dokle vise lud zbunjenog ??

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Midium

Zainteresovan član
Poruka
119
vidim tvoje pitanje ali odgovaram na ono koje mislim da si postavio ili mislim da te muci...

ne razumem zasto ljudi ne odgovaraju na postavljeno im pitanje nego traze uvek neki dublji smisao ... zele da ispadnu pametni i pogode "sta je pisac hteo da kaze"

pitam ne samo za moje teme na forumima nego uopsteno npr:

covek postavi na LJ&S
- Sta mislite o bisexualcima ...???
stizu odgovori tipa
- sta bi ti i muske i zenske ?; mars perverznjaku ...; a da ti ne pripadne muka ; ....

ili na filozofiji :
- superiornost - inferiornost, pa dat primer superiornosti ali takodje i inferiornosti i pitanje jeste li se ikada tako osecali, i koko se to ispoljava kod vas...
stizu odgovori tipa
-ti si sujetan...; otkud ti ideja da si superiorniji...; po cemu si ti to superiorniji....

a niko ih tako nesto pitao nije....

da ne nabrajam dalje nego da vas jasno pitam :
Dal´ste ovo ponekad odgovarali na nepostojece pitanje koje samo vi "naslucujete" i zasto ?


p.s. temu je prakticno inicirala bety svojim pametnim odgovorom koji me nije "pogodio" ali me je iziritirao da vas pitam :

Dal´ste ovo ponekad odgovarali na nepostojece pitanje koje samo vi "naslucujete" i zasto ?
 
uvek... jer naslucjujem... zashto naslucjujem... pa valjda mi se javi... jedan na levom, a drugi na desnom ramenu... i onda naslucjujem, naslucjujem, naslucjujem...ali chesto se i pitam... poshto sam zbunjen... kada cju mocji malo da se zamenim sa ludim...
 
ma ja ni ne citam sta drugi pishu , a ne verujem da i vecina prati moje ludacke postove ... meni je cilj da sto vishe napsihem postova koji mozda nemaju nikakvo znacenje ...jer mene ne interesuju vase teme , vashi podforumi .... ovde sam zbog sebe :))))))))))

SALIO SAM SE ... ne primajte se sada kao sauceshce :)))

 
mislim da ne traze u postavljenim pitanjima neki dublji smisao da bi ispali pametni vec to rade iz straha da ne deluju glupo ako odgovore direktno na to pitanje... iz istog razloga se obicno sluze humorom ili pokusajem da budu duhoviti ogradjujuci se na taj nacin od ev... blama...
 
Pa definitivno su ovde odgovori projekcija .... i ljudi različito shvataju pitanja .... pitanja su ponekad nejasn postavljena.

Jednom prilikom sam postavila temu u trećem licu ... znači o jednoj devojci i njenom dečku ... iznela svu problematiku i pitala konkretno šta ljudi misle o toj priči.... pri tom nisam tražila nikakav savet .. jednostavno situacija izmedju njih me dotakla i želela sam da znam kako bi ljudi reagovali da se i njima to desilo.
Jedan deo njih je davao konkretne odgovore ... ali većina je davala odgovore koji su bili upućeni lično meni ''Ma pusti budalu, srešćeš ti nekog novog'' ili ''Ma ne voli te, krelac'' i tako .... umirala sam od smeha .... jer u pitanju uopšte nisam bila ja.

Mislim da je poenta u tome što se ljudi ovde mnogo prave pametni i što misle da mogu da predvide šta je ''pesnik hteo da kaže'' tj. šta bi bilo kad bi bilo.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top