vps, iduce godine, kada zavrsim prebacicu se na ftn, posle toga, ako budem isao na master vrlo rado cu odabrati ovaj fakultet, poslovna psihologija. Extra je, bar meni. Ne kazem da su svi privatni dobri ali ovaj nije los.

Samo jedna napomena. Po Zakonu, jedni nacin da upsies master na ovom Fakultetu jeste da zavrsis osnovno obrazovanje drustveno-humanistickog usmerenja (psihologija, pedagogija, sociologija i sl.). Znaci, ili neces moci da upises master, ili ako budes upsiao, onda i oni i ti krsite Zakon. Take your pick. Uzgred, ovaj Fakultet ima pravo da upise samo 56 studenata na osnovne studije poslovne psihologije, i samo 20 na master nivo. Za pravo je jos manje, 52, odosno 20 (http://www.useens.net/sr/index1.htm).
Zapitajte se samo gde cete raditi sa osnovnim studijama, a i ako hocete na master (da biste imali svanje dipl. pravnik, odnosno dipl. poslovni psiholog), kako cete ga upisati u tih 20 studenata?

I, da, sva mesta su u sedistu, dakle u Novom Sadu. Ako studirate u BG ili u Nisu, hmmm... sta mislite da li cete dobiti validanu diplomu?
 
Poslednja izmena:
@mihic
...koliko ja znam, akreditovan je ili u procesu akreditacije nastavni centar u Nišu, a mož' biti i u BG? A to za broj studenata, je koliko vidim iz zahteva za akreditaciju, zašto ih ne nazoveš i pitaš na koliko glasi dozvola za rad? :roll:
Ljudi brkaju dozvolu i akreditaciju ;) Kao što ti je verovatno poznato, ako se ukaže potreba, a ima se prostora i nastavnika, broj studenata može i da se poveća :D

@liberal82

Po našem zakonu "samostalna visokoškolska ustanova" se zove "Visoka škola", ali je identićna po programu i nastavi sa "visokoškolskim ustanovama u okviru univerziteta"...
Tako da te to ne brine. I jedno i drugo su "fakulteti" (npr. Harvard je onda po tome obična "škola" :per: )
 
@mihic
...koliko ja znam, akreditovan je ili u procesu akreditacije nastavni centar u Nišu, a mož' biti i u BG? A to za broj studenata, je koliko vidim iz zahteva za akreditaciju, zašto ih ne nazoveš i pitaš na koliko glasi dozvola za rad? :roll:
Ljudi brkaju dozvolu i akreditaciju ;) Kao što ti je verovatno poznato, ako se ukaže potreba, a ima se prostora i nastavnika, broj studenata može i da se poveća :D

Nis je sada u procesu akreditacije, zaista, ali su dobili akt upozorenja. BG, koliko znam, nije akreditovan.
Drugo, jos niko nije dobio novu, na akredtaciji zasnovanu dozvolu za rad, a stara prestaje da vazi. Dakle, broj studenata je jedino i iskljucivo odredjen odlukom akreditacione komisije. Nema prosirenja, niti muvanja, ili se fakultet zatvara. Tako bar Zakon kaze. Naravno,. sve ov do sledeceg kruga akreditacije.
Uzgred, oni su vec raspisali konkurs pridrzavajuci se ovog broja iz odluke akr. komisije.
 
Vidim da dugo niste diskutovali o fakultetu za pravne i poslovne studije USEE. Mnogo ste pljuvali po njemu i nadam se da smo vam sada zapusili usta. Sve bi to bilo u redu da ste imali dovoljno dobre argumente, medjutim niste imali ni jedan. Mnogo profesora s drzavnih fakulteta je preslo da predaje na USEE a i prva generacija koja je upisala ovaj fakultet je sada zavrsila svoje studije i 80% njih je prezadovoljno. Ostali nisu jer im se nisu ispunila ocekivanja da ce dobiti prelazne ocene samo zato sto su platili. Konacno jedan fakultet koji ti pruza sve a najvise znanje koje ces zaista moci da primenis, za razliku od TOLIKO DOBRIH DRZAVNIH
 
Vidim da dugo niste diskutovali o fakultetu za pravne i poslovne studije USEE. Mnogo ste pljuvali po njemu i nadam se da smo vam sada zapusili usta. Sve bi to bilo u redu da ste imali dovoljno dobre argumente, medjutim niste imali ni jedan. Mnogo profesora s drzavnih fakulteta je preslo da predaje na USEE a i prva generacija koja je upisala ovaj fakultet je sada zavrsila svoje studije i 80% njih je prezadovoljno. Ostali nisu jer im se nisu ispunila ocekivanja da ce dobiti prelazne ocene samo zato sto su platili. Konacno jedan fakultet koji ti pruza sve a najvise znanje koje ces zaista moci da primenis, za razliku od TOLIKO DOBRIH DRZAVNIH

Nisam stekao utisak da je iko ovde pljuvao po USEE-u, ili makar nista dalje od standardnog "prviatni fakulteti-losi, drzavni-dobri", sto jeste svojevrsna predrasuda i generazliacija. Ali, tvoj mail me je ponukao da se javim sa jednim mojim visegodisnjim razmisljanjem-kada god neki privatni fakultet zeli da se pohvali svojim kvalitetom, onda on kaze "kod nas predaju profesori sa drzavnih fakulteta" (sto si i ti uradio). Slicna je situacija i na USEE, s tim da su profesori presli na ovaj fakultet sa drzavnog, sto je svakako mnogo vise za pohvalu od uporednog rada. Sto se psihologije tice, gotovo sve njih znam i vecina su zaista odlicni predavaci (i bili su takvi na drzavnim fakultetima), ali je moje pitanje ovo-ako su krem privatnih fakulteta profesori sa drzavnih, kako to onda na drzavnim ne postoji dobra saradnja sa studentima, sve je lose, nema prakse samo teorije... Da li je moguce da se ti isti profesori u maniru Klarka Kenta prelaskom na privatni fakltet pretvaraju u Supermene i Superwomen-e, ili ima tu jos nesto? Nekako mi je logicno da, ako su vec privatni toliko bolji, da je to zato sto na njima rade mladi koji nisu mogl da se zaposle na zatvorenim, konzervativnim institucijama koa sto su drzavni fakulteti i sada svoje ogromno znanje dele sa decom na privatnim fakultetima. Ali, ako su to isti ljud koji su ceo svoj zivot proveli na drzavnim fakultetima, kako je onda moguce da se ti profesori hvale kada rade na privatnim, a kude kada rade na drzavnim fakultetima? Interesantna je to prica, priznacete...
 
"Gerov" mozes li mi reci da li se u Nisu ispiti i predavanja vikendom i kakvi su profesori i kakve su knjige tj.jesu li nenormalno obimne kao u KG posto studiram tamo prava i na trecoj sam ali mi je vise muka od njihove administracije,korupcije i vecine profesora koji se igraju "bogova" i nameravam da stepenujem (da uzmemem diplomu vise po starom)?
Takodje me interesuje,da ne znas slucajno, da li se posle vise polaze neka abnormalna razlika ispita ili ne ukoliko se nastavi treca godina?
E,da,da li je obavezno posecivati predavanja ako je neko u radnom odnosu i u kojim gradovima postoje odeljenja fakulteta useens posto sam iz KV-a,pa gledam gde mi je najblize?

P.S: Dajte ljudi i budite korisni jedni drugima i ne prepucavajte se vise privatni-drzavni jer svako ima pravo izbora,a od davanja besomucnih saveta se uzdrzite i postujte odluke drugih koji idu na privatne,jer ja sam prva na drzavnom u "famoznom" KG-u gde se i dalje ne zna "ko pije a ko placa".

Nadam se da ce mi neko odgovoriti.

Hvala unapred!
 
Nisam stekao utisak da je iko ovde pljuvao po USEE-u, ili makar nista dalje od standardnog "prviatni fakulteti-losi, drzavni-dobri", sto jeste svojevrsna predrasuda i generazliacija. Ali, tvoj mail me je ponukao da se javim sa jednim mojim visegodisnjim razmisljanjem-kada god neki privatni fakultet zeli da se pohvali svojim kvalitetom, onda on kaze "kod nas predaju profesori sa drzavnih fakulteta" (sto si i ti uradio). Slicna je situacija i na USEE, s tim da su profesori presli na ovaj fakultet sa drzavnog, sto je svakako mnogo vise za pohvalu od uporednog rada. Sto se psihologije tice, gotovo sve njih znam i vecina su zaista odlicni predavaci (i bili su takvi na drzavnim fakultetima), ali je moje pitanje ovo-ako su krem privatnih fakulteta profesori sa drzavnih, kako to onda na drzavnim ne postoji dobra saradnja sa studentima, sve je lose, nema prakse samo teorije... Da li je moguce da se ti isti profesori u maniru Klarka Kenta prelaskom na privatni fakltet pretvaraju u Supermene i Superwomen-e, ili ima tu jos nesto? Nekako mi je logicno da, ako su vec privatni toliko bolji, da je to zato sto na njima rade mladi koji nisu mogl da se zaposle na zatvorenim, konzervativnim institucijama koa sto su drzavni fakulteti i sada svoje ogromno znanje dele sa decom na privatnim fakultetima. Ali, ako su to isti ljud koji su ceo svoj zivot proveli na drzavnim fakultetima, kako je onda moguce da se ti profesori hvale kada rade na privatnim, a kude kada rade na drzavnim fakultetima? Interesantna je to prica, priznacete...

Svi mi znamo zbog cega se profesori na drzavnim fakultetima ne ponasaju isto kao i na privatnim. Razlog je toliko ocigledan. Profesori su na drzavnim fakultetima toliko nezadovoljni da je korupcija nenormalno uzela maha. Jedina dobra stvar kod tih profesora je sto mogu da se pohvale da rade na drzavnim fakultetima, ali od pohvale slaba vajda. Zato prelaze tamo gde imaju mnogo bolje uslove za rad, pa samim tim sto su zadovoljniji pruzaju studentima mnogo vise. A ja imam jednu sugestiju za vas. Konsultujte se sa profesorima koji predaju engleski jezik na Filozofskom fakultetu oko reci Supermen i Superwomen pa ih pitajte da li su vam ti nastavci -e za reci koje poticu iz engleskog jezika potrebni i da li se ti nastavci tako pisu. Na USEE-u su nam profesori o tome govorili, ne znam da li govore i na Filozofskom
 
USEE postoji u Novom Sadu, Beogradu, Nisu i Baru. Ja sam zavrsila engleski jezik na ovom fakultetu u Nisu pa sto se tice pravnog smera ne znam bas sve ali potrudicu se da ti pomognem. Prva stvar koju moram da ti kazem je da se sigurno neces pokajati ako dodjes na USEE-u iz jednog prostog razloga sto neces morati da placas 700-800 evra da bi dobila 6 na ispitu ali isto tako ga neces poloziti ako ne naucis to sto je predvidjeno. Sto se tice knjiga jesu obimne ali ne toliko koliko na tvom fakultetu jer su plan i program takvi da obuhvataju iskljucivo ono sto je zaista potrebno, a ne da se studenti bakcu nekim nepotrebnim stvarima i jos da placaju da poloze te glupe ispite. Predavanja su na engleskom jeziku bila obavezna, a mislim na pravnom smeru. Ukoliko de dodjes na 3 predavanja automatski imas 10 poena manje sto ti u startu smanjuje ocenu. Sve u svemu fakultet je super. bar znas da si za pare koje si dao za skolarinu dobio vrhunski kvalitet i steceno znanje. Ako te jos nesto zanima slobodno pitaj
 
Svi mi znamo zbog cega se profesori na drzavnim fakultetima ne ponasaju isto kao i na privatnim. Razlog je toliko ocigledan. Profesori su na drzavnim fakultetima toliko nezadovoljni da je korupcija nenormalno uzela maha. Jedina dobra stvar kod tih profesora je sto mogu da se pohvale da rade na drzavnim fakultetima, ali od pohvale slaba vajda. Zato prelaze tamo gde imaju mnogo bolje uslove za rad, pa samim tim sto su zadovoljniji pruzaju studentima mnogo vise. A ja imam jednu sugestiju za vas. Konsultujte se sa profesorima koji predaju engleski jezik na Filozofskom fakultetu oko reci Supermen i Superwomen pa ih pitajte da li su vam ti nastavci -e za reci koje poticu iz engleskog jezika potrebni i da li se ti nastavci tako pisu. Na USEE-u su nam profesori o tome govorili, ne znam da li govore i na Filozofskom

Ako sam dobro razumeo, prakticno jedini bitan razlog tako dobrog rada na privatnim fakultetima je novac? I bolji uslovi, mada sam prilicno siguran da uslovi rada i nisu toliko bolji, a pricam iz iskustva posto sam predavao na jednom od izvikanih privatnih fakuletta (nije USEE :-) ). To, po meni malo zabrinjava, a sto se korupcije tice, to je ista predrasuda kao i ona da se na privatnim samo palti i poloze ispiti. Kada mi neko dokaze da je korupcija deo drzavnih fakulteta, onda cu povuci svoje misljenje. Ali, optuziti sve drzavne fakultete da su podloszni korupciji jednostavno je uvreda za ogrman broj onih koji ni ne sanjanju o tome.
Sto se kolega sa anglistike tice, to je zaista ptanje za njih, mene licno to ne interesuje, a pretpostavljam da to govori o kvalitetu nastavnika i to prihvatam kao validan argment. Nisam licno ubedjen da je prava karta hvaliti se svojim kadrom kao kadrom koji je dosao sa drzavnog fakulteta, ako se vec drzavni fakulteti smatraju losim i konzevrativnim, samo to kazem. I da se razumemo, ne smatram da je USEE los fakultet, jednostavno nemam razloga da mislim tako, ali sam siguran da ima mnogo drugih kvaliteta nego sto je onaj da su na njega presli profesori sa drzavnog fakulteta.
Uzgred, ako ne gresim, USEE nema akreditaciju za master iz anglistike, sto opet govori o kvalitetu kadrova. Gresim?
 
Moram primetiti ogorcenost gospodina mihica privatnim fakultetima.Sve sta ste napisali za privatne fakultete na raznim temama su samo negativne stvari.Na pocetku ste davali neke prognoze sta ce biti sa raznim privatnim fakultetima ,pa kad su se te prognoze pokazale kao pogresne onda ste krenuli sa pljuvanjem po drugim aspektima fakulteta.Zaista je zanimljivo koliko je mrznje u vama psihologu prema privatnim fakultetima , a kazete da ste radili i u njima.Toliko hvalite drzavne fakultete i branite profesore na njima a svojom mrznjom i pljuvanjem samo potvrdjujete ono sto se prica o profesorima sa drzavnih.I kad je USEE toliko los zasto je odmah dobio akreditaciju jos u prvom krugu?A i to sto pricate kako se malo njih prima na masters.A jedini razlog zasto je vas fakultet dozvolio svima masters je bilo za jednu generaciju nakon masovnih protesta studenata a kako se cini opet ce ih biti iz istog razloga.
 
Moram primetiti ogorcenost gospodina mihica privatnim fakultetima.Sve sta ste napisali za privatne fakultete na raznim temama su samo negativne stvari.Na pocetku ste davali neke prognoze sta ce biti sa raznim privatnim fakultetima ,pa kad su se te prognoze pokazale kao pogresne onda ste krenuli sa pljuvanjem po drugim aspektima fakulteta.Zaista je zanimljivo koliko je mrznje u vama psihologu prema privatnim fakultetima , a kazete da ste radili i u njima.Toliko hvalite drzavne fakultete i branite profesore na njima a svojom mrznjom i pljuvanjem samo potvrdjujete ono sto se prica o profesorima sa drzavnih.I kad je USEE toliko los zasto je odmah dobio akreditaciju jos u prvom krugu?A i to sto pricate kako se malo njih prima na masters.A jedini razlog zasto je vas fakultet dozvolio svima masters je bilo za jednu generaciju nakon masovnih protesta studenata a kako se cini opet ce ih biti iz istog razloga.

Prvo, drago mi je da neko prati moje postove, iako ih poptuno pogresno tumaci. Drugo, ako vec pratite moje postove u kojima sam ogorcen i pljujem po privatnim fakultetima, voleo bih da ste citirali makar jednu moju recenicu u kojoj sam izneo negativan stav bez nekih dokaza. Trece, ja se prvenstveno bavim pricom o privatnim fakultetima koji imaju psihologiju, tako da je to mozda razlog zasto sam dosta vremena posvetio USEE. CETVRTO I NAJVAZNIJE-ja uopste ne smatram da je USEE (odnosno njegov psiholoski deo) los, naprotiv. Ako i imam negativan stav prema privatnim fakultetima, to je iz iskustva, a i to ne prema svima. USEE je izuzetno los primer za pljuvanje po privatnim fakultetima zato sto je on jedan od vrlo retkih koji su posao odradili kako treba, iako istine radi, nisu dobili akreditaciju za sve programe u prvom krugu (za neke jos cekaju odgovor).
I na kraju, pogledajte adresu Akreditacione komisije (www.kapk.org), na kojoj mozete videti da je Odsek za psihologiju iz Novog Sada Odsek dobio dozvolu za najveci broj masterasa (vise i od Beograda), sto valjda nesto znaci. A protesti su upereni, sa pravom, protiv rukovodstva Fakulteta, a ne Odseka koji se slaze sa studentima da je ogranicavanje upisa na master besmislica, pogotovo zato sto smo otvoreni i za studente sa USEE koji bi zeleli da dodju kod nas na master, bas zato sto ovaj fakultet smatramo kvalitetnim. Eto, ako hocete da sumiram svoj stav-NISU SVI PRIVATNI FAKULTETI LOSI, NAPROTIV, NEKI SU PRILICNO DOBRI, ALI JE PROCENAT DOBRIH RELATIVNO NIZAK. Slazem se da se to mozda moze primeniti i na drzavne i to je razlog sto ja ne volim da raspravljam generalno na temu drzavni vs. privatni, vec samo o onima o kojima imam saznanja.
 
Ako sam dobro razumeo, prakticno jedini bitan razlog tako dobrog rada na privatnim fakultetima je novac? I bolji uslovi, mada sam prilicno siguran da uslovi rada i nisu toliko bolji, a pricam iz iskustva posto sam predavao na jednom od izvikanih privatnih fakuletta (nije USEE :-) ). To, po meni malo zabrinjava, a sto se korupcije tice, to je ista predrasuda kao i ona da se na privatnim samo palti i poloze ispiti. Kada mi neko dokaze da je korupcija deo drzavnih fakulteta, onda cu povuci svoje misljenje. Ali, optuziti sve drzavne fakultete da su podloszni korupciji jednostavno je uvreda za ogrman broj onih koji ni ne sanjanju o tome.
Sto se kolega sa anglistike tice, to je zaista ptanje za njih, mene licno to ne interesuje, a pretpostavljam da to govori o kvalitetu nastavnika i to prihvatam kao validan argment. Nisam licno ubedjen da je prava karta hvaliti se svojim kadrom kao kadrom koji je dosao sa drzavnog fakulteta, ako se vec drzavni fakulteti smatraju losim i konzevrativnim, samo to kazem. I da se razumemo, ne smatram da je USEE los fakultet, jednostavno nemam razloga da mislim tako, ali sam siguran da ima mnogo drugih kvaliteta nego sto je onaj da su na njega presli profesori sa drzavnog fakulteta.
Uzgred, ako ne gresim, USEE nema akreditaciju za master iz anglistike, sto opet govori o kvalitetu kadrova. Gresim?

Naravno da se slazem sa vama da nisu svi privatni fakulteti dobri. u to nema sumnje. Poznajem mnogo studenata koji su na nekim privatnim fakultetima koje ne zelim da imenujem ( naravnod a to nije USEE) i zgrazavam se svaki put kad ih spomenu. A najstrasnije je sto i sami studenti istih pljuju po njima jer su nezadovoljni. I samo jedna ispravka, USEE ima akreditaciju za osnovne studije iz anglistike a uskoro ce dobiti i za master. A ako ja ne gresim, mislim da Filozofski fakultet u Nisu ima akreditovane sve smerove ali ne i ustanovu. I da se konacno razumemo. Nemam ni ja nista protiv Filozofskog fakulteta, to da li se meni on svidja ili ne to je sasvim nebitno. Kako god, nemam potrebe da govorim o njemu ni u pozitivnom ni u negativnom smislu. Jednostavno sam stala na stranu USEE-a zato sto sam bila student tog fakulteta i ne zelim da se stvara pogresna slika o njemu u prilog Filozofskom fakultetu.
 

Back
Top