Koje vam je zensko,a koje musko ime najlepse...???

Z: Eva, Ana, Ivana, Sasha, Vanja

M: Ivan, Bojan, Sasha, Vanja

Al nista od toga... Damo mi cerki ime Marija (predlog mog muza, grrrr...). Nisam imala nista protiv jer sam mislila da nije tako cesto ime. Jednog dana (ona je tada imala 3 godine), prilazi nam jedan klinac, koga inace nikada nisam ranije videla, i kaze mi: "Ja znam kako se ona zove!". "Kako? I otkud znas?" - pitam ga ja, kad ce ti on meni: "Marija! Pa sve se zovu Marija!". :evil:
 
ja volim imena nikola i morgana. u 6 mesecu me strina mog muza koja je takodje bila trudna pita da li imam ime za dete, i ja joj naivno i glupo kazem. pitam i ja nju, kaze meni zena da jos nije odlucila, nema pojma itd...tek porodi se ona mesec dana kasnije i da cerki ime morgana. ne znam da li sam nekada bila tako ljuta.
naravoucenije: ako vam se neko ime stvarno svidja, a vise vas ceka prinovu u porodici, ne odajte ni pod razno ime koje ste odabrale.
 
mojra:
ja volim imena nikola i morgana. u 6 mesecu me strina mog muza koja je takodje bila trudna pita da li imam ime za dete, i ja joj naivno i glupo kazem. pitam i ja nju, kaze meni zena da jos nije odlucila, nema pojma itd...tek porodi se ona mesec dana kasnije i da cerki ime morgana. ne znam da li sam nekada bila tako ljuta.
naravoucenije: ako vam se neko ime stvarno svidja, a vise vas ceka prinovu u porodici, ne odajte ni pod razno ime koje ste odabrale.

Slazem se sa tobom. Pa jesi li strinu oterala u p materinu ili si joj lepo objasnila da si ti htela to ime?
 
Andrija
Andrej
Vasilije
Viktor
Vladimir
Vuk
Damjan
Demijan
Danilo
David
Davor
Dimitrije
Igor
Jovan
Mateja
Matija
Mirko
Nebojša
Petar
Saša
Stevan
Todor

Andrea
Bojana
Jana
Jasmina
Katarina
Maša
Sanja

To je siri izbor...
Zasto su se smijali na ime Viktor? Ime je divno, ima najbolje znacenje i bilo ni je jako drago kad sam ga nasla na spisku pravoslavnih imena.
 

Back
Top