Smrtna kazna

americki zlotvori osudili sadama huseina na smrtnu kaznu zbog navodnog ubistva 150 iracana. na koliko bi smrtnih kazni trebalo osuditi dzordza busa zbog ubistva 650.000 iracana od 2003. godine do danas?
 
radi se o sadamu pa se stoga mora povuci paralela sa zlocincem Busem.

Inace ako nisi znao vecina gradjana Evrope misli da ej Dzordz Bus najveca svetska pretnja miru.

Svaki americki predsednik od 1945. do danas je zasluzio visestruku smrtnu kaznu
 
U osnovi, protivnik sam smrtne kazne...ali, ako bismo merili udeo u zlocinima, Bush, i ne samo on, zasluzili bi, barem 200 smrtnih kazni. Na kraju...i taj Sadam, bez sumnje diktator i masovni ubica je "made in USA", bas kao i njegova BAAS partija. Sada je doslo vreme da se pusti niz vodu, kao i SM. Odigrao si rolu Sadame, idemo u dalje prevare...amreicko -cionisticke prljavstine. A mozda smo i sami krivi, jer trpimo te podle prevarante i krvopije zarad malo privremene sigurnosti...?
 
Ili suditi svima ili ne suditi nikome.

Kakvo je to medjunarodno pravo po kojem se dozvoljava sudjenje samo onima koje uhvate Amerikanci?

Nema tu prava ni pravde, vec srednjevekovnog zakona jaceg. Zato to jasno treba reci i ja to kazem.

Riba se cisti od glave zbog toga treba suditi prvo najvecim zlocincima pa onda tek manjim. Sadam Husein je bio lokalni zlocinac a americki predsednici Klinton i Bus su globalni zlocinci od cijeg zla strepi ceo slobodan svet.

Sadam je bio pretnja za par lokalnih bliskoistocnih zemalja, americki predsednici su pretnja celom svetu.
 
Садаме ће да бесе да не би пустио крв. Јер ако пусти крв, онда је мученик.
Иначе, заболе ме за Садама. Апостата и диктатор. Штета што никад неће одговарати службеници ЦИА који су га довели на власт.
Такође, апостатски диктатори широм Блиског истока не плаћају ништа. Е зато немам ништа против оних који би жалили Садама, под условом да је жал' продуктиван :twisted:
 
koliko ti imas godina decace?
gledajuci tvoju recenicu "Ili suditi svima ili ne suditi nikome" rekao bih da imas 15-16 godina...
dobro je da nema vise onih kao ti inace bi se ubice setale na se strane....
 
@Chedo

Oni koji se vode logikom da je pravo = sila, oni nemaju tvoj rezon, ali to je u osnovi judejske tvorevine - Jewnited States, ona je kompletna prozeta talmudskim licemerjem, to je ugradjeno u njene temelje i ako se ta Drzava ne zaustavi u skorije vreme, doci ce do katastrofe ogromnih razmera. Ja razumem sta ti hoces da kazes, ali kako mislis da se izboris sa tom hipokrizijom? Protestnim notama ili oruzjem i samozrtvovanjem?
 
Obersturmfuehrer:
koliko ti imas godina decace?
gledajuci tvoju recenicu "Ili suditi svima ili ne suditi nikome" rekao bih da imas 15-16 godina...
dobro je da nema vise onih kao ti inace bi se ubice setale na se strane....

А шта ти није јасно?
Ти си за селективну правду?!?

Добро, ја немам ништа против да се суди само Американцима, а на Балкану само за злочине учињене Србима. Је ли то ОК?!?
 
Sadama je kreirala Amerika. Amerika mu je dala oruzje, dala hemijske i bioloske otrove, Amerika ga je naterala da pokrene rat protiv Irana onda kada je iranski narod zbacio iranskog saha i izvrsio islamsku revoluciju.

Kad se sudi zlocincima sudi se prvo naredbodavcima.

Sadam je nevin poput deteta kad se uporedi sa americkim zlocinima po svetu.

Uporedi 150 smrti sa 650.000 smrti koje su amerikanci izazvali, doprineli i izvrsili pod naredbom americkog predsednika Dzordza Busa.
 
Great Old One:
А шта ти није јасно?
Ти си за селективну правду?!?

Добро, ја немам ништа против да се суди само Американцима, а на Балкану само за злочине учињене Србима. Је ли то ОК?!?

ovakva logika me je oduvek odusevljavala...
kako ti zakljcujes da sam ja za selektivnu pravdu?
 
Obersturmfuehrer:
ovakva logika me je oduvek odusevljavala...
kako ti zakljcujes da sam ja za selektivnu pravdu?

Зато што ти је засметао пост који почиње овако

Chedo Kokardic:
Ili suditi svima ili ne suditi nikome.

Kakvo je to medjunarodno pravo po kojem se dozvoljava sudjenje samo onima koje uhvate Amerikanci?

Или ти је нешто друго засметало?
 
Chedo Kokardic:
Uporedi 150 smrti sa 650.000 smrti koje su amerikanci izazvali, doprineli i izvrsili pod naredbom americkog predsednika Dzordza Busa.

uporedi broj srba ubijenih u proteklim ratovima, pa ces videti da je taj broj mnogo manji od tih 650 000...
znaci - ne suditi hrvatima i muslimanima.
 
Obersturmfuehrer:
ovakva logika me je oduvek odusevljavala...
kako ti zakljcujes da sam ja za selektivnu pravdu?

Ne znam za njega al ja zakljucujem tako sto ti zelis smrt Sadamu Huseinu, i sto ga smatras zlocincem, a imas sva opravdanja i izgovore ovoga sveta kada se radi o zlocinima Amerike po svetu i njihovim zlocinackim predsednicima.
 
Obersturmfuehrer:
uporedi broj srba ubijenih u proteklim ratovima, pa ces videti da je taj broj mnogo manji od tih 650 000...
znaci - ne suditi hrvatima i muslimanima.


Pa Hrvatima i Muslimanima i nije sudjeno za zlocine nad SRbima. Najveci muslimanski zlocinac i ubica 3.200 Srba Srebrenice i okoline za taj zlocin je dobio 2 godine zatvora.

I onda ti meni pricas o nekoj pravdi?

Nema pravde za nas Srbe kod zapadnjaka i njihovih slugu u Srbiji.
 
Chedo Kokardic:
Ne znam za njega al ja zakljucujem tako sto ti zelis smrt Sadamu Huseinu, i sto ga smatras zlocincem, a imas sva opravdanja i izgovore ovoga sveta kada se radi o zlocinima Amerike po svetu i njihovim zlocinackim predsednicima.

nepogresivoj logici nista ne moze da stane na put.
ajd sad ti...
odakle ti to da ja zelim smrt sadamu?
 
Drugo apropo ovih americkih zlocina, sramota je nasa najveca srpska da je Srbija uz Rumuniju jedina zemlja u Evropi koja je potpisala sa Amerikom ugovor po kojima Amerikanci imaju imunitet u Srbiji za sve zlocine koje pocine i da su sto se tice Srbije oslobodjeni odgovornosti pred Medjunarodnim Sudom Pravde u Hagu. Sramota je da je zemlja koja je u Evropi najvise stradala od americkih zlocina potpisala tako nesto.

Ja se duboko stidim zbog toga sto takvu bagru imamo na vlasti koja i takve stvari potpisuje.

Sramota me je zbog mojih poginulih drugova koje su ubijale americke bombe, sramota me je zbog male Milice Rakic i 5.000 drugih Srba cije su zivote oduzeli americki agresori i zlocinci.
 
Chedo Kokardic:
Pa Hrvatima i Muslimanima i nije sudjeno za zlocine nad SRbima. Najveci muslimanski zlocinac i ubica 3.200 Srba Srebrenice i okoline za taj zlocin je dobio 2 godine zatvora.

I onda ti meni pricas o nekoj pravdi?

Nema pravde za nas Srbe kod zapadnjaka i njihovih slugu u Srbiji.

to je tvoj nacin razmisljanja...
sta je 3200 srba prema 650 000 iracana...
dakle, prvo suditi amerima, pa tek kasnije ovome sto je ubio 3200 srba...u stvari, po tebi, njemu ne treba ni suditi, posto se ne sudi amerima...
ili kao sto si sam rekao

Chedo Kokardic:
Ili suditi svima ili ne suditi nikome.
 

Back
Top