srpski saveznici u Evropi

filatelista. pa šta?

Veoma poznat
Poruka
13.059
Zanimaju me vaša stajališta i gledišta o tome ko su nam najveći saveznici, ko glumata, a ko je iskren prema nama. I što se tiče rešavanja Kosova i što se tiče pomoći u pridruživanju evro integracijama. Na koga se možemo baš osloniti.
Moji favoriti: Crna Gora, Makedonija, Grčka, Slovačka i neprežaljena Francuska
 
Evgenik:
Па добро видим нећеш да верујеш, па реко да те уверимо.
Поздрав из Суботице Српске, за сву СРБАДИЈУ

Eto vidiš ko u Vojvodini glasa za radikale - ti koji se po gradu dernjaju "ĐE SI BURAZ",a kojima je Vojvodina preplavljena. Poslao bih ja njih nazad u RSK da tamo glasaju.. :roll:
 
Kira Neris:
Eto vidiš ko u Vojvodini glasa za radikale - ti koji se po gradu dernjaju "ĐE SI BURAZ",a kojima je Vojvodina preplavljena. Poslao bih ja njih nazad u RSK da tamo glasaju.. :roll:
РС је у питању, али мишеви као ти неће никада из рупе изаћи, ми вас увек чекамо да нас за РСК пошаљете.
ИЗВОЛИТЕ!
 
misoni:
Pravi saveznici ne postoje!Ako napravimo jaku ekonomiju(što se verovatno nikad neće desiti),imaćemo i saveznike.
c011.gif
 
filatelista:
Ozbiljno, molim vas
Jomini, niko mi od ovlašćenih nije odgovorio na moj predlog da se otvori podforum politika za naučnu fantastiku koju ovde možemo pročitati.
Али си вицкаст, као сраћка.

Де човече иди мало под туш, знам да ти је чедо био на ТВ али се дај смирити НЕ!
 
Evgenik:
Победу на Општинским изборима у Окупираним деловима РСК однеле су Српске Партије, тако да ти можеш лепо у ЛУДУ политику.
Ko je pobedio u Petrinji,Glini,Dvoru na Uni, Benkovcu....?
To što su u Vojniću i Kninu dobili nešto glasova, ti napravio Veliku Srbiju. Poznam tamo stvari jako dobro.
 
filatelista:
Zanimaju me vaša stajališta i gledišta o tome ko su nam najveći saveznici, ko glumata, a ko je iskren prema nama. I što se tiče rešavanja Kosova i što se tiče pomoći u pridruživanju evro integracijama. Na koga se možemo baš osloniti.
Moji favoriti: Crna Gora, Makedonija, Grčka, Slovačka i neprežaljena Francuska

Касно је сад, момчино, е, да је било пре........

1. САНКЦИЈЕ,
2. БОМБАРДОВАЊЕ,
3. ТРАНЗИЦИЈА (читај пљачке)
4. КРЕДИТНО.МОНЕТАРНА ПОЛИТИКА (читај економско ропство)

И...... НЕМА НАМ НИ ОД КУДА ПОМОЋИ.....једино, можда, неко чудо да нас избави из ових гова*а.........

п.с. народ је лепо рекао У СЕ' И У СВОЈЕ КЉУСЕ ! или и ово
ТУЂА РУКА СВРАБ НЕ ЧЕШЕ !
 

Back
Top