Zasto vibrator??

  • Začetnik teme Aleksej_BASO
  • Datum pokretanja
Aleksej_BASO:
Nije mi jasno nesto...

Zasto zene kupuju i koriste vibratore i slicna pomagala, kada mogu da nadju uvek tipa koji ce ih kresnuti???

To je bar zenama lako.
No, no, noble sir!

Tako je sa lepim... a sta sa ruzim i starim? I debelim i svakakvo/gadnim? Bljaks... noble sir...

A, 20 cm dugacak vibrator je bolji od prosecnog 14 cm dicka... tako zene kazu... ja neznam.. a i nesto me ne interesira, noble sir...
 
Nije tacno da im treba svih 20 cm plastike. Bolje i malo manje ali pravog.

A i to za ceo dan... Pa sumnjam da riba nabija igracku 5 sati bez prestanka??!! A za manje moze i ziv tip.

A riba mora da bude totalni krsh i da smrdi da bi mogla da kazem da zaista ne moze da nadje nikoga.
 
Srecja nasha si musko...(mislim,...:roll:...pufffff)...

neam pojma sto sam postovao...Od zena mi je bitno,da jedem,spavam i gledam TV..a bre
moze u fioku da stane...)

a i sto reche Tommy Gun...:lol:;):),,,:lol:
 
Зато што вибратор не захрче 2 минута после, не оставља прљаве чарапе по кући, и не кука кад нема ништа кувано за ручак!
 
Hellen:
Зато што вибратор не захрче 2 минута после, не оставља прљаве чарапе по кући, и не кука кад нема ништа кувано за ручак!

Haha pa sta bi tekonda muskarci trebali da urade....


Srecom, po zene, sto muskarci nemju alternativu, ince bi definitivni sve zene ostale bez sexa...!! :)
 
"One kazu ziveo vibrator-ja kazem ziveo byrek
i sok visnja...moj mozak pio
ppopiojo direkt pass...."//
-------------------------------------
......Nekada davno bila je lopta,pa video gamse,sada net sytra brak..ostaje muzika i skakanje ko majmuna me zamara..e moj zivote...
--->>>Zene <<>>> jel'vam treba ovaki muskarca da vas voli!?!?...radio bih koliko mogu,voleo bih vas dok ne propadnete-iskreno..:lol:,,,.....
malo preljube ipak sam musko sta fali, bi moglo. :razz: :confused: :-D :wink:

:roll: :roll:
:roll:
 
Mannibals:
"One kazu ziveo vibrator-ja kazem ziveo byrek
i sok visnja...moj mozak pio
ppopiojo direkt pass...."//
-------------------------------------
......Nekada davno bila je lopta,pa video gamse,sada net sytra brak..ostaje muzika i skakanje ko majmuna me zamara..e moj zivote...
--->>>Zene <<>>> jel'vam treba ovaki muskarca da vas voli!?!?...radio bih koliko mogu,voleo bih vas dok ne propadnete-iskreno..:lol:,,,.....
malo preljube ipak sam musko sta fali, bi moglo. :razz: :confused: :-D :wink:

:roll: :roll:
:roll:

Pazi, da ti rechem- meni se ovo svidja...sad, da nisam zauzeta... ;-) :twisted: ...al bi bili kombinacija, jbt. ... :lol: :lol:
 

Back
Top